-
Posts
20356 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Mały już u dobrych ludzi - pojechał do domku, Tropek ma dom !!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
zaraz będę (pierwszy raz w życiu) próbować zrobić mu allegro... zapewne nic z tego nie wyjdzie.... -
2 sierpnia - Mały ma dom nic więcej nie napiszę, bo przez łzy nie widzę klawiatury.... W sobotę - 15 maja Tropek znalazł dom, znalazł swoje szczęście! 24 maja - nie nacieszył się maluszek tym szczęściem - jutro wraca z adopcji... ale 29 maja.... znalazł nareszcie ten wymarzony, kochający, najlepszy domek!!! Nieduży, ok. 40 cm "w kłębie", drobnej budowy, w typie pinczera, ładnie umaszczony, mądry, grzeczny, łagodny do kotów, posłuszny, w samochodzie spokojny - same zalety ma Tropek!:loveu: a jednak... błąkał się prawie dwa tygodnie po osiedlu, dokarmiany przez dzieci, przeganiany przez dorosłych... pewnie ktoś w ramach przedświątecznych "porządków" pozbył się go....:angryy: ruch ręki, pochylenie się nad nim, hałas, przesuwanie czegoś - to wszystko panicznie go przeraża, przylega wtedy do ziemi w bezruchu - zapewne wiele wycierpiał ten maluch... ale nie ma w nim cienia agresji... jest młody, około 1 - 1,5 roku, radosny i ufny (po chwili, jak przestanie się bać) do ludzi,zwłaszcza kocha dzieci tu już jest bezpieczny, ale na uwięzi, smutny bardzo, popiskuje żałośnie :-( w samochodzie początkowo bał się trochę, ale grzecznie jechał:loveu: 15 maja Tropcio znalazł domek, a 25 maja powraca z adopcji... nie jest to z winy psa, nie zrobił nic, co byłoby powodem oddania, przyczyna leży po "ludzkiej" stronie... ______________________________________________________________________ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/285/c114193d17a09d05med.jpg[/IMG][/URL] to drugi biedaczek - na razie wołam go Mały... reaguje :loveu: więcej zdjęć i informacji w poście 39 [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
-
oto dzisiejsza wiadomość od pani Hanny: [FONT=Arial][SIZE=2]wczoraj przyjechali z Azylu Pod Psim Aniołem i zrobili zdjecia Brysiowi. Jak mi prześlą to przeslę Pani bo trzeba piesiowi znaleźć dobry domek. Zarówno Klara jak i Bryś to typowe pieski pokojowe a raczej kanapowe. Bryś ma też uroczy charakter, bardzo podobny do pudla. Jest bardzo inteligentny, skoczny, żywy, wesoły a jednocześnie bardzo wrażliwy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Jak prześlę zdjęcia to dołączę krótki opis.[/SIZE][/FONT]
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
mari23 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
pani Hanna, ta od Tusi - Klary bardzo prosi o pomoc - ma kolejną "biedę" czyli małego kudłacza,nie ma nawet fotek... czy ktoś mógłby zrobić zdjęcia Brysiowi z Sulejówka? pani Hanna nie ma takiej możliwości, a ja mam za daleko... [url]http://www.dogomania.pl/threads/183305-Potrzebna-pomoc-dla-maA-ego-Brysia-z-SulejA-wka?p=14444079#post14444079[/url] -
Czarek - czy kiedykolwiek zaufa jeszcze człowiekowi??
mari23 replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']OlaLola - widzę, że już Cajus pomógł banerkowo ;)[/QUOTE] u mnie nie da się skopiować i wkleić.... próbuję i próbuję, ale bez efektu...:oops::shake: -
[quote name='Grazia4514']chce axelkowi pomoc zeby zyl dlugo dosyc przeszedl w swoim zyciu i jeszcze musi cierpiec.,[/QUOTE] może guzki nie są złośliwe.... oby!
-
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='agiojoj']Nie:shake: Ja wtedy otworzę nowy zakład psychiatryczny i będę tam pierwszym pacjentem:evil_lol:[/QUOTE] psychiatrę to my już na tym wątku mamy! :):evil_lol: -
przepiękny , młodziutki onek który sam uciekł od śmierci
mari23 replied to czerda's topic in Już w nowym domu
[quote name='czerda']nie ma ogłoszeń zaraz wejdę na bazarek z ogłoszeniami , ale był tam ostatnio zastój ja bardzo chciałabym żeby miał na imię BORYS[/QUOTE] taaaaaaaaaaaaaaak, imię piękne... tak ma na imię niedawno urodzony chłopczyk w rodzinie :) :) :) no i jest Borys u pani Wandy.... -
Mały kudłacz Brysio dziękuje wszystkim cioteczkom za serce i pomoc! Ma już domek - pod Warszawą u sprawdzonych przez panią Hannę ludzi. Śliczny, mały kudłacz - szuka domu ! skopiowane z wątku Taubiego: [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.gif[/IMG] BRYŚ-kochany kudłacz, mix: pona, pudla, sznaucera PROSI O POMOC! [/B][INDENT] [B]Bryś prosi wszystkie kochane cioteczki o pomoc w znalezieniu kochanego domu.[/B] [CENTER][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6762/img6879u.jpg[/IMG][/CENTER] [B][U]Tekst do ogłoszeń:[/U][/B] [B]Bryś[/B], porzucony na przystanku autobusowym w Komorowie pod Warszawą, pilnie poszukuje nowych opiekunów. Ma ok. 2-2,5 roku. Jest pogodnym, inteligentnym, wrażliwym pieskiem. Z charakteru bardzo przypomina pudla, z wyglądu PONa. Typowy piesek domowy. Uwielbia spacery, wspólne zabawy piłką. Jest przyzwyczajony do kotów. Obecnie tymczasowo mieszka z dwiema suczkami, które akceptuje. Łatwo nawiązuje kontakt z opiekunem, jest ufny, łagodny, bardzo przyjazny. [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] tel: 608 628 809 [B]Zdjęcia Brysia do ogłoszeń:[/B] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1852/img6878u.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8235/img6885n.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/8555/img6913.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3549/img6894d.jpg[/IMG] [/INDENT]kontakt do pani Hanny: 608 628 809 lub mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='agiojoj']no tak myślę,tylko nie daję rady upilnować tego mojego małego kloszarda przed wciąganiem wszystkiego po drodze:evil_lol:...ale raczej zostawię kaganiec w domciu co by chłopaków nie rozjuszać...wystarczy,że Budyń dumnie w kagańcu kroczy i nie ma nic przeciwko[/QUOTE] z tymi śmieciami... moją Pusię ponad sześć lat pilnować muszę i nie potrafię oduczyć... to samo, co Kazik - "śmietnikowiec", ale u niej to chyba efekt długotrwałego głodowania i bezdomności... ja myślę, agi, że jak już uporasz się z Budyniowo - Kazikowymi problemami - otworzysz szkołę dla psów lub wydasz praktyczny poradnik....:evil_lol: jesteś JUŻ ekspertem z wyjątkową intuicją ! i WIELKIM sercem !!!!!!:loveu: -
[quote name='kora78']a było wcześniej czerdę namawiać na barneya? :P mamy nauczkę na drugi raz a hotel chyba zostanie naszym stałym asem w rękawie i tam psy wysyłąć będziemy zawsze[/QUOTE] to nie hotel, to psi raj - tam razem żyją różne psiaki i atmosfera jest taka "rodzinna" !
-
Czarek - czy kiedykolwiek zaufa jeszcze człowiekowi??
mari23 replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='OlaLola'][B]Dziękuje :)[/B]:loveu: Ja też się ustawię w kolejce, i coś wyskrobie ( mam nadzieję) Nie chcę robić za dużych nadzieji, ale jestem w kontakcie z pewnym małżeństwem którym Czaruś sie spodobał... Na razie absolutnie nie mają możliwości zabrania go, ale mają w planach przeprowadzkę do domku jednorodzinnego w którym chcieli by mieć psa.... A Czarek z tego co z nimi pisałam zauroczył ich. Do adopcji jeszcze daleka droga, ale ja nie będę ukrywać że narobiłam sobie już nadzieji zwłaszcza że państwo wydają sie bardzo sympatyczni mają 2 koty, z czego jeden również wymagał cierpliwości żeby sie do nich otworzył... ja wiem że nie powinnam sobie robić nadzieji, ale tak strasznie mi zależy żeby on jednak miał ten dom, żeby nie umarł w schronisku, żeby uwierzył że jego też ktoś może chcieć. A kto wie może Czarek nas zaskoczyłby i zmieniłby sie w domku choć troszkę. Musiałam się podzielić z Wami tą informacją ale tak jak mówie, do jakiejkolwiek adopcji daleka jeszcze droga.[/QUOTE] a jak nie będzie efektu - jestem następna w kolejce!!! -
oto dzisiejsza wiadomośc od pani Grażynki: [IMG]http://1.static.nk-net.pl/storage/smileys/img/icons/18[/IMG] moj weterynarz mowi ze to od pobicia jest jest duzy guz na jelicie grubym i guzki male mowi ze to przezuty jutro mam isc z axelkiem chce go zobaczyc niemam sily plakac on taki kochany lekarz mowil ze bedzie chudnal i wymiotowal ze moze rok pozyje ze albo choroba ustapi albo zaatakuje jak bym wiedziala co za gnoj mu to zrobil mial zyc dlugo to taka przytulanka samancie wychowal jak on mi umrze to ta umre z nim dopiero chowalam sandrusie ma jesc drobiowe rzeczy w swieta jadl parowki dalam mu jogurcika niewiem czy we wroclawiu to stwierdzil weterynarz on z tym przyjechal jeszcze roku niema jak jest umnie biega ale doktor mowi ze w srodku wszystko chore dowiem sie i napisze pozdrawiamy pania kasie axelus moja przytulanka kochana on jest taki wierny moje kochane serduszko .,,. :-(:-(:-( Podałam link do wątku pani Grażynie i zachęciłam do zalogowania tutaj... żal mi Jej bardzo, w kwietniu minie rok, jak pochowała Sandrunię - Axelek jest do niej podobny... oto Axelek ze swoją ukochaną panią: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/276/73e1b48797778dc2med.jpeg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/279/3415db19db07ed6fmed.jpeg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/276/52bc3c4e20740494med.jpeg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/276/285fc21e74eec3d4med.jpeg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Gonia13'].... i do sikania w domu. Ej... Redi to nieładnie! popraw się! :)[/QUOTE] mój Charlie wcale nie lepszy :) może oni tak ze szczęścia sikają?:evil_lol: Rediego fotkę mam dość długo w galerii na naszej-klasie, czy mogę podać konto do wpłat na operację? parę osób spośród znajomych pomaga nie logując się na dogomanię... no i nad uzupełnieniem finansów Rediego myślę, choć stałych deklaracji i piesków do domu uzbierałam niemało...:shake:
-
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
Budyń już wie, że trzeba być grzecznym, trzeba słuchać pani, która go kocha, ale nie pozwala na złe zachowanie :) -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
mari23 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf[/URL] wesołych Świąt!!! -
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
mari23 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki, Łatusiu!!! -
Czarek - czy kiedykolwiek zaufa jeszcze człowiekowi??
mari23 replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
do adopcji????? a kto by go oddał po ponad 9 miesiącach???:loveu: nawet tytuł wątku już zmieniony - oficjalnie jest już MÓJ ! staruszek traci wzrok, ma problemy ze stawami, chore serce, no i ostatnio często ma mokre posłanie, czyli "przecieka" podczas snu... lekarz go badał, krew pobrali - wszystko jest dobrze...ale "jak na jego wiek" - dodają... szansę na adopcje ma więc minimalną, a poza tym - to byłby dla niego duży stres - zmiana miejsca dla ślepka to trudne bardzo... a co ja tu będę uzasadniać - pokochałam ślepcia i już! -
Czarek - czy kiedykolwiek zaufa jeszcze człowiekowi??
mari23 replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za te miłe słowa, ja najchętniej zabrałabym wszystkie starsze, skrzywdzone biedactwa.... niestety "wyższa instancja" nie pozwala... Czaruś jest podobny trochę do mojego Charliego, tylko to moje dziadziunio ślepawe już bardzo i troszeczkę niedołężnieje.