Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ona zawsze wie gdzie jesteś po prostu ;-)
  2. Mi się bardzo rzadko udaje im schować.. Czasami wcześnie rano, jak jest ciemno, pod Domem Kultury. I wtedy od razu słyszę pazurki na betonie,pędzą szybko i posapują, mijają mnie w locie, i po paru metrach jest gwałtowne hamowanie, "z piskiem opon", zwęszyły mnie przebiegając obok,zawracają i potem oczywiście mnie dopadają, jest euforia i buziaczki i skoki. Mój mąż chowa im się codziennie w domu, jak wracam z ogonami z popołudniowego spaceru. ( Jak Kato w Różowej Panterze :diabloti:) Wbiegają do domu i od razu jest poszukiwanie. Ilość skrytek jest ograniczona, ale one szukają wszędzie ;-)
  3. Kolega mi przyniesie jutro :-)
  4. Dziewczyny, tylko troszkę inna sytuacja jest w przypadku adopcji szczeniaka, a inna w przypadku psa chorego, niepełnosprawnego, starego, takiego, który mimo poszukiwań ma małe szanse na dom. (Nie mówię, że estem na nie, ale akurat w psich sprawach,to mam chyba coraz mniej zaufania i jestem coraz bardziej dociekliwa, no niestety..._
  5. Jak będzie na You Tube to zobaczę w piątek, a jak nie to poproszę brata, on moze coś...z a ł a t w i ...8-)
  6. :-? No tak...podobnie....:roflt::roflt:
  7. No, Filemon, czyli maluszek, plus jego "mama", szara i Garfield....to ile jeszcze???
  8. [COLOR=#a9a9a9]Ale dupką kręci?[/COLOR] Poszukam Radiostacji na Yutube. Nie ma... To ten:? [url]http://www.filmweb.pl/film/Radiostacja-1998-100170[/url]
  9. To więcej nas takich antydanielowych :diabloti: "Szósty zmysł". "Inni", tak, takie filmy lubię, żadnych cmentarzy :look3::smhair2::question::no-no-no:. I jeszcze żeby było dziwne, zaskakujące zakończenie. [COLOR=#a9a9a9](muszę poczytać co to za "Radiostacja")[/COLOR] [COLOR=#808080]A najbardziej lubię..jak Misia macha ogonkiem, którego nie ma :p i tylko pręży dzielnie centymetrowy kikutek.[/COLOR]
  10. No i jest jeszcze ta kotka która wygląda jak mama maluszka, i maluszek. To cztery koty masz?
  11. Ja też oglądam czasami horrory, ale nie z gatunku tych obrzydliwych o wydłubywaniu oczu, takich nie. Wolę te z dreszczykiem.
  12. Jasza

    Metamorfozy

    Ja też o Tosi pomyślałam....
  13. Ja lubię straszne książki. O seryjnych mordercach, o psychopatach, ale nie o zwierzętach.
  14. "Chłopies" jest o bezdomnym chłopczyku, gdzieś w Rosji, ciemno,brud i chłód. Pewnego dnia przyłącza się do grupy błąkających się, bezdomnych, tak jak on, psów. Opisy są przerażające - jak dla mnie, ciągnie mnie coś w stronę tej książki i odpycha zarazem,bo wiem,że będę płakać. Tak, o zostawianiu książek czytałam i słyszałam. Tylko jeszcze w życiu się na żadną nie natknęłam. Chodzę więc do biblioteki, ale na Dogo kupuję, bo przynajmniej w dobrej sprawie i tanio. Potem sprzedam na bazarku ;-)
  15. Ja też nie, a myślałam, że mój głód czytania jest nie do poskromienia :diabloti: Będę polować na Siostrzycę. Czytałaś " Chłopies"?
  16. Miłości nigdy nie za dużo :diabloti: Poczytaj Daniel Stell - ja zaczęłam z nudów kilka dni temu i co kartka to przecieram oczy ze zdumienia kiedy to było pisane i czy na pewno przez kobietę.
  17. Brzmi fajnie.:loveu: Nie czytałam. Teraz czytam "Purpurowe rzeki" J-Ch. Grange. Lubię thrillery i kryminały ostatnio. Taki totalny wypoczynek dla głowy. Patmol - a jak "Siostrzyca"? Licytuję na bazarku "Chłopies" - ale nie wiem,czy dałabym radę przeczytać. Jest straszna, przerażająca. I licytuję też "Dużą rybę". Nie czytałam, ale film jest jednym z moich najulubieńszych.
  18. Pogubiłam się....:roll:
  19. Nie mam w pracy głośników ;-) A jaka to książka?
  20. Jaka skromna :cool3:
  21. Ja robię zakupy w osiedlowym sklepiku i w Lidlu. Takich cudów u nas nie ma ;-)
  22. Ależ magiczne zdjęcie rozświetlone! Patmol -cudo!
  23. Czemu maluszki nie miałyby znaleźć domu w Polsce? Są całkowicie :loveu: adopcyjne. Poza tym mam te same wątpliwości co Doris. Bez wizyty PA - ciężko...
×
×
  • Create New...