[quote name='diabelkowa']zostalo 50 zl...[/quote]
Allegro Maniusiowi zasponsorowałam i jak widać się opłaciło:multi:.Więc tą kaskę
może na jedną z sunieczek przeznaczyć?Nie wiem co się w schronie dzieje, ale
Fionkę , Ami lub Muszkę proponuję.Wiem ,że na Fionkę już zbiórka się zaczęła.
Trochę mnie zmartwił problem Maniusia,ale miejmy nadzieję ,że to nic poważnego.