-
Posts
2380 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by joanna83
-
Z pewnością ma już kilka latek. Nie wiem dokładnie ile, ale zęby ma koszmarnie zakamienione z zapaleniem dziąseł. Na fotkach oczy wyglądają dziwnie, ale usuwałam czerwone i tak się zrobiło. Poza tym on też ma owrzodzenie rogówki, czyli takie białe plamki.
-
[quote name='kaszanka']Dzięki Asiu, Aga też się zgłosiła :), ale zawiesił mi sie net w niedzielę i nic już nie mogłam ddać- dzisiaj jestem już w domu, więc na bo zrobię ogłoszonko i mam nadzije - że zaowocuję - bo nikt dosłownie NIKT nie zadzwonił ani jednego telefonu:(, ale powiem wam, że dzięki Mrówce moja mulaniasta foksowa gęba odżyła jakoś i szczęśliwsza jest. Ja muszę mu chyba na stałe jakiejś partnerki poszukać, ale o podobnym temperamencie i koniecznie silniejszą - bo tą czasem za mocno o glebę wciśnie :)[/QUOTE] [B]Kaszanko[/B] do niego to by taka Bajka pasowała. Pamietasz Bajkę? To jest temperamencik... :) A co do Mróweczki, to aż dziwne, ze nikt nie dzwoni. Ona taką ma śliczna mordeczkę. I mała jest, kompaktowa.
-
Polarek odszedł za TM [*] Żegnaj pieseczku. Trisia ma DOM!!!
joanna83 replied to Vicky62's topic in Już w nowym domu
Ja też dałabym, ale co z tego skoro żadna z nas nie weźmie jej do siebie, jeśli po 3 miesiącach nie znajdzie domu? Gdzie wtedy pójdzie? Przecież nie wypuścimy jej do stada, bo psy mogą jej nie przyjąć. No i kto opłaci pobyt w DT? Nadal uważam, że sunia powinna wrócić do jednostki, no chyba, że znajdzie się dla niej DT, gdzie będzie mogłaby być bezpłatnie i bezterminowo. -
[quote name='ladySwallow']Zaktualizowałam info o Sisi, dodana Sela: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.314353435268370.64648.167056143331434&type=3 i Tofik: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.314354681934912.64649.167056143331434&type=3 i Fiona: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.314355798601467.64650.167056143331434&type=1 Dziękuję :)
-
Bardzo proszę o dodanie naszego Tofika. [FONT=Arial Black]Imię: Tofik Plec:[/FONT] [FONT=Arial Black]pies Wiek: [/FONT][FONT=Arial Black]około 5-7 lat [/FONT] [FONT=Arial Black]Waga: 6kg [/FONT] [FONT=Arial Black]Miejsce: mieszka na ulicy w Białysmtoku [/FONT] [FONT=Arial Black]Sterylizacja: nie [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do dzieci: ok [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do innych psow: dobry, jest raczej uległy [/FONT] [FONT=Arial Black]Stosunek do kotow: zupełnie je lekceważy [/FONT] [FONT=Arial Black]Dodatkowe informacje: piesek od kilku tygodni mieszka na ulicy, jest czysty i ma ślad po obróżce. Zna dom, podusie itp., lgnie do ludzi. Został kopnięty i ma poturbowaną tylną łapkę. Pilnie szukamy mu DT![/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Charakter: bardzo kontaktowy, pomimo obolałej łapki bawi się psimi piszczałkami, energiczny i przyjazny [/FONT] [FONT=Arial Black]Kontakt:[/FONT][SIZE=3][FONT=Arial Black] joanna83, tel. 662 187 309[/FONT][FONT=Arial Black] [/FONT] [FONT=Arial Black]Wątek: [/FONT][FONT=Arial Black]http://www.dogomania.pl/threads/221832-pobity-mikrusek-Tofik-szuka-DT![/FONT]
-
Morda się śmieje od ucha do ucha :) A my mamy u siebie innego Tofika. Trzymajcie kciuki, że chłopak miał tyle szczęścia co balbinowy Tofiś... Mieszka od kilku tygodni na ulicy. Prawdopodobnie trafił tam prosto z kanapy. Teraz został jeszcze kopnięty i ma poturbowaną tylną łapkę :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/221832-pobity-mikrusek-Tofik-szuka-DT%21?p=18486553#post18486553"]http://www.dogomania.pl/threads/2218...3#post18486553[/URL]
-
[quote name='dogomaniaczkaa']Bidulek. Popytam, a póki co zapisuję. Mogę podrzucić trochę karmy do podkarmienia mikruska.[/QUOTE] Dziękuję za odwiedziny :) Karmę dla malucha mamy. Taki okruszek niewiele je. Na pewno innym psiakom się bardziej przyda ;) Zapomniałam napisać, że Tofik ma wyraźny ślad po obróżce na szyi. Nie ma pcheł, pachnie domem. Myślę, że trafił na ulicę prosto z kanapy :(
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
joanna83 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny zajrzyjcie proszę do naszej nowej znajdki mikruska Tofika. Mieszka od kilku tygodni na ulicy. Prawdopodobnie trafił tam prosto z kanapy. Teraz został jeszcze kopnięty i ma poturbowaną tylną łapkę :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/221832-pobity-mikrusek-Tofik-szuka-DT!?p=18486553#post18486553[/url] -
Polarek odszedł za TM [*] Żegnaj pieseczku. Trisia ma DOM!!!
joanna83 replied to Vicky62's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']Rewelacja NAPISZ O KONKRETACH, póki suka jest u Pipi można jeszcze coś zrobić, potem nie będzie o czym gadać.[/QUOTE] Konkretnie to Rewelacja mówi co mamy robić. Tylko sama palcem nie kiwnie. Biega po wątkach i robi dym. Tyle potrafi. Z pewnością wielu psom to pomoże... [B]Pipi[/B] jak goją się szwy u małej? -
Tofik jest malutkim (około 6 kg) pieskiem, który nagle pojawił się na ulicy. Błaka sie od kilku tygodni. Pieseczek jest bardzo towarzyski i przyjazny. Niestety przez nadmierną ufność został skrzywdzony, bo ktoś malucha kopnął. Ma mocno zbitą tylną łapkę :( Nie staje na nią w ogóle. Mimo bólu potrafi ślicznie bawić się piszczącą zabawką. W zasadzie zachowuje się tak dzieciaczek, ale na zębach ma sporo kamienia, więc szczeniakiem już nie jest. Dobra dusza próbowała przygarnąć Tofika do przedsionka w swoim domu, ale ma na DT już 4 psy i kilka swoich, które malucha nie akceptują, więc niestety nie może przebywać tam non stop, bo zostałby pogryziony :( Inni ludzie przeganiają Tofika spod swoich bram. A on okropnie marznie pomimo długiego włosa. Niedługo temperatura ma spać do poniżej - 20 stopni.Nie mogę sobie wyobrazić, co się z nim stanie... Tofiś ma też owrzodzenie rogówki. Na zdjęciach widać plamki na oczkach. [B]Pilnie szukamy Tofisiowi domu tymczasowego![/B] Popatrzcie na tego pięknisia :) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3641/26012011004.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1240/26012011007.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3963/26012011008.jpg[/IMG]
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
joanna83 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuanna']To ja już wiem, dlaczego Asia odwołała spacer :mad::mad::mad:[/QUOTE] Spacer to nie z tego powodu odwołany. Na prawdę mnie coś dopadło, ale już przechodzi. Może w sobotę rano na łące się spotkamy? Pewnie mi Tz auto zabierze, więc nigdzie dalej nie będę mogła pojechać. Fajnie, że konik się udomawia :) Macie dziewczyny zacięcie. Tylko podziwiać! -
Polarek odszedł za TM [*] Żegnaj pieseczku. Trisia ma DOM!!!
joanna83 replied to Vicky62's topic in Już w nowym domu
Nie, nie zabiorę jej do siebie jak również nie wezmę żadnego dzikiego psa. Trisia i inne psiaki mają w jednostce całkiem niezłe życie. One nie myślą tak, jak my ludzie. Dla nich szczęściem jest pełna micha, i sucha kryjówka, no i wolność. Są tam w miarę bezpieczne i powinny tam zostać. Takie jest moje zdanie. -
Polarek odszedł za TM [*] Żegnaj pieseczku. Trisia ma DOM!!!
joanna83 replied to Vicky62's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rewelacja']A co będzie gdy mała złapie kleszcza? Czy wojskowi wyjmą go a małą uratują? Co będzie gdy wbije jej się kolec w łapkę? Wyjmą go? Co będzie za 15 lat gdy zachoruje i będzie stara? A co bedzie gdy zmieni się głównodowodzący i każe usunąć wszystkie psy z jednostki? Czy o tym pomyślałyście? Ona jest bardzo młoda i jak najbardziej ma szansę na socjalizację i normalne życie, które chcecie jej odebrać ...[/QUOTE] Rozumiem, że jeśli po 3 miesiącach u Madalleny nie znajdzie się dla niej DS, to weźmiesz ją do siebie? -
Polarek odszedł za TM [*] Żegnaj pieseczku. Trisia ma DOM!!!
joanna83 replied to Vicky62's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ja też uważam, że najrozsądniej byłoby ją wypuścić. Wiem, że to się łatwo mówi, nie mając psa u siebie, a gorzej zrobić jak się codziennie patrzy w te oczki... Jednak pieski z jednostki nie mają tam źle. Niejeden na wsi ma niestety gorzej. Jeśli wojskowi zgadzają się na ich pobyt w jednostce i się nimi opiekują, to lepiej zwrócić jej życie takie jakie zna i nie uszczęśliwiać na siłę. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
joanna83 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dzięki psi, ale sprawa z kotem już załatwiona:evil_lol: Konik odwiedził mnie dziś ze swoimi mamusiami. Fajny z niego chłopczyk, bardzo wesoły i pogodny. Taki strasznie dzieciakowaty. Zresztą dobki bardzo późno dojrzewają. Konik kota nie zjadł. Troszkę poszczekał, ale nie ma dramatu. Ze Snupkiem trochę poburczeli na siebie, ale później było już nieźle. Niunia chciała połknąć Konika w całości, ale on się tym nie wzruszył i dzielnie się do niej przymilał i machał ogonkiem. Trzeba było użyć perswazji, żeby go namówić na wejście po schodach, bo trochę się zblokował. Jednak kiełbaska zdziałała cuda ;) [B]Dreag[/B] a jak z jego siuśkami? Udało się złapać? Co wet powiedział? -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
joanna83 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']Aj, aj, trzeba to zglosić do jakiejś prozwierzęcej organizacji - to podchodzi pod szczególne okrucieństwo:eviltong:, jeszcze nie wiadomo czyje, ale jednak:mad:. A ja chętnie na to popatrzę;). To co, 14.30 przy kratach byłoby super:cool1:, ewentualnie ja mogę ze zbirem podskoczyć do Cię;).[/QUOTE] [B]Ania[/B] kłopotliwy to mało powiedziane. Jak następnym razem znajdę kota, to zadzwonię do Kotkowa, albo udam, że nie widzę ;) Diabeł mnie podkusił, a raczej diablica ,moja siostra, żeby tego czorta zebrać z tej ulicy. [B]Aga[/B] nie mam transportera, żeby przywieść kocidło o tej porze. TZ wróci po 15, to mogę wyruszyć. Albo przyjedź do mnie. Kundle pozamykam i zobaczymy co z Tota zostanie :eviltong: -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
joanna83 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag']No to mamy ofiarę...:cool1: Albo kata:diabloti:. Dowóz kota gratis:cool3:?? Ten Twój Snup to też niezły koń:lol:![/QUOTE] Dowóz gratis, ale zwrotów nie przyjmuję :cool3: Snupek zdecydowanie konikowaty. Jak czytam o zachowaniu Konika, to tak, jakbym Snupa widziała. Tylko to niestety nieprzewidywalny charakterek... -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
joanna83 replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Ja bardzo chętnie udostępnię swojego tymczasa na spróbowanie :evil_lol: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8538/p1000167i.jpg[/IMG] a tak Snupka testowaliśmy na kota (kot przeżył) :lol: [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/9383/p1000194b.jpg[/IMG] -
Temat suni z jednostki wraca. Znów ciąża i znów szczeniaki...
joanna83 replied to yup's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny super, że się udało :) Gratuluję! A mały śliczniutki. Spory chłopak z niego wyrośnie :)