Witaj!
Jeśli znalazłoby się miejsce , to bardzo proszę o miejsce na 10 dni- do 31 maja
dla Maniusia z Zamościa . Od 31 -go ma iść do DT,ale piesek sie poddaje.
Nie wiadomo ,czy wytrzyma. Link do watku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/starszy-psiak-z-cieplego-domu-do-zimnego-boksu-kto-pomoze-zamosc-128953/[/url]