Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. no to potem Ksenia mruczy...:razz: i nie dziwne jak jej z miski cos się gubi...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. czyli...zgadłem.....puszka piwa była duża:cool3::cool3::cool3:
  3. a dalej tak "mruczy" jak jej coś mówisz?
  4. ojejku...ona naprawdę jest królową...:-o...cudnie wygląda..Dzięki Orpha
  5. Fajnie,że jesteś Doda:lol:...dzięki:lol:
  6. hm...to by tłumaczyło dlaczego tak duzo tej wody pije....;)..dziewcze jest na kacu:diabloti: ale była impra kiedyś skoro tak długo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. No skakała jak kózka bo pewnie głodna była:eviltong: powiedz jaka duża była ta puszka piwa? na dwie w dwie godziny:crazyeye:? to te takie małe beczułki chyba:cool1:
  8. no jak tak dalej pójdzie to nam Ksenia zniknie....:eviltong: z wagi oczywiście:lol:
  9. [quote name='lekston']tu bogula! pojadę po niedzieli, wcześniej nie dam rady; myslę o spacerku i zobaczeniu jak psy na siebie diałają; Livka to królewna:evil_lol:; jak by było ok., to..... dam znać w nd wieczorem albo w pon. o swicie, kiedy planuję jazdę do Gliwic o tym biedaku dopiero doczytałam dzisiaj u nas w terierkowie.........[/quote] Ale kino...moja sunia(mix niufa) też Livka:lol::lol::lol:...ok.Zgadamy się w niedzielę i umówimy na Placu Piastów to zawiozę Cię do schroniska i połazimy z nimi...co do kastracji to dziewczyny w schronie wiedzą i pewnie napiszą...
  10. [quote name='lekston']tu "stara" bogula----- jak trafić, dojeżdżam tylko busem 80 lub 112; wzięłabym psa na spacer z swoją sunią TW i może potem już dwójkę do domu do Tarnowskich Gór? ale po niedzieli----teraz mam terminy/zobowiązania rodzinne albo jeszcze tylko dziś....fon: 697 503 710[/quote] Jak będziesz po niedzieli to mam nadzieję,że będę już miał autko z naprawy..i chętnie zawiozę Was do Tarnowskich Gór:lol:...więc jak będzie pewny dzień to proszę o wiadomość na PW...
  11. wysłałem wątek do znajomych...może ktoś się odezwie..
  12. [quote name='Selenga']Dla porządku dodam jeszcze, że pucka i DORKA wpłaciły na potrzeby Czarusia po 20 zł mnie bezpośrednio - ich wpłaty przekazałam Morii :)[/quote] dla porządku to dziękujemy wszyscy za to co robisz:lol:.. wiem co to znaczy jechać "troche" km z psiakiem...ale wiem jak smakuje "sukces"
  13. [quote name='gonia66']Hihihihih...ale "plama":oops::oops::oops::oops:Przepraszam wujaszku...nie wiem jak mogłam sie pomylic...no wstyd nad wstydy...ale o jednym moge zapomniec..pomyliłam się- to fakt- ale nie zapomniałam:lol::lol::lol:O takim rodzynku nie mogłabym zapomniec:loveu:[/quote] no dobra:evil_lol: to przecież nie o tytuły chodzi,ale o psiaka hihi:multi:
  14. [quote name='gonia66']Byloby cudownie i mam nadzieje ze wiecejCzarus nie bedzie wracal z adopcji- dlatego musimy zrobic wszystko, zeby dokladnie sprawdzic domeczek i dokladnie sprawdzic czarusia i jego zachowania- aby rodzinka wiedziala wszystko od "a" do "z" o psiuniu...skąd jest te domek???CZarus juz ma oplacony pobt w hoteliku. Dzis na konto Słodziaka wpłynęla kwota 350 zł:loveu::loveu::loveu:od cioteczki malibu57- bardzo dziekujemy. Mam tez na koncie Czarusiowym wplaty od cioteczek: Bjuta- 50 zł Ewelina- Katarzyna W.- 5zł Eski- 20 zl Nikus- 20 zł Bjuta- 10 zł wszystkim kochanym cioteczkom bardzo bardzo dziekujemy:loveu::loveu::loveu:razem na koncie Slodziaka zebrałam 455 zł, na hotelik wpłaciłam 160 zł, zostało wiec w skarpecie 295 zł:loveu::loveu:[/quote] no tak....płeć inna niz cioteczki....dyskryminacja:mad:
  15. Napisz i zapytaj co i jak....Sonikowa kasę wyciaga w parę chwil...no Ogryzek zaświadczy:lol:
  16. a nie mówiłem,że będzie dobrze?:lol:
  17. no.....to...transport do...gdziekolwiek jako że jestem od transportu już jest:lol: to na dobry początek:razz:
  18. melduje się wujek....:lol: skończę przez Was cioteczki w schronisku ...to pewne;)
  19. jedzie piesio do ..nie ważne jak i z kim ale..ma od mnie 10 zł..stałe...no i tyle:loveu: wpisuj mnie na listę walcz tak o następne pieski...:eviltong:
  20. [quote name='sonikowa']Masz rację, tak było, ale Biafra nie może czekac aż do popołudnia, i dlatego sama po niego przyjedzie. Nie martw się, na pewno jeszcze jakiś psiak będzie potrzebował transportu :-)[/quote] tak....martwic sie trzeba brakiem transportu a nie jego nadmiarem...:evil_lol:...i super że psiak ma GDZIE pojechać...dzięki Tobie...:klacz:
  21. [quote name='sonikowa']E, to ty nie na bieżąco jesteś ;-) Biafra po niego przyjeżdża :-) Tak przynajmniej było dziś koło południa ;-)[/quotdo No to chyba do tyłu faktycznie jestem...Pianka pisała ,że transportujemy go do Katowic....
  22. [quote name='sonikowa']Wiesz, też mi aż trudno uwierzyć, że w ciągu kilku dni się udało.. Myslalam, ze na taki zwykly psi los nie uzbieram, ale jak widac wspaniale ciotki znam :-) I Ogryzek jedzie, i Ogryzek jedzie. JUZ W PONIEDZIALEK!!:multi::multi::multi:[/quote] i pojedzie ze mną.. i z Pianką... ....:multi::multi::multi::multi::multi:a potem...
  23. tak....niemożliwe....staje się normalne...Sonikowa...wygrałaś...:lol: i Ogryzek.......za to wszystko kocham dogo i ludziów...na nim...:multi:
  24. :multi::multi::multi:...Berni w domu.....jejku...jesteście niemożliwe dziewczyny....:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...