-
Posts
4663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Nikus
-
[quote name='sonikowa']Dzięki, że pytasz, wszystko się zmienia błyskawicznie i najpierw podrożało ;-) a teraz nam potaniało bo ma jeszcze jeden pies wsiąść po drodze. Więc będzie 180 zł plus autostrada. Przelewam dziś Pati 200 zł :-) Czyli nam zostanie trochę pieniędzy. Dokładnie powiem ile kiedy Pati wróci. I wteyd będę się pytać czy wszystkim odesłać proporcjonalnie nadwyżkę, czy będę mogła przeznaczyc ją na weta suni i sterylkę (z którą trzeba będzie się chyba spieszyć ).[/quote] :lol: no tylko się cieszyć...a nadwyżka oczywiście idzie na dalsze koszty ...
-
[quote name='orpha']Ksenia pojechala z panstwem Bohunowym ( Bohun to nasz osiedlowy haszczy kolega ) na 2 dni na dzialke , panstwo przymierzaja sie do Kseni i dzisiaj zapytali czy poki co mogliby ja na dwa dni zabrac. Nie denerwujcie sie jest w naprwde dobrych rekach , mam nadzieje ze z tej wycieczki wyjda same korzysci :evil_lol:[/quote] no pewnie... juz są....palce Twoje bedą całe:evil_lol:
-
Gorące wieści od Pana Tomasza na pytanie jak Kajtuś bo pewnie zdezorientowany tym dniem : "Już się oswoił i zaczyna brykać. Będzie dobrze...." Warto....oj warto :multi::multi::multi:
-
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A tak serio to Aniu musimy to dobrze faktycznie w czasie zgrać...bo Lady jeszcze też musi potem dojechać dalej;) ale juz chyba wiem jak to zrobić...dasz mi na PW później namiary na Panią....i my tu sobie już poradzimy -
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:lol: damy radę.....kawa pomaga nie zasnać za kółkiem;) bo trzeba szukać WC hihi..Opha teraz juz nie masz wyjścia...znajdziemy Cię..:evil_lol: -
Kochany Kumpel wrócił do Ani,juz za TM (*)
Nikus replied to kaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol: ale są już inne ustalenia z .....? Ania+Milva i Ulver:razz: zna szczegóły.. -
[quote name='anado']Dieki wielkie za te dobre wiesci,czekamy na zdjęcia z nowego domku.Ja również slę poklony dla Nikusia,a przede wszystkim dla Ciebie Temido,dzięki tobie to wszystko przeciez.Pozdrowienia dla Kajtusia i jego nowej rodzinki.[/quote] dokładnie tak jak piszesz..oczywiście to co dotyczy Temidy:lol: ja jestem pod wrażeniem..poznałem znowu Anioły dziś....:loveu: uwielbiam to dogo...warto cos robić mając wsparcie takich ludzi jak Pan,który dziś żegnał Kajtusia u Temidy.. Jeżeli tylko będę mógł zawsze chętnie pomogę w dowozie psiaka do lepszego zycia.
-
7 szczeniaków i mamusia znalazły domki dzięki Dogomanii!
Nikus replied to michalv's topic in Już w nowym domu
ale cudne.....trzeba zaczynać akcję....naprawdę ślicznudy:lol: -
Kleks anioł nie pies W DT DO 20 GRUDNIA. MA DOM
Nikus replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
super te fotki;)... -
[quote name='sonikowa']...Sprawdziłam konto i bardzo się wzruszyłam. Jeszcze wczoraj nie miałam na dobkę ani grosza poza jakimiś swoimi groszami, a teraz - proszę.. Bardzo wam dziękuję. Pierwszy raz zbieram pieniadze na swoje konto i jest to dziwne i wspamniałe uczucie patrzeć jak ludzie z całej Polski - nie znający mnie przecież - chcą pomóc.. Bardzo dziękuję. ....[/quote] No to tylko świadczy o tym,że zgrana z nas ekipa...tym bardziej,że nie było czasu za wiele:lol:...i tyle... Czy Pati-C potwierdziła tą sobotę?
-
obraczus87 zaszalałaś:lol:...skończycie faktycznie na tym DT,ale oki pozbieram deklaracje:loveu::loveu::loveu:...super...To teraz mogę to napisać...pamietasz obiecałem Tobie,że do niedzieli dostaniesz te brakujące deklaracje:lol: i masz je:eviltong:..hihi Samosia....a ja chciałem z Livką razem uzupełnić te braki;)