-
Posts
2380 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by joanna83
-
Zrobiłam jej Allegro już kilka dni temu. Napisz jeszcze jak z tą smyczą i jak z kotem:)?
-
[B]Kaszanko[/B] pocykaj Mróweczce trochę lepszych foteczek, głównie jak stoi, albo leże, ale z jej poziomu ;) Czy można napisać, że sunia nadaje się do domu z dziećmi? Czy ze smyczą jest na tyle ok, że do bloku też może iść? I jak ze schodami?
-
Dobrze, że dziewczynka się trochę wyluzowała. I dziękujemy pięknie za artykuł (może p. Janka czyta dogomanię?):)
-
Jak tam Mróweczka? Ranka goi się bez problemów? Z Mulanem się dogadają. Najwyżej trochę kłaków się posypie;) Muszą ustalić hierarchię.
-
Fajnie, że się dziewczynka otwiera :) A czy była dziś w pupilach? Przyznaję się bez bicia, że nie kupiłam gazety.
-
Dziewczyny ja już do pupili wysłałam.
-
Dzięki za wieści. Zaraz przekażę Bożence, bo ona pewnie paznokcie obgryza czekając na jakieś info o małej ;)
-
No nie, a ja czekam i czekam na jakieś wieści, a tu wątek potajemnie założony :angryy: Kaszanko chciałabym Ci bardzo podziękować, że przygarnęłaś małą mrówkę :) Fajna z niej dziewuszka. Mam nadzieję, że wyjdzie na ludzi i oswoi się ze smyczą. Napisz jak radzicie sobie na spacerkach? Ja zrobię małej Allegro takie pseudo TOZowe, ale potrzebuję więcej zdjęć.
-
[quote name='psi']A z jakiego materiały jest zrobiony kantarek? Czy on męczy psa podczas szczekania? Kaganiec antyszekowy jest zrobiony z elastycznego materiału, który podczas szczekania męczy mięśnie psa[/QUOTE] [B]Ulcia[/B] kantarek, to zwykły paseczek z taśmy. Jak podepniesz pod brodą smycz, to przy szarpnięciu się zaciska. A nałożony sam, bez smyczy, wisi sobie luzem wokół pyszczka.
-
[quote name='Doris Ossa']Pani obejrzała sunie i bardzo się jej spodobała chętnie ją weżmie , tylko czy jest możliwość dowiezienia suni?[/QUOTE] O kurcze naprawdę? Transport będziemy kombinować. To pod Warszawą, damy radę :) Tylko napisz coś więcej o domku, a najlepiej podaj dreag przez PW numer kontaktowy do tej pani :)
-
[quote name='jaanna019']Dzis podjmiemy znów próbę ale tym razem dłuższą. Tak sobie myślę, że nawet jeśli kaganiec czy kantarek będzie skuteczny to przecie ona nie może siedzieć w nim 8 godzin. Mam nadzieję, że się oduczy szczekania i będzie można jej go po jakimś czasie nie nakładać. Dziś panna nalała mi rano na podłogę aż chlupało, pewnie nie wytrzymała aż się ubiorę, ehh.[/QUOTE] W kantarku może spokojnie siedzieć. To cieniutki paseczek. Może w nim jeść i pić wodę. Szczekać też może ;)
-
[quote name='Vicky62']Spokojnie maia ...to nie jest tak.Owszem bywa ze suka nie urodzi sama, ale dwa dni i słania sie na łapach, bez pomocy człowieka odchodzi ...niestety:-( Ostatnio taka była sytuacja suki jak byłam u weta ze swoimi psami. Przywieźli sukę prawie w agonii, nieśli w kocu...cesarka musiała odbyć sie natychmiast. Także nie sądze by tak sobie chodziła jak by nie dała rady urodzić.Co nie zmienia faktu,ze trzeba ją złapać.[/QUOTE] Dokładnie tak. Miałam taką sytuację z kotką, że narobiłam paniki, bo po porodzie była nadal gruba i ciężko dyszała przez kila dni. Wetka powiedziała mi, że gdyby martwe kociaki były nadal w brzuchu, to kotka dawno by umarła.
-
Ania ja mam niuniowy kantarek w domu. Jak chcesz, to pożyczę.
-
[quote name='temikotka']czy mogłabym poprosić o odpowiedż na resztę moich pytań?nie czytałam wątku dokładnie więc nie jestem całkiem w temacie.A w razie gdybym ją miała wziąć to myślałyście juz jak z transportem?Patrzyłam na PKP, połaczenie straszne, myślę ze nie dałabym rady pojechać do Białegostoku :([/QUOTE] Temikotko a do Łodzi dałabyś radę przyjechać po małą?
-
Ania proszę Cię zrób temu szczurkowi chociaż 1 dobre zdjęcie. Najlepiej takie słodziutkie w sweterku, gdzie będzie widać ją całą i pysia. Nie mogę nic wybrać z tych fotek na wątku, a wiesz, że musi być wyraźne.
-
[quote name='jaanna019']Nie myślcie, że nie próbowałam. Najgorsze, że do Kiki dołącza się Pitek i Krynka i wtedy dają na 3 głosy. Po południu jest Julka w domu więc jak muszę wyjść to nie ma problemu, ale w dzień ona w szkole, ja w pracy. Edit szukamy też czegoś na miejscu, czy to dt czy ds ale z człowiekiem.[/QUOTE] Wysłałam maila. Sprawdź, to zrobię też Allegro z tym tekstem.
-
Ja swoim wyjcom włączam dosyć głośno radio. Chyba pomaga, bo sąsiedzi już jakiś czas nic nie mówią. Tylko, że Ani nie ma w domu bardzo często. Praca, później inne (zwykle psie) sprawy. Nie wiem czy to się da jakoś rozwiązać :(
-
Ofiary kretyńskiego przepisu - nakrmiłeś to są twoje!
joanna83 replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Allegro [URL]http://allegro.pl/szczenieta-5-tygodniowe-pilne-toz-bialystok-i1980784732.html[/URL] [B]Ania[/B] potrzebuję po 1 zdaniu na temat każdego szczeniora. To zwykle dobrze działa ;) -
[quote name='TJG']Jednak ta czarna suczka jest ładniejsza. Sybel kwestia podszerstka to bardzo istotna dla nas sprawa. Mieliśmy kiedyś psa z podszerstkiem i wiem co to znaczy - absolutnie taki pies nie wchodzi w grę. Dlaczego jesteś przekonana, że ta czarna sunia ma podszerstek?[/QUOTE] To może poszukaj kudłacza w typie sznaucerka lub innego. Jest większa szansa, że podszerstka nie będzie. Chociaż to chyba ma niewielkie znaczenie przy psach krótkowłosych. Nawet jeśli nie mają podszerstka, to wychodzą z nich takie ilości okrywowych, twardych igiełek, że aż strach;)
-
[quote name='Jara']Nie karmcie trola.[/QUOTE] Dokładnie.Dziewczyny odpuście nie wdawajcie się w dyskusję. Zaraportujcie do moda i tyle.
-
[quote name='Randa']Kusy za TM :-(:-(:-( wpadł pod autobus... [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=45709577&filename=kusy.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1332453/previews/45709577_kusy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=45709896&filename=kusy2.jpg][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1332453/previews/45709896_kusy2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O Boże Agnieszka tak Ci strasznie współczuję :( Zadzwonię wieczorem. Bardzo bardzo mi przykro ... :(