Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Witam się z dziewczynami niedzielnie! Dziękuję za odwiedzanie i dźwiganie bazarku!!! Będzie ladna kwota :loveu:
  2. Chcieć i móc.
  3. Patmol, to akurat plus, że Cię ulotkami nie męczą :eviltong:
  4. Taki mały i piszczący...ona go może naprawdę potraktować jak mysz....
  5. Dziewczyny, zbieramy na tą budę? Ja dam po wypłacie 50 PLN. Kto dołoży?
  6. Ja też nie ;-) I wątpię, żeby ktokolwiek na to zwracał uwagę...:p
  7. [IMG]http://zazie.com.pl/wp-content/uploads/2012/09/theyellowdogproject.jpg[/IMG] Oklejam Reksia na żółto ....
  8. Mały jest ogłaszany?
  9. Witamy się! Oby wszystkie trafiły do domów ze złotymi obróżkami :-)
  10. Rzecz w tym, że tam nawet budy nie ma....:-(
  11. Pipi napisała, że w ciągu dnia może chodzić luzem. Bardzo się cieszę i mocno zaciskam, żeby się goiło dobrze i szybko.
  12. Kciuki oczywiście....
  13. Zrobiłaby małemu krzywdę?
  14. Szczególnie to "mało obowiązków" bym sobie chwaliła ;-) Bo wiek, tu już niespecjalnie :diabloti:
  15. Dziękujemy za wieści. Może już w takim razie nie wróci na łańcuch? Jaki byłby koszt budy?
  16. To ostatnie przepiękne! :loveu:
  17. Mnie też to obrzydza :question:. Ale jak mi już ktoś spluwa pod nogi, to szczyt. Co zrobić.
  18. Zakładaj, a co. Ile Ty masz kotów??
  19. Kciuki mocne.
×
×
  • Create New...