-
Posts
20344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
Mały już u dobrych ludzi - pojechał do domku, Tropek ma dom !!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
on się nigdzie nie oddala, biega za człowiekiem, nie wychodzi poza ogrodzenie, a jak brama otwarta i wjeżdżają maszyny, czyli od 7 do 15 - to dla jego bezpieczeństwa uwiązują go przy budzie (do baraku wziąć nie mogą, bo nasza bezdomna kocia mama "w obronie" dzieci rzuca się na niewinną psinę:shake: -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
mari23 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa']o kurczaczek, tam jest nawet prawie 17 000 złotych więcej niż pisałaś... z czego 10 000 mogłoby pójść na pokrycie długu w LCMZ... brak mi po prostu słów Znamienny i jakże wymowny jest tekst : [U]brak sprawozdań [/U][/QUOTE] napisałaś to, co ja chciałam podkreślić... to o czymś świadczy... skoro jest problem z zapłatą "długów" - to na co poszły te OGROMNE pieniądze? na razie nie skomentuję, wcześniej coś sprawdzę...jako księgowa, więc "fachowym okiem" -
[quote name='Bjuta']Mari! Nie zagaduj, tylko umawiaj się z Ketunią gdzie zbiórka i o której!!! (Masz nr tel. do Ketuni?)[/QUOTE] nie mam, niestety... a mieszkamy blisko siebie :) tylko nie wiem, jak to z tym wyjazdem i ze mną będzie (rzadko wyjeżdżam gdzieś dalej, bo stadko zwierzaków tęskni za mną wtedy)
-
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
mari23 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonia13']30 zetów moge jutro wysłać... Bidulu :([/QUOTE] i ja też...:-(:loveu: -
[quote name='Bjuta']"Witam, Ipakitine doszło dzisiaj i już zaczęłam podawać Kajtusiowi. Oba chłopaki czują się dobrze, biegają i wesoło podskakują. Dino już nie strofuje Topika i nawet się dogadują. Czekam z niecierpliwością na karmę z krakvetu, chyba faktycznie ją niosą na piechotę... blisko mają, to na paliwie oszczędzają :evil_lol: fotki chłopaków cudne!!!:loveu::loveu:
-
Pogryziony Miso w DS .Pani TERESO dziekujemy z całego serca :-)
mari23 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Ja też, ciągle nowa bida :([/QUOTE] żeby tylko jedna:-( to lawina jakaś... -
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
mari23 replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
znów mam łzy w oczach, ale teraz - to łzy radości... -
jestem i ja - proszę o nr konta, pomogę, choć wielka pomoc to nie będzie:oops:
-
Łagodny, grzeczny, Idealny Porzucony RUDZIK potrzebuje domu Łódź
mari23 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
co u Rudzika? -
rano zrobiłam przelew, a zlecenie stałe na 5-go każdego miesiąca... przykro mi tylko, że tak mało...
-
Czarek - czy kiedykolwiek zaufa jeszcze człowiekowi??
mari23 replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
takie "trudne" futrzaki z czasem się otwierają, po pewnym czasie - otoczone miłością - chodzą też i naszymi ścieżkami... mam takiego - znalazłam go pobitego - hałaśliwy został niestety, długo czekałam, żeby się pozwolił przytulić... teraz już się tego domaga :) -
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
mari23 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też dorzucę dodatkowo choć trochę, bo zlecenie stałe "samo" już pewnie poszło... znam "na żywo" takie dolegliwości, jak ma Gabisia, bo podobne kłopoty ze stawami (obok sercowych) ma mój Charlie, choć on chyba młodszy troszeczkę od Gabi:loveu: -
Mały już u dobrych ludzi - pojechał do domku, Tropek ma dom !!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
Tropek nie jest na uwięzi!!! Biega luzem, choć śpi w "apaczowj" budzie, garnie się bardzo do ludzi, ale tylko tych, których poznał - musiał nieźle oberwać, boi się wszystkiego i wszystkich, których nie zna... przemiły maluszek jak ktoś tak mógł go wyrzucić??? -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
mari23 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
za każdym razem, gdy widzę nowy post na tym wątku.... budzi się nadzieja, z którą tu zaglądam... na moim profilu jest fotka Depiego... tyle osób się zachwyca, współczuje.... ale tylko tyle... -
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
Jaki to piękny widok! wzruszające i piękne, jak oni się wspaniale i delikatnie bawią... Agiojoj, dziękuję za ten filmik! dziękuję za szczęście Budynia, a tym samym i moje !!! -
już po wizycie, była długa i miła, dziewczyna z rodziny, w której zawsze był pies (do późnej starości ) inne zwierzaki też - "sprawozdanie" przekazałam telefonicznie, o transport poprosiłam pewne wspaniałe małżeństwo z Poznania, zapewne elisse pojawi się na wątku :) chyba wszystko na dobrej drodze do szczęśliwego zakończenia...
-
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
prześliczna!!! i jaka dumna z "ozdoby" :) -
musi być dobrze! otoczony tak wielką miłością i troską - nie podda się chorobie ! wciąż jest pełen energii, chętnie biega na spacerkach, tuli się do swojej pani.... naprawdę miał szczęście, że trafił na takie dobre serce pani Grażynki !
-
Czarek - czy kiedykolwiek zaufa jeszcze człowiekowi??
mari23 replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Mari - a który banerek chcesz wkleić? to mogę Ci podesłać kod ;)[/QUOTE] właśnie mi się udało! :):multi: Dziękuję za dobre chęci!!!!!:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/183054-Czarek-czy-kiedykolwiek-zaufa-jeszcze-czA-owiekowi"] [/URL] -
Mały już u dobrych ludzi - pojechał do domku, Tropek ma dom !!!
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Tylko jeszcze jedna uwaga do allegro - Mari - wejdź w edycję i kliknij ptaszka przy "wyświetlaj miniaturkę" czy coś takiego - bo wtedy w spisie ogłoszeń pokazuje się zdjątko - a tak jest tylko tytuł aukcji.[/QUOTE] miniaturka już jest :) ale z wklejeniem zdjęć gorzej :) nie poddam się jednak ! 10 min. później: udało się, ale inną metodą - prosto z fotosika, bo kopiowanie nie działa u mnie ... najważniejsze, że maluch ma więcej fotek! -
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
mari23 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
słodziaki...:loveu::loveu: ach, jak chciałabym ich przytulić !