Jump to content
Dogomania

Nikus

Members
  • Posts

    4663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikus

  1. pamiętasz Anetek? ten sam kocyk w aucie jak Jeżyczek jechał...do Ciebie i Mamy...te fotki to ..dowód na to ,że warto...jesteście...brak mi slów
  2. :cool3: mam nadzieję,że przeżyją pokojowo ten weekend... bo ze sztucznymi to Ksenia nia ma szans:diabloti: schowają do szklanki a jak zaśnie to....:eek: :cool3::cool3:
  3. no to trzymajmy kciuki:lol: zwłaszcza przed pokąsaniem przez Ksenię rodziców:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='sonikowa']Dzięki, że pytasz, wszystko się zmienia błyskawicznie i najpierw podrożało ;-) a teraz nam potaniało bo ma jeszcze jeden pies wsiąść po drodze. Więc będzie 180 zł plus autostrada. Przelewam dziś Pati 200 zł :-) Czyli nam zostanie trochę pieniędzy. Dokładnie powiem ile kiedy Pati wróci. I wteyd będę się pytać czy wszystkim odesłać proporcjonalnie nadwyżkę, czy będę mogła przeznaczyc ją na weta suni i sterylkę (z którą trzeba będzie się chyba spieszyć ).[/quote] :lol: no tylko się cieszyć...a nadwyżka oczywiście idzie na dalsze koszty ...
  5. [quote name='orpha']Ksenia pojechala z panstwem Bohunowym ( Bohun to nasz osiedlowy haszczy kolega ) na 2 dni na dzialke , panstwo przymierzaja sie do Kseni i dzisiaj zapytali czy poki co mogliby ja na dwa dni zabrac. Nie denerwujcie sie jest w naprwde dobrych rekach , mam nadzieje ze z tej wycieczki wyjda same korzysci :evil_lol:[/quote] no pewnie... juz są....palce Twoje bedą całe:evil_lol:
  6. pytanko bo już nie wiem...po dzisiejszym dniu troszkę zakręcony jestem:cool3: bo tyle się dzieje...to Sonikowa "zamknełaś na 0"te wszystkie koszty czy cos jeszcze brakuje?mówie o tych "natentychmiast";)
  7. Gorące wieści od Pana Tomasza na pytanie jak Kajtuś bo pewnie zdezorientowany tym dniem : "Już się oswoił i zaczyna brykać. Będzie dobrze...." Warto....oj warto :multi::multi::multi:
  8. A tak serio to Aniu musimy to dobrze faktycznie w czasie zgrać...bo Lady jeszcze też musi potem dojechać dalej;) ale juz chyba wiem jak to zrobić...dasz mi na PW później namiary na Panią....i my tu sobie już poradzimy
  9. :lol: damy radę.....kawa pomaga nie zasnać za kółkiem;) bo trzeba szukać WC hihi..Opha teraz juz nie masz wyjścia...znajdziemy Cię..:evil_lol:
  10. :evil_lol: ale są już inne ustalenia z .....? Ania+Milva i Ulver:razz: zna szczegóły..
  11. [quote name='anado']Dieki wielkie za te dobre wiesci,czekamy na zdjęcia z nowego domku.Ja również slę poklony dla Nikusia,a przede wszystkim dla Ciebie Temido,dzięki tobie to wszystko przeciez.Pozdrowienia dla Kajtusia i jego nowej rodzinki.[/quote] dokładnie tak jak piszesz..oczywiście to co dotyczy Temidy:lol: ja jestem pod wrażeniem..poznałem znowu Anioły dziś....:loveu: uwielbiam to dogo...warto cos robić mając wsparcie takich ludzi jak Pan,który dziś żegnał Kajtusia u Temidy.. Jeżeli tylko będę mógł zawsze chętnie pomogę w dowozie psiaka do lepszego zycia.
  12. ale cudne.....trzeba zaczynać akcję....naprawdę ślicznudy:lol:
  13. Kurcze...żeby zawsze tak szybko można było...prawda?..Super...:loveu:
  14. [quote name='sonikowa']...Sprawdziłam konto i bardzo się wzruszyłam. Jeszcze wczoraj nie miałam na dobkę ani grosza poza jakimiś swoimi groszami, a teraz - proszę.. Bardzo wam dziękuję. Pierwszy raz zbieram pieniadze na swoje konto i jest to dziwne i wspamniałe uczucie patrzeć jak ludzie z całej Polski - nie znający mnie przecież - chcą pomóc.. Bardzo dziękuję. ....[/quote] No to tylko świadczy o tym,że zgrana z nas ekipa...tym bardziej,że nie było czasu za wiele:lol:...i tyle... Czy Pati-C potwierdziła tą sobotę?
  15. pamiętaj,że obiecałaś wycałować w pycholek Zorę od wszystkich:lol:
  16. wiem wiem....ale po weekendzie Tobie nie odpuszczę:cool3: a teraz :drink1:..za zdrówko Zorki...no i Twoje oczywiście też..:lol:
  17. hehe....to skutki uboczne tych tabletek pewnie:evil_lol:.. A tak serio nie licz na wakacje na pustyni...mamy tu dużo do zrobienia..;)..Skarbonkę jeszcze musimy rozkręcić..:mad:
  18. :oops: przejrzałaś mój plan...:cool3: a myślałem,że sprytnie to sobie wymysliłem..;)
  19. pustynia Nevada...:lol: i psiaki miały duuuuuuży wybieg:evil_lol:
  20. Ten wasz DT z Kinią nie przejdzie....:cool3: po tym co dziś pisałyście..potrzebny byłby cały blok;)
  21. obraczus87 zaszalałaś:lol:...skończycie faktycznie na tym DT,ale oki pozbieram deklaracje:loveu::loveu::loveu:...super...To teraz mogę to napisać...pamietasz obiecałem Tobie,że do niedzieli dostaniesz te brakujące deklaracje:lol: i masz je:eviltong:..hihi Samosia....a ja chciałem z Livką razem uzupełnić te braki;)
  22. [quote name='obraczus87']ja juz sobie szukam DT na własna reke :) tylko chętnych brak :evil_lol: nie dziwie się :D[/quote] no tak....masz za dużo wydatków:lol:..ale napisz w ogłoszeniu,że masz też skarbonkę....to może..kto wie:eviltong:
  23. [quote name='Kinia1984']wiem wiem:B-fly: i czeka mnie niedlugo dieta: chleb ze smalcem:lol:[/quote] Ciesz się,że jeszcze masz gdzie mieszkać:rofl: bo przy naszym tempie to się może zmienić..:eviltong:
×
×
  • Create New...