Jump to content
Dogomania

joanna83

Members
  • Posts

    2380
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by joanna83

  1. Zrobiłam jej Allegro już kilka dni temu. Napisz jeszcze jak z tą smyczą i jak z kotem:)?
  2. [B]Kaszanko[/B] pocykaj Mróweczce trochę lepszych foteczek, głównie jak stoi, albo leże, ale z jej poziomu ;) Czy można napisać, że sunia nadaje się do domu z dziećmi? Czy ze smyczą jest na tyle ok, że do bloku też może iść? I jak ze schodami?
  3. Dobrze, że dziewczynka się trochę wyluzowała. I dziękujemy pięknie za artykuł (może p. Janka czyta dogomanię?):)
  4. Jak tam Mróweczka? Ranka goi się bez problemów? Z Mulanem się dogadają. Najwyżej trochę kłaków się posypie;) Muszą ustalić hierarchię.
  5. Fajnie, że się dziewczynka otwiera :) A czy była dziś w pupilach? Przyznaję się bez bicia, że nie kupiłam gazety.
  6. Dziewczyny ja już do pupili wysłałam.
  7. Dzięki za wieści. Zaraz przekażę Bożence, bo ona pewnie paznokcie obgryza czekając na jakieś info o małej ;)
  8. [quote name='pati-c'][IMG]http://i43.tinypic.com/282q0t0.jpg[/IMG][/QUOTE] Padłam! No cudna, cudna maleńka. Aż się chce wyściskać i wycałować pycholka! :)
  9. No nie, a ja czekam i czekam na jakieś wieści, a tu wątek potajemnie założony :angryy: Kaszanko chciałabym Ci bardzo podziękować, że przygarnęłaś małą mrówkę :) Fajna z niej dziewuszka. Mam nadzieję, że wyjdzie na ludzi i oswoi się ze smyczą. Napisz jak radzicie sobie na spacerkach? Ja zrobię małej Allegro takie pseudo TOZowe, ale potrzebuję więcej zdjęć.
  10. A ja się poryczałam jak przeczytałam Twojego ostatniego posta [B]dreag[/B] :) Bardzo, bardzo się cieszę, że sunia pojedzie do domku :multi: Oby więcej takich łańcuszków dobrych serc...
  11. [quote name='psi']A z jakiego materiały jest zrobiony kantarek? Czy on męczy psa podczas szczekania? Kaganiec antyszekowy jest zrobiony z elastycznego materiału, który podczas szczekania męczy mięśnie psa[/QUOTE] [B]Ulcia[/B] kantarek, to zwykły paseczek z taśmy. Jak podepniesz pod brodą smycz, to przy szarpnięciu się zaciska. A nałożony sam, bez smyczy, wisi sobie luzem wokół pyszczka.
  12. [quote name='Doris Ossa']Pani obejrzała sunie i bardzo się jej spodobała chętnie ją weżmie , tylko czy jest możliwość dowiezienia suni?[/QUOTE] O kurcze naprawdę? Transport będziemy kombinować. To pod Warszawą, damy radę :) Tylko napisz coś więcej o domku, a najlepiej podaj dreag przez PW numer kontaktowy do tej pani :)
  13. [quote name='jaanna019']Dzis podjmiemy znów próbę ale tym razem dłuższą. Tak sobie myślę, że nawet jeśli kaganiec czy kantarek będzie skuteczny to przecie ona nie może siedzieć w nim 8 godzin. Mam nadzieję, że się oduczy szczekania i będzie można jej go po jakimś czasie nie nakładać. Dziś panna nalała mi rano na podłogę aż chlupało, pewnie nie wytrzymała aż się ubiorę, ehh.[/QUOTE] W kantarku może spokojnie siedzieć. To cieniutki paseczek. Może w nim jeść i pić wodę. Szczekać też może ;)
  14. [quote name='Vicky62']Spokojnie maia ...to nie jest tak.Owszem bywa ze suka nie urodzi sama, ale dwa dni i słania sie na łapach, bez pomocy człowieka odchodzi ...niestety:-( Ostatnio taka była sytuacja suki jak byłam u weta ze swoimi psami. Przywieźli sukę prawie w agonii, nieśli w kocu...cesarka musiała odbyć sie natychmiast. Także nie sądze by tak sobie chodziła jak by nie dała rady urodzić.Co nie zmienia faktu,ze trzeba ją złapać.[/QUOTE] Dokładnie tak. Miałam taką sytuację z kotką, że narobiłam paniki, bo po porodzie była nadal gruba i ciężko dyszała przez kila dni. Wetka powiedziała mi, że gdyby martwe kociaki były nadal w brzuchu, to kotka dawno by umarła.
  15. Agnieszka jestem. Śliczna z niej panienka :) Może miała być labkiem i nie wyszło?
  16. Ania ja mam niuniowy kantarek w domu. Jak chcesz, to pożyczę.
  17. [quote name='temikotka']czy mogłabym poprosić o odpowiedż na resztę moich pytań?nie czytałam wątku dokładnie więc nie jestem całkiem w temacie.A w razie gdybym ją miała wziąć to myślałyście juz jak z transportem?Patrzyłam na PKP, połaczenie straszne, myślę ze nie dałabym rady pojechać do Białegostoku :([/QUOTE] Temikotko a do Łodzi dałabyś radę przyjechać po małą?
  18. Ania proszę Cię zrób temu szczurkowi chociaż 1 dobre zdjęcie. Najlepiej takie słodziutkie w sweterku, gdzie będzie widać ją całą i pysia. Nie mogę nic wybrać z tych fotek na wątku, a wiesz, że musi być wyraźne.
  19. [quote name='jaanna019']Nie myślcie, że nie próbowałam. Najgorsze, że do Kiki dołącza się Pitek i Krynka i wtedy dają na 3 głosy. Po południu jest Julka w domu więc jak muszę wyjść to nie ma problemu, ale w dzień ona w szkole, ja w pracy. Edit szukamy też czegoś na miejscu, czy to dt czy ds ale z człowiekiem.[/QUOTE] Wysłałam maila. Sprawdź, to zrobię też Allegro z tym tekstem.
  20. Ja swoim wyjcom włączam dosyć głośno radio. Chyba pomaga, bo sąsiedzi już jakiś czas nic nie mówią. Tylko, że Ani nie ma w domu bardzo często. Praca, później inne (zwykle psie) sprawy. Nie wiem czy to się da jakoś rozwiązać :(
  21. Zrobiłam Allegro [URL]http://allegro.pl/szczenieta-5-tygodniowe-pilne-toz-bialystok-i1980784732.html[/URL] [B]Ania[/B] potrzebuję po 1 zdaniu na temat każdego szczeniora. To zwykle dobrze działa ;)
  22. [quote name='TJG']Jednak ta czarna suczka jest ładniejsza. Sybel kwestia podszerstka to bardzo istotna dla nas sprawa. Mieliśmy kiedyś psa z podszerstkiem i wiem co to znaczy - absolutnie taki pies nie wchodzi w grę. Dlaczego jesteś przekonana, że ta czarna sunia ma podszerstek?[/QUOTE] To może poszukaj kudłacza w typie sznaucerka lub innego. Jest większa szansa, że podszerstka nie będzie. Chociaż to chyba ma niewielkie znaczenie przy psach krótkowłosych. Nawet jeśli nie mają podszerstka, to wychodzą z nich takie ilości okrywowych, twardych igiełek, że aż strach;)
  23. [quote name='Jara']Nie karmcie trola.[/QUOTE] Dokładnie.Dziewczyny odpuście nie wdawajcie się w dyskusję. Zaraportujcie do moda i tyle.
  24. [quote name='Randa']Kusy za TM :-(:-(:-( wpadł pod autobus... [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=45709577&filename=kusy.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1332453/previews/45709577_kusy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=45709896&filename=kusy2.jpg][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1332453/previews/45709896_kusy2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] O Boże Agnieszka tak Ci strasznie współczuję :( Zadzwonię wieczorem. Bardzo bardzo mi przykro ... :(
  25. Dziewczyny zapytajcie Kunę. Ona prowadzi hotelik na podlasiu. Może ma miejsce...
×
×
  • Create New...