"Chłopies" jest o bezdomnym chłopczyku, gdzieś w Rosji, ciemno,brud i chłód.
Pewnego dnia przyłącza się do grupy błąkających się, bezdomnych, tak jak on, psów.
Opisy są przerażające - jak dla mnie, ciągnie mnie coś w stronę tej książki i odpycha zarazem,bo wiem,że będę płakać.
Tak, o zostawianiu książek czytałam i słyszałam.
Tylko jeszcze w życiu się na żadną nie natknęłam.
Chodzę więc do biblioteki, ale na Dogo kupuję, bo przynajmniej w dobrej sprawie i tanio.
Potem sprzedam na bazarku ;-)