Odpisała mi jeszcze raz Pani w sprawie Marinki.
Oto co napisała:
Witam i dziękuję serdecznie za zdjęcia Marinki:)
jest przeurocza.
Mam pytanie, gdyż jest to bardzo ważne.
Ja oraz mąż, pracujemy codziennie, nie ma nas w domu od ok 8-16,
czy Marinka jest pieskiem, który dałby radę tyle wytrzymać bez wychodzenia na dwór?
Już nawet myślałam, by na ten czas załatwiała się do kuwety, ale to chyba nie byłoby najlepsze rozwiązanie.
Oraz, czy Marinka lubi dzieci? Mam 2,5 roczną córeczkę, która uwielbia psy,
ja jestem przyzwyczajona do dużych psów (wychowałam się w domu, w którym były tylko duże psy,
bernardyn, wilczur), zawsze poświęcaliśmy ok 1,5h by tak duży piesek wybiegał się na dworze, gdyż żył w mieszkaniu,
dlatego teraz, chciałabym pieska mniejszego, by i córeczka miała radość z tego, że utrzyma pieska na smyczy,
czy nawet to, że podczas zabaw, piesek ciesząc się, nie zadepcze mojej córy :)
Byłabym wdzięczna za dodatkowe informacje.
I ile latek ma Marinka?
Pozdrawiam,
To teraz dziewczyny, co mam jej napisać?
Maciaszku, Ty będziesz jutro w schronisku, dowiedz się o niej co tylko możesz.
Jesteś jedyną osobą która ją widziała i miała z nią kontakt.
Decyduj i powiedz co mam napisać.
Dla mnie brzmi dobrze..