Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Dobrze, że on ma Ciebie, Szachrajko! Ukłon w Twoją stronę!
  2. Jak Ty pięknie piszesz o niej ZuziaM!! Dagusia chyba myśli, że już się w psim raju znalazła!
  3. Zaglądamy!!
  4. Ja nawet nie wiedziałam, że jest jakaś kolejka...:shake:
  5. Na to liczę Ksiaraf!! Mam nadzieję, że się wszystko uda!
  6. Bounty idzie na wizytę w środę!!! Jeżeli będzie potrzebowała 10 PLN za dojazd to poda mi numer konta i ja go przekażę Tobie, Mamanabank, ok? Trzymajcie kciuki!! Pani jest bardzo mila. Jej pies zginął kiedyś w Powstaniu!
  7. Piszę PW do Ciebie! DZIĘKUJĘ!!
  8. Możemy nawet zrobić tak, że jeśli z Katowickiego konta dostanę na obróżkę i smycz, to 40-50 PLN mogę Ci dać na pierwsze dni Petry u Ciebie. Reszta z bazarku. Ok? maciaszek musi sie wypowiedzieć, czy z konta można przeznaczyć na smyczkę i obróżkę jakieś fundusze. Jak nie to ja załatwię...
  9. Dzięki Divi, jak Pani z Krakowa sie odezwie i poda adres i telefon, to Cie poprosimy!!!
  10. Wiadomości nie doszły Javeno...
  11. Javena, ja dopiero teraz sprawdziłam gdzie jest Chełmek! Myślałam, że nad morzem...:oops: :oops: :oops: A to przecież nie tak daleko! Jeżeli mogłabyś przyjechać do Katowic, to oczywiście ja będę i przekażę Ci smycz i obróżkę i zaraz potem zrobię bazarek. Zdjęcia rzezczy na bazarek możesz mi wysłać mailem ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) to wystawię je razem. Potem mogłabyś fanty tylko wysyłać do osób które wylicytują. Jak się cieszę!!
  12. [SIZE=4]Miałam super telefon w sprawie Iskierki!!![/SIZE] [SIZE=4]Starsza Pani [B][U]z Gliwic[/U][/B], zawsze miała w domu psy![/SIZE] [SIZE=4]Czeka na wizytę przedadopcyjną![/SIZE] [SIZE=4]Mam adres i nazwisko![/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4]Potrzebna osoba na wizytę w Gliwicach!![/SIZE]
  13. W każdym razie Javeno, jeżeli mogłabyś przyjechać po Petrę, to ja ją mogę zabrać ze schroniska i dowieźć na przykład na dworzec PKP. Tylko, jeżeli ten dom w Krakowie ( brzmi sensownie wg, mnie) się okaże ok. to wtedy Petrę czeka podróż z powrotem? edit: Chełmek to nie jest tak daleko. Znowu wychodzi na jaw moja ignorancja geograficzna.
  14. Zaraz piszę Wiewiórce, żeby się skontaktowała się z Ksiaraf w sprawie zdjęć.
  15. Javena, czy dobrze zrozumiałam, że możesz przyjechać po nią do Katowic?? Z Chełmka?? Ja mogę w takim razie być wtedy w schronisku i spotkać się z Tobą, albo przywieźć Petrę do centrum Katowic na dworzec PKP. Nie wiem co robić w takim razie. Ja dostałam juz dwa malie w sprawie Petry. Jeden taki: [B]Witam, [/B] [B]Chcialam sie dowiedziec cos blizej na temat pieska, jaka jest szansa na adopcje, jakby to wygladalo gdyz jestem z krakowa, mieszkam w mieszkaniu 65 metrow kwadratowych, czyli dosc duze, tylko wlasnie w krakowie a suczunia jest widze z Katowic...[/B] [B]Mam juz jednego psa bardzo lagodny i naprawde nie agresywny,wesoly terier irlandzki, kompletnie przyjacielski do psow innych wiec sie nie obawiam,[/B] [B]tylko martwi mnie ta odleglosc jezeli z pieskiem trzeba by bylo jezdzic na takie kontrole adopcyjne moglo by byc to malym utrudnieniem.[/B] [B]W kazdym razie, miejsce jest od maja przeprowadam sie do domu z dzialka, ktory juz jest w stanie surowym, takze piesek bedzie mial duzo miejsca,dzialka to 11 arow.[/B] [B]Prosze o kontakt , serdecznie pozdrawiam![/B] [B]Noemi[/B] A drugi z krótkim pytaniem, czy szukamy tylko DT czy DS. Co robimy w takim razie? Sunia do piątku ma kwarantannę. Najlepiej byłoby ja zabrać w ten piątek właśnie. Czy sprawdzamy dom Javeny? Czy sprawdzamy Kraków od razu? Ja myślę, że najlepiej jakby mała trafiła najpierw do DT. Ale sama nie wiem. Javena, smycz i obróżkę na pewno dostaniesz. Ja mogę wystawić bazarek dla Petry i na pewno coś się uzbiera. Oczywiście będę prowadzić jej wątek, robić ogłoszenia i myślę, że szybko znajdzie dom. A tak w ogóle to DZIĘKUJĘ!!!
  16. [B][U]Tak jak pisałam, będę oczywiście.[/U][/B] Pracuje do 15.00 a z pracy do schroniska mam dwa przystanki. Pisz lub dzwoń jakby co. Mam wrażenie, że Petra szybko mogłaby znaleźć dom i zwolnić miejsce. Tak jak w przypadku Perełki, domków było kilka do wyboru i to stosunkowo szybko.
  17. Laima, daj znać, oczywiście decyzja należy do Ciebie, nic juz nie mówię..:p
  18. 02.10 to piątek. Mogłabym być w schronisku, ale od 15.00. Jeżeli byłaby potrzebna pomoc, pieniądze, smycz lub tym podobne. Gdybyś mogła podjechac z dzieckiem, to pieknie by było... Ech...
  19. Kurcze, no naprawdę szkoda...:placz: Ale nic na siłę..
  20. Dziekuję Ksiaraf!!!:loveu: Napiszę do Wiewiórki sms-a bo nie widzę, żeby tu zaglądała!
  21. Do góry Iskierko...
  22. Wydaje mi się, że jeżeli chcemy ja wykąpać i obciąć, to tylko jak juz będzie w DT. Tak jak piszesz, zaraz znowu by się ubrudziła, poza tym jest jesień i robi się zimno coraz bardziej...:shake: Dlatego potrzebny byłby DT. Ja wysyłam PW i proszę gdzie się da...
×
×
  • Create New...