Pewnie to lepiej dla suni,że ma dobrą opiekę i jest na wolności niż w schroniskowym boksie ,ale dach nad głową by się jej przydał.Dobrze ,że dzieci
pomagają zwierzętom.Będziesz mieć zastępstwo w wakacje.Suni przydałoby się jakieś imię, bo teraz to tylko bezimienna sunia:-(.