[quote name='Torusia']sory,ale nie było nas w Zamościu,chciałam zapytać jaki koszt transportu i kto by JĄ zabrał? i musimy jeszcze przemyśleć czy po 20-tym będzie dla Ami drugi tymczas bo trochę się sprawy komplikują[/quote]
Czy nie byłoby lepiej sunię ze schronu wyciągnąć ,bo nie wiadomo ,czy ona dożyje do tego 20-go.Do transportu mogę się dorzucić.