Jump to content
Dogomania

lika1771

Members
  • Posts

    11199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lika1771

  1. Trzymamy kciuki bardzo mocno,bedzie dobrze
  2. Wysle pod koniec miesiaca pieniazki
  3. [quote name='mona132']hej Dziewczyny ja jak zwykle nieregularnie ale schron mnie pochłania w przenosni i dosłownie Sunia trzyma sie dzielnie bo to twarda dziewczyna, jesli hotelik to ja bym poczekała na jakis blizszy jesli juz chociaz mam nadzieje ze w ciagu najblizszych 2 m-cy syt. schronu zmienie sie na tyle ze moze nie trzeba bedzie jej wyciagac do hoteliku tylko bezpiecznie tu poczeka na upragniony domek. póki co prosze Was o ogłoszenia, mozna dawac moja komórke, najlepiej byłoby znalezc jej docelowy dom bo Ona sie baaaardzo przywiazuje i chociaz kolejnych przeprowadzek i rozstan chciałabym jej oszczedzic[/QUOTE] To jak tam naprawde jest, bo mnie ten post troche uspokoił,wiec jak jest naprawde?
  4. [quote name='mona132']Nie chce zapeszyc ale mialam pierwszy tel w sprawie adopcji stałej. Pani wydawała sie ok, ma sobie wszystko ułozyc zeby przyjechac tu ...uwaga....az z okolic Przemysla. Zobaczymy , ostatnio sie znów ruszyło i zaczeły sie tel. w sprawie kilku psów co do których straciłam juz nadzieje. Gdyby sie udało wyłabym ze szczescia bo zima w tym m-cu to jak rosyjska ruletka, a wiadomo Sunia zero futra i osłabiona. Bardzo schudła , z tego co wiem teraz psy jedza 3 razy w tyg. i to tez róznie. Wiele sie pozagryzało bo taki głód i znów włascicelka nabrała nowych wiec wieksza konkurencja przy jedzeniu i tylko silniejsze wejda do budy... dramat[/QUOTE] Cioteczko a pisałas ze sunia w schronie ma dobrze juz nic nie rozumiem:shake: Trzy razy w tygodniu matko kochana co Ty piszesz ja trzeba jak najszybciej wyciagnac
  5. Trzymam kciuki bardzo mocnoooooooooooooooooo i czekam na wiadomosci
  6. cioteczki nikt nie przypomniał,jeszcze raz poprosze nr konta
  7. Wiem ze nie zapłaciłam i wszystko ureguluje, prosiłam zeby mi przypominano mam troche tych deklaracji jeszcze jednorazowo cos wpłace i bazarki mi sie to juz miesza.Potrzymuje moja deklaracje i prosze przypominac
  8. Nie ma co ich prosic dosyc miały czasu zeby cos zrobic i powiedziec prawde, nie chciały to teraz bede sie tłumaczyły komu innemu.
  9. Ja tez mysle ze na dzien dzisiejszy propozycja Rybki jest ok, chyba ze w ciagu tych trzech dni znajdzie sie cos lepszego
  10. Melinda super juz sama wchodzi na łozko,na spacerku juz pomyka bardzo ładnie dochodzi do siebie gotuje jej kurczaczka z ryzemi marchewka.Jednak młody pies szybciutko wraca do zdrowia
  11. [quote name='Fiks']A coś mi sie obiło o uszy, że ma domek :)[/QUOTE] Super tak sie ciesze nalezało sie sunieczce:multi::multi:
  12. Melinda juz w domku wszystko poszło dobrze jeszcze jest po narkozie nie kontaktowa nie spi patrzy.Chciałam Ja połozyc na kocyku na podłodze,ale chciała na łozko jest taka kochana
  13. juz poszła mam isc po sunie około 19 bedzie dobrze
  14. Oczywiscie Moniko ze wysle,mam nadzieje ze wszyscy sie zgodza,na 13 ide z sunia jeszcze raz trzymajcie kciuki
  15. Dzisiaj sunia ma sterulke trzymajcie kciuki, koszt 200 zł. Cała suma to 625 zł Transport-250 szczepienia-72zł sterylka-200 zł Zostaje 103 zł jezeli pozwolicie przekaze na jakos biede.......
  16. Nie mam nadzieji, ile to juz czasu mineło.Szurko nie tak miało byc nie tak.......................
  17. Nelutku pamietam o Tobie slicznosci
  18. [quote name='ifciastu']ja mogę wziąć go na dt. Tylko czy on jest kastrowany? Moj mąż codziennie jest w Trójmieście, jeździ pociągiem do pracy, wracając zabrałby psiaka. Mamy w domu pieskę półroczną i koty. Mieliśmy dwa tymczasy z dogomanii, maluszki dziksony z lisiej nory, obydwa znalazły domy. Musimy mieć drugiego psa w domu tak czy siak, bo Tila wariuje jak jest sama... Męczy koty straszliwie:) Kiedy były psiaki bawila się z nimi. One jest ogólnie bardzo towarzyska. Jeżeli jest wykastrowany albo zostanie wykastrowany przed przyjazdem do nas możemy go wziąć do siebie na dt.[/QUOTE] Cioteczko z nieba nam spadłas, bardzo Ci dziekuje.Napewno nie jest kastrowany
×
×
  • Create New...