-
Posts
11199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lika1771
-
BOLO - Genialny ONek ma cudowny DOM!!!!!!!!! Rudolf ma osobny wątek :)
lika1771 replied to Viris's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki bardzo mocno,bedzie dobrze -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
lika1771 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wysle pod koniec miesiaca pieniazki -
[quote name='mona132']hej Dziewczyny ja jak zwykle nieregularnie ale schron mnie pochłania w przenosni i dosłownie Sunia trzyma sie dzielnie bo to twarda dziewczyna, jesli hotelik to ja bym poczekała na jakis blizszy jesli juz chociaz mam nadzieje ze w ciagu najblizszych 2 m-cy syt. schronu zmienie sie na tyle ze moze nie trzeba bedzie jej wyciagac do hoteliku tylko bezpiecznie tu poczeka na upragniony domek. póki co prosze Was o ogłoszenia, mozna dawac moja komórke, najlepiej byłoby znalezc jej docelowy dom bo Ona sie baaaardzo przywiazuje i chociaz kolejnych przeprowadzek i rozstan chciałabym jej oszczedzic[/QUOTE] To jak tam naprawde jest, bo mnie ten post troche uspokoił,wiec jak jest naprawde?
-
[quote name='mona132']Nie chce zapeszyc ale mialam pierwszy tel w sprawie adopcji stałej. Pani wydawała sie ok, ma sobie wszystko ułozyc zeby przyjechac tu ...uwaga....az z okolic Przemysla. Zobaczymy , ostatnio sie znów ruszyło i zaczeły sie tel. w sprawie kilku psów co do których straciłam juz nadzieje. Gdyby sie udało wyłabym ze szczescia bo zima w tym m-cu to jak rosyjska ruletka, a wiadomo Sunia zero futra i osłabiona. Bardzo schudła , z tego co wiem teraz psy jedza 3 razy w tyg. i to tez róznie. Wiele sie pozagryzało bo taki głód i znów włascicelka nabrała nowych wiec wieksza konkurencja przy jedzeniu i tylko silniejsze wejda do budy... dramat[/QUOTE] Cioteczko a pisałas ze sunia w schronie ma dobrze juz nic nie rozumiem:shake: Trzy razy w tygodniu matko kochana co Ty piszesz ja trzeba jak najszybciej wyciagnac
-
Szarik za TM, odszedł tak jak żył - cichutko...
lika1771 replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczki nikt nie przypomniał,jeszcze raz poprosze nr konta -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
lika1771 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie ma co ich prosic dosyc miały czasu zeby cos zrobic i powiedziec prawde, nie chciały to teraz bede sie tłumaczyły komu innemu. -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
lika1771 replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez mysle ze na dzien dzisiejszy propozycja Rybki jest ok, chyba ze w ciagu tych trzech dni znajdzie sie cos lepszego -
Mela -w cudownym domku- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!!
lika1771 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Melinda super juz sama wchodzi na łozko,na spacerku juz pomyka bardzo ładnie dochodzi do siebie gotuje jej kurczaczka z ryzemi marchewka.Jednak młody pies szybciutko wraca do zdrowia -
"Co wy robicie z moimi drzwiami", czyli ile serca mamy dla psów...
lika1771 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fiks']A coś mi sie obiło o uszy, że ma domek :)[/QUOTE] Super tak sie ciesze nalezało sie sunieczce:multi::multi: -
Mela -w cudownym domku- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!!
lika1771 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Melinda juz w domku wszystko poszło dobrze jeszcze jest po narkozie nie kontaktowa nie spi patrzy.Chciałam Ja połozyc na kocyku na podłodze,ale chciała na łozko jest taka kochana -
Mela -w cudownym domku- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!!
lika1771 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
juz poszła mam isc po sunie około 19 bedzie dobrze -
Mela -w cudownym domku- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!!
lika1771 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie Moniko ze wysle,mam nadzieje ze wszyscy sie zgodza,na 13 ide z sunia jeszcze raz trzymajcie kciuki -
Mela -w cudownym domku- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!!!!
lika1771 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj sunia ma sterulke trzymajcie kciuki, koszt 200 zł. Cała suma to 625 zł Transport-250 szczepienia-72zł sterylka-200 zł Zostaje 103 zł jezeli pozwolicie przekaze na jakos biede....... -
Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!
lika1771 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Nie mam nadzieji, ile to juz czasu mineło.Szurko nie tak miało byc nie tak....................... -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
lika1771 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bohaterze ............... -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
lika1771 replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nelutku pamietam o Tobie slicznosci -
[quote name='ifciastu']ja mogę wziąć go na dt. Tylko czy on jest kastrowany? Moj mąż codziennie jest w Trójmieście, jeździ pociągiem do pracy, wracając zabrałby psiaka. Mamy w domu pieskę półroczną i koty. Mieliśmy dwa tymczasy z dogomanii, maluszki dziksony z lisiej nory, obydwa znalazły domy. Musimy mieć drugiego psa w domu tak czy siak, bo Tila wariuje jak jest sama... Męczy koty straszliwie:) Kiedy były psiaki bawila się z nimi. One jest ogólnie bardzo towarzyska. Jeżeli jest wykastrowany albo zostanie wykastrowany przed przyjazdem do nas możemy go wziąć do siebie na dt.[/QUOTE] Cioteczko z nieba nam spadłas, bardzo Ci dziekuje.Napewno nie jest kastrowany