Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Zaglądamy i podnosimy troszkę...
  2. Zaglądamy do Dygusiowej Dagusi...:lol:
  3. Odpisała mi jeszcze raz Pani w sprawie Marinki. Oto co napisała: Witam i dziękuję serdecznie za zdjęcia Marinki:) jest przeurocza. Mam pytanie, gdyż jest to bardzo ważne. Ja oraz mąż, pracujemy codziennie, nie ma nas w domu od ok 8-16, czy Marinka jest pieskiem, który dałby radę tyle wytrzymać bez wychodzenia na dwór? Już nawet myślałam, by na ten czas załatwiała się do kuwety, ale to chyba nie byłoby najlepsze rozwiązanie. Oraz, czy Marinka lubi dzieci? Mam 2,5 roczną córeczkę, która uwielbia psy, ja jestem przyzwyczajona do dużych psów (wychowałam się w domu, w którym były tylko duże psy, bernardyn, wilczur), zawsze poświęcaliśmy ok 1,5h by tak duży piesek wybiegał się na dworze, gdyż żył w mieszkaniu, dlatego teraz, chciałabym pieska mniejszego, by i córeczka miała radość z tego, że utrzyma pieska na smyczy, czy nawet to, że podczas zabaw, piesek ciesząc się, nie zadepcze mojej córy :) Byłabym wdzięczna za dodatkowe informacje. I ile latek ma Marinka? Pozdrawiam, To teraz dziewczyny, co mam jej napisać? Maciaszku, Ty będziesz jutro w schronisku, dowiedz się o niej co tylko możesz. Jesteś jedyną osobą która ją widziała i miała z nią kontakt. Decyduj i powiedz co mam napisać. Dla mnie brzmi dobrze..
  4. Ale Marinka nie jest paskuda!!:razz:
  5. Czekać i trzymać kciuki!
  6. Medytacje - kiedy ciepło.... [url]http://images47.fotosik.pl/166/0f88e9ff01958d9c.jpg[/url] Chyba gdzieś tam Pan idzie...A ja w jeżynach.... [url]http://images46.fotosik.pl/165/4eea1498a2717710.jpg[/url]
  7. Podnosimy i my... Przeczytalam o niej, że nadawałaby się do domu z dziećmi... Może warto by to dodać na pierwszą stronę? Suczka niby taka zwyczajna, a piękna! No i teraz ma choć imię nadzwyczajne!
  8. Do góry Blacky!
  9. Laro, a te moje 20PLN za przesyłki? Dodasz je na konto Kornelii za lipiec i sierpień?
  10. Mi też się podoba Dagusia.. A Dyguś patrzy na wszystko z chmurki i wzdycha...
  11. Nie mogę się napatrzeć! :loveu:
  12. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/861d291ce4dfe6dc.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/160/861d291ce4dfe6dc.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32fe6356278951ed.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/165/32fe6356278951ed.jpg[/IMG][/URL]
  14. Do góry Kornelio!
  15. No, to teraz dziewczynka się będzie cieszyła! :loveu:
  16. Może poobserwuje ten obserwujący i się odezwie?:cool3:
  17. Dzisiaj dostalam e-maila od Pani zainteresowanej Marinką. Chciała zobaczyć więcej jej zdjęć. napisałam, że w warunkach schroniskowych to trudne. Posłałam jej dwa zdjęcia które robiła Maciaszek i czekam na odpowiedź. Powiesila ja też w bibliotece i zrobilam dodoatkowe ogłoszenia na: tusprzedaj kupsprzedaj petworld morusek.pl zwierzeta.pilne.net
  18. To do kosza go! ( tego e-maila!) :loveu:
  19. Ja też dopiero teraz od piątku mogę tutaj zajrzec pierwszy raz! Tak się cieszę, że Maksiu już bezpieczny...:loveu: Maciaszku, moje e-maile możesz do kosza wyrzucić!
  20. Nareszcie udało mi się zalogowac na Dogo :cool3: Super wieści! :loveu: Super Zuzia na foteliku! :loveu: Jak sie cieszę! :loveu:
  21. Marinka ma ogłoszenia na: Alegratka gumtree.katowice slaskieogloszenia e-zwierzak katowiczak ojej szerlok.katowice nasipupile hiperogłoszenia pupil.fr.pl
  22. Zrobiłam jej ogłoszenie i dzisiaj powieszę w bibliotece. W Świętochłowicach.
×
×
  • Create New...