-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
zielona wstążeczka, o ile wypatrzysz :D Dopiero wieczorem będą z powrotem, koło 22 albo trochę po.. tak więc ja też jak na szpilkach czekam :evil_lol: -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://czornahorpyna.weebly.com/uploads/3/7/4/5/3745949/8478232.jpg[/IMG] To już ostatnie zdjęcie ze strony hodowli, następne już nasze domowe! Nie mogę się doczekać :) -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
JUTRO KLUSKA PRZYJEŻDŻA...!!! Tzn, cała rodzina jedzie po nią odebrać z hodowli... wszyscy oprócz mnie, bo zachciało mi się w soboty pracować :p Biedna Beza jeszcze nie wie co ją czeka :evil_lol: -
Greven a kolorkitenczy to Ty...? :evil_lol:
-
Bastet... zabiłaś mnie pytaniem o śmietnikową karmę :diabloti:
-
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
pinkmoon replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Boziu, jaki przecudowny dzieciak, błyszczący, piękny... -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote]nie wydaje mi sie aby to istotnie zmniejszyło problem lęborskich Opiekunek i było odczuwalnym odciążeniem przy opiece nad pozostałymi zwierzakami [/quote] Nie umniejszając oczywiście zasług Agnieszki i Asi, dla mnie bardziej istotna jest pomoc psom niż odciążenie opiekunek ;) Taks, masz rację że niektórych psiaków nie ma sensu wyciągać na siłę na płatne tymczasy, bo mogą na upartego zostać tam gdzie są i czekać na adopcję. Ale np. taki Buczer, który dzięki Fiks :loveu: pojedzie za tydzień do Bogatyni, nie ma żadnych szans na adopcję z Lęborka. To silny psychicznie i fizycznie, niewybiegany, młody pies, którego nie można wydać do domu dopóki nie popracuje z nim szkoleniowiec. Nikt nie chce wyciągać wszystkich psiaków na płatne tymczasy, ale jest kilka przypadków, które niestety nie mogą być adoptowane bezpośrednio od Agnieszki. I dla tych trzech psów - Buczer, Heksa, Maks - nie ma innej szansy na normalne życie, niż hotelik gdzie ktoś kompetentny i doświadczony z nimi popracuje. Bo inaczej resztę życia spędzą w kojcach, i wtedy co im przyjdzie z karmy, odżywek i ogłoszeń...? -
A ja nie pamiętam czy się chwaliłam czy nie... bo daawno temu pisałam na tym wątku, no i w grudniu (za czwartym razem :D ) w końcu zdałam! A wczoraj miałam pierwszą stłuczkę :diabloti: na szczęście zupełnie niegroźną i bez konsekwencji oprócz dwóch rys na bagażniku auta z przodu, więc luz ;)
-
Zęby pokazuje tylko na widok kagańca i przy nagradzaniu smakami, czy w jakichś innych sytuacjach? Jak to dokładnie wygląda? Do wszystkich domowników czy tylko do jednej osoby? Co wtedy robicie? Wiadomo że żadne rady przez internet nie zastąpią wizyty szkoleniowca, dlatego myślałam że o wszystkie wątpliwości wypytałaś już tę behawiorystkę która u was była.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
pinkmoon replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Niestety Berta odeszła zanim zdążyliśmy jej pomóc... ale w tym samym miejscu co ona, wciąż na ratunek czeka jej towarzysz niedoli - Murzynek [IMG]http://i585.photobucket.com/albums/ss296/madziaj/murzynek/murzynek9.jpg[/IMG] Jamnik na łańcuchu... tak nie powinno być... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180940-Psiaki-z-LAE-borka-czekajAE-na-lepsze-jutro-Potrzebne-pomysA-y-dla-trudnych-przypadkA-w?p=14213809#post14213809[/URL] Może uda się go stamtąd zabrać? -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Nad bullowatymi, tzn. Heksą i Buczerem trzeba się zastanowić. Muszę spytać o zdanie jeszcze parę osób od bullowatych, bo być może mamy możliwość jednego z tych psów na płatny tymczas/do hoteliku, tylko trzeba podjąć decyzję którego... -
[quote]dziewczyny, bardzo podobna sprawa, tyle, ze to tu to niby schronisko jest... no i tam powiatowy stwierdził, ze animalsi weszli bezprawnie na teren schroniska i zestresowali zwierzęta, które nie przyzwyczajone są do takich wizyt [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/stupid.gif[/IMG] [URL="http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100313/POWIATLEBORSKI/866282252"]http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/art...RSKI/866282252[/URL][/quote] Jest też wątek tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181698-Prosto-do-nieba-czwA-rkami-szA-y-psy-uratowane-z-rzeA-ni[/url]
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Wiesz, aż tak daleko do mnie nie masz... :diabloti: -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Malgos, wysłałam Ci maila. Dziękujemy! -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Napisałam o Murzynku i Bercie na wątku jamniczym, wstawiłam zdjęcia, ale chyba nikt nie zajrzał :(