-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
[url=http://www.youtube.com/watch?v=1ebvXCCwFNg]YouTube - Luna nad morzem ;)[/url] :diabloti:
-
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pies jednak żyje i ma się dobrze :cool3: a tu najlepszy dowód: YouTube - Luna nad morzem ;) -
[Gdynia] Zlikwidowana pseudohodowla, szczeniaki czekają!
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Cholera no... biedne maluchy. -
Ile Luxus ma czasu na znalezienie nowego domu? I co się z nim stanie jeśli przyjdzie czas przeprowadzki a nie znajdą się na niego chętni? Czy jest możliwość aby został wykastrowany przed wydaniem do nowego domu, albo żeby obecni właściciele zobowiązali do tego nowych?
-
rog77, co do zapoznawania psa z kotami, to chciałam Cię pocieszyć, że wszystko jeszcze przed wami ;) Ja miałam odwrotną sytuację, tzn. wprowadzałam kota, gdy mieszkała już z nami 1,5 roczna sunia, i na początku to był koszmarek. :diabloti: Pierwszy dzień - obustronne syczenie i powarkiwanie po dwóch stronach drzwi; kiedy w końcu puściliśmy zwierzaki do siebie, parę dni szalonych gonitw po całym domu (Luna chciała się bawić, a kot nie bardzo), a po jakichś 2-3 tygodniach potworki przyzwyczaiły się do siebie, i teraz jest tak: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/lunakot024.jpg[/IMG]
-
Dąbrówkowe hipopotamki......Maja DOMY.Str 4-oto co z nich wyrosło:)
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A niedługo będzie jak ten ekspert co w reklamie velvetu sprawdza papier toaletowy, czy miękki:evil_lol: -
Wiem że porzucenie każdego psa jest okrucieństwem, ale jak pomyślę o tych starszych... po niektórych widać, że nie są wychudzone, zaniedbane, że nikt się nad nimi nie znęcał, że całe życie spędziły w domu na kanapie, i nagle coś takiego. To przerażające że tak wielu ludzi tak postępuje. W Gdyni jest jeszcze jeden "dziadek" który mi leży na sercu, Kajtuś. Białe, misiowate cudeńko, widać że pies wychuchany i wypieszczony, zadbany - i 3 tygodnie temu przywiązany do drzewa przy bramie schroniska. Jeśli to nie jest najczystszej wody skur*ysyństwo, to już nie wiem co powiedzieć. Brązowa ma fotki Kajtusia, więc wyciągne je od niej i zrobimy mu wątek. Trzeba się pospieszyć bo Kajtusia gryzą inne psy, on w ogóle nie potrafi się bronić :(
-
[quote]takie jest tu podejscie , tu nie pytaja sie dzieci czy moga psa poglaskac ??? glaszcza bo pies ktory jest w poblizu dzieci ,to pies bezpieczny.[/quote] O my głupi ludzie. Jaką my krzywdę dzieciom robimy, kładąc im do głowy że pierwsza zasada bezpiecznego kontaktu z obcym psem to spytać właściciela o pozwolenie :p
-
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
pinkmoon replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
No niestety, trzeba przyznać że według standardów nie-psiarzy Janka nie jest ładna z tymi bliznami. Ale może z tego nieszczęścia będzie chociaż jedna dobra rzecz - jeśli już ktoś ją pokocha, to będzie wiadomo, że nie jest to osoba patrząca tylko na wygląd psa i ach-ochająca na widok szczeniaczków goldenków ;) Mi się jej uszy najbardziej podobają, są kosmiczne :loveu: -
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
pinkmoon replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Tzn że była sama na spacerku, bez kumpla z boksu? ;) Jak tak to sukces, skoro jeszcze niedawno nie było opcji spaceru w pojedynkę. -
Dziewczyny, a Pepitka? [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/P9043340.jpg[/IMG] Tu wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/pepi-jak-welsh-corgi-milosc-w-wersji-mini-gdynia-145782/[/url] Słodki lisek, jak dla mnie ma coś z welsh corgi, taki miksik biedny. Schronisko w Gdyni.
-
[quote name='pietrucha204']zanimkupiszpsa.pl działa działa działa:loveu: sorki, ze tak długo:oops: zapomniałam całkiem o tym - przepraszam najmocniej... wchodzić i zarządzac stronką:D:D:D:D:D Każdy link na stronce przekierowuje z powrotem na główną, to znaczy że treść działów jest wciąż do napisania? Stronka jest ładna, ale taka smutna, wygląda jak strona schroniska. A pies to przecież też radość :loveu:
-
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Nas to nie dziwi....:-( ostatnio jakaś plaga jest wszędzie :-( Jak będziesz miała fotki daj znac. No i kiedy będzie można wystawic je na stronę Fundacji.. Czy u Was w schronie wydaje się psy na DT? Np. poprzez Fundację?[/quote] To, kiedy będą do adopcji zależy od tego ile potrwa leczenie przeziębienia, wczoraj nikt nie był w stanie tego jakoś konkretnie określić :p Co do fundacji, to nie wiem jak to dokładnie wygląda od strony technicznej, ostatnio dziewczyny z Akit W Potrzebie zabrały stąd dwa psy, ale nie mam pojęcia na jaką umowę. Trzeba by zapytać Kacedy z dogo, ona zajmowała się załatwianiem tego. -
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Mała trafiła do schronu jakoś w sierpniu, o ile dobrze pamiętam. I teraz nie wiem czy nie mylę jej z jakimś innym psem którego wtedy poznałam, ale jeśli to ona, to przez pierwsze dni była strasznie przerażona, kuliła się, rozpłaszczała na ziemi przy najdrobniejszym ruchu w stronę głowy (bez agresji, tylko panika). Wczoraj byłam w schronisku po dłuższej przerwie i właśnie nie pamiętam czy to ten sam bokserek co wtedy :diabloti: bo Buba na chwilę obecną jest bardzo kontaktowa i przyjazna, nie ma w niej już strachu przed człowiekiem. Zrobię jeszcze fotki jej kumplowi (aż dziwne że dwa takie piękne boksery prawie w jednym czasie trafiły do schronu :shake:) i zobaczymy co dalej... -
TRAFIK - młody, około 2-letni kundelek. Zwyczajny psiak jakich wiele, nie zwrócił dotąd niczyjej uwagi, mimo że tak bardzo pragnie być zauważony. Trafika rozpiera pozytywna energia, jest psem bardzo żywym, ruchliwym, niestety nieprzyzwyczajonym do tego, by ktoś się nim zajmował i troszczył. Potrzebuje łagodnego a zarazem stanowczego właściciela, który poradzi sobie z jego niepokornym i żywiołowym charakterem. Za poświęcony mu czas Trafik odwdzięczy się wiernością i przywiązaniem - to pies, który będzie wspaniałym przyjacielem i towarzyszem. Trafik dogaduje się z suką z którą obecnie przebywa w jednym boksie, jednak nie toleruje innych samców.
-
[B][COLOR=Red]BUBA vel. BOUBA[/COLOR][/B] ;) - młoda (ma około roku), drobnej budowy suczka boksera. Przeraźliwie wychudzona, na pewno swoje już w życiu przeszła - a mimo to pełna radości i chęci do współpracy z człowiekiem. Psiak którego przepełnia energia i chęć zabawy, najlepsze lata swojego życia spędza jak na razie w schronisku... Nie pozwól, żeby jej optymizm zgasł niezauważony. Buba jest łagodna, bardzo przyjazna, kontaktowa. Potrzebuje kogoś, kto zapewni jej bezpieczeństwo, opiekę, a przy tym będzie umiał spożytkować jej energię i zapał w zabawie i długich spacerach. Buba jest obecnie w trakcie leczenia, wkrótce będzie gotowa do adopcji. Może mieszkać z innymi psami.Warunkiem adopcji psa jest podpisanie umowy. Przed adopcją Bouba zostanie wysterylizowana. [COLOR=Red][B]BUBA JUŻ W DOMU[/B] [/COLOR] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/P9043284.jpg[/IMG] [B][COLOR=Red]BEMBENEK - [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]około 3-4 letni pies w typie boksera. Zakochany w ludziach, za kimś kto okaże mu trochę serca potrafi chodzić jak cień, przytulając się i prosząc o pieszczoty. Jednak potrzebuje czasu, aby przekonać się do nowych osób - z początku jest bardzo nieśmiały i wystraszony, dopiero po jakimś czasie potrafi zaufać człowiekowi. Jednak kiedy już to nastąpi, Bembenek nie odstępuje swojego przyjaciela na krok. To pies o delikatnej psychice, wrażliwy, wciąż troszkę niepewny siebie. Potrzebuje spokojnego, cierpliwego opiekuna, który pokaże mu, że życie psa u boku człowieka może być szczęśliwe. Bembenek po obowiązkowych szczepieniach i kastracji będzie gotowy do adopcji. [B][COLOR=Red]BEMBENEK ZNALAZŁ DOM![/COLOR][/B] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/boksiekajtek015.jpg[/IMG] [/COLOR][B]CEZAR [/B][/COLOR][FONT=Verdana][SIZE=2]CEZAR – MAKS[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Cezar – Maks to ok 7 letni bokser. Do gdyńskiego schroniska trafił, jako znaleziony… jednak prawdy nigdy się nie dowiemy. Jego dwuczłonowe imię wynika stąd, iż osoba, która go znalazła tak na niego wołała i pies na obydwa imiona reaguje. Cezar-Maks początkowo był bardzo nieufny, spięty, zdezorientowany, przerażony, z czasem, dzięki codziennym spacerom zaczął otwierać się na ludzi. Psiak zna podstawowe komendy, uwielbia smakołyki, jest psem pewnym siebie, ale i karnym. Cezar-Maks cierpi na grzybicę łapek, niestety w warunkach schroniskowych jest ona nie do wyleczenia. Czy znajdzie się jakiś miłośnik rasy, który da mu szansę?[/SIZE][/FONT] [COLOR=Red][B]CEZAR SZUKA DOMU![/B][/COLOR] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/boksio-1.jpg[/IMG] Kontakt do ogłoszeń: [B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni[/B] ul. Małokacka 3A 81-654 Gdynia telefon: 0-58 622 25 52 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
[COLOR=Red][COLOR=Black]KOSIA - starsza suczka, której nie oszczędzało życie. Zamiast mieć swój ciepły kąt i miłość człowieka, swoją jesień życia spędza z innymi towarzyszami niedoli w schroniskowym boksie. To przemiła, spokojna suczka, którą trzeba na nowo przyzwyczaić do życia z człowiekiem. Nie odnajduje się w schronisku, jest wycofana, zamknięta w sobie. Potrzebuje kochającego i troskliwego, ale i stanowczego właściciela, który przełamie jej nieśmiałość i dotrze do serca tego uroczego psiaka. Kosia ma do zaoferowania dużo miłości i przywiązania, a pokonanie jej wycofania będzie najlepszą nagrodą dla osoby, która da jej miejsce w swoim domu i sercu. Widać, że do niej jeszcze można dotrzec, jeszcze warto próbować, Kosia na to zasługuje. Będzie dobrym psem jeśli tylko ktoś da jej szansę. Może to właśnie Ty odnajdziesz w Kosi wierną przyjaciółkę i dasz jej nowy dom? [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/P9043275.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/P9043272.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/P9043278.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR][B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Ciapkowo" w Gdyni[/B] ul. Małokacka 3A 81-654 Gdynia telefon: 0-58 622 25 52 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [COLOR=Red][B] [COLOR=Black]Kosia obecnie jest ogłaszana na: gumtree.pl e-zwierzak.pl alegratka.pl [/COLOR][/B][/COLOR]
-
[B][SIZE=5]PEPITKA MA DOM! :) [/SIZE][/B] PEPITKA - młodziutka (1,5roczna), mała suczka w typie welsh corgi. Uwielbiający wszystkich psiak, którego jedynym celem życia jest przytulanie i jak najbliższy kontakt z kochającym człowiekiem - którego jak na razie niestety brak. Pepitka jest żywa, energiczna, uwielbia zabawę, a za każde okazane jej zainteresowanie odwdzięcza się buziakami, które rozdaje na wszystkie strony. To suczka, która wspaniale czuje się zarówno na kolanach czy rękach człowieka, jak i podczas wspólnej radosnej zabawy. Jest gotowa bezwarunkowo pokochać swojego nowego człowieka od zaraz i na zawsze. Pepitka to młody i radosny pies. Jej życie nie powinno toczyć się w schronisku - ona potrzebuje kogoś, kto będzie ją niezmordowanie drapał za uszkiem i dawał się lizać po policzku :) Dla swoich nowych właścicieli będzie wspaniałą towarzyszką. Nie pozwól, aby jej radość życia zmarnowała się w schroniskowym boksie, Pepitka wciąż z utęsknieniem czeka na nowy dom! [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/P9043333.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/P9043340.jpg[/IMG]
-
Słodziak Waluś, w schronisku koło Wejherowa [IMG]http://images40.fotosik.pl/189/c3e9950295ce5b64med.jpg[/IMG] Kochany, łagodny psiak... z zaburzeniami równowagi. To jak wyrok. :-( Zajrzyjcie, ciotki. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/najcudowniejszy-amstaff-w-polsce-filmik-walenty-z-dabrowki-k-wejherowa-145769/#post12913094[/url]
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jaki kochany! Wrzucę go na ogólny wątek bullowatych