-
Posts
20355 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
przed chwilą miałam telefon.... trzeba zabrać psy z Poznania z powrotem do schroniska....:-(:-(:-( brak mi słów:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: pan dzwonil też do schroniska.... jak widać obawy moje, Basi i Elisse były uzasadnione....:-( niestety nawet w najgorszych przypuszczeniach nie sądziłyśmy, że trzy dni wystarczą... nie pojmuję, gdzie podziała się deklarowana miłość, traktowanie jak członków rodziny..... nie moge pisać, drżą mi rece
-
Ipakitine i Renal dają efekty, choć "połowiczne" tylko: dzisiejsze wyniki: mocznik 35 (super - spadł i to dużo!) ale kreatynina powoli rośnie - wynik: 1,9 ;( dziureczki przy nosku powoli się zmniejszają, dzisiaj suni odstawiono zastrzyki - antybiotyki, bo być może to on jest powodem wzrostu kreatyniny.... za parę dni sprawdzimy wyniki... ale jest problem - ona znów zaatakowała dzisiaj Miłeczkę.... mała uciekła na podwórko i musiałam ją do domu przynieść na rękach, bo nie chciała wejść... u weta też warczała do innych suczek, dziwne, bo Pusia moja jej wcale nie przeszkadza...
-
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
mari23 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Mari:multi:bardzo, bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu: Ale co to znaczy, że może nie trzeba będzie więcej deklaracji? Czy Stowarzyszenie weźmie Filutka pod opiekę???:oops:[/QUOTE] Sytuacja finansowa nie jest tak dobra, żeby dało sie podjąć takiego zadania, ale myślę, że taki cudny psiak szybko domek znajdzie, dlatego tak napisałam ... a może znajdziemy bogatego sponsora..... na razie takiego nie widać, a psów coraz więcej pod opieka... a status OPP możemy dostać dopiero za 2 lata ;( -
[quote name='Lu_Gosiak']MAri mozesz Jej porobic jakies ladne zdjecia- pomoge w ogloszeniach troche i allegro moge malej zrobic[/QUOTE] [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1342412589[/url] ALLEGRO MA, ALE O INNE OGŁOSZENIA BARDZO PROSZĘ
-
[quote name='Iljova']Ale będziesz znana i kochana właśnie przez te zwierzaki, bo przez ludzi nie zawsze. One będą wdzięczne a ludzie nie zawsze. Prawda?[/QUOTE] Święte słowa, zwierzaki kochają i zawsze są wdzięczne, a co do ludzi..... znana jestem, owszem, niektórzy nawet są przekonani, że schronisko otworzyłam.... są tacy, co pytają, czy chcę dorównać Violetcie Villas... moja odpowiedź brzmi niezmiennie: nie potrafię tak pięknie śpiewać, jak ona, więc jej nie dorównam :)
-
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
mari23 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Kontakt mam, tylko na wątku i pw. Bardzo dziękuję, już dopisuję:loveu: Cudnie, wielkie dzięki:loveu: Mari23 witaj na wątku[/QUOTE] mam dobre wieści - wzruszyłam kogoś..... za pierwszy miesiąc nasze Stowarzyszenie dołoży brakujące 230 złotych - zabierajcie malucha szybciutko do ZuziM, a deklaracje się dozbiera, może nawet się nie przydadzą.... jestem pewna, że jak przestanie się bać, to będzie łagodny i radosny, no i szybko domek znajdzie (allegro wyróżnione też mu zrobię) -
[quote name='Iljova']*** *** *** Bo wyczuł instynktownie że tu są dobrzy ludzie i nie wyrzucą, nie przegonią tylko pomogą. :-) dlatego przyszedł do Ciebie. :-) pewnie powiedział też innym zwierzakom i kto wie kiedy się znowu jakiś pojawi :-)[/QUOTE] ależ mam pocieszenie ;).... dziewięć już się uzbierało, że o starym kocie bez łapy nie wspomnę... i to wszystko albo stare, albo chore - jedynie ta ostatnia Misia jest młodziutka i zdrowa
-
[quote name='rotek_']sunia dotarła do nas późnym popołudniem..w zasadzie już ciemno było... od benka jest trochę mniejsza...ze strachu powarkiwała na nas..ale wydaje mi się że jutro powinno być wszystko ok.... domek powinna szybko znaleźć...na cito na początku tygodnia przejdzie sterylkę i szybko będziemy ją ogłaszać jutro przyjedzie ogonek i pomoże mi zrobić dobre zdjęcia[/QUOTE] super!!! a my dowiemy się czy i jakie miała imię.... a o zdjęcia poproszę, to zrobię jej wyróżnione allegro za Stowarzyszenia
-
[quote name='CatAngel']Żartujecie :-o mają dom i to wspólny :) :) :) i ja się teraz dopiero dowiaduję i to jeszcze z FB :p Mari :p tyś niedobra :p:cool3:[/QUOTE] niedobra, niedobra....ale zabiegana i ledwie żywa - to najbardziej.... u mnie nie ubywa, a przybywa czterołapnych domowników", tym razem Misia z adopcji wróciła, a raczej odebrałyśmy ją babie (kobietą jej nie nazwę!) i jeszcze alkoholiczka mieszkajaca kilka domów dalej wyrzuciła małego kundelka.... właśnie mi biega po podwórku.... kto mu powiedział, żeby akurat do mnie???
-
Filutek zdjęty z łańcucha, pojechał do domu, można się cieszyć:)
mari23 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
tak bardzo chciałabym pomóc.... mogę mu allegro zrobić - tylko proszę o tekst, bo mnie brak czasu na napisanie dobrego, a byle jak w pospiechu nie chcę pisać... -
a na naszym koncie jest dla Maksia 332 zł, przelew pójdzie, jak tylko dotrze pisemko - decyzja "władzy" ;)
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
mari23 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']O qrcze, sliczna![/QUOTE] śliczna i przemiła !!! dzisiaj cały dzień zamknięta siedziała w tej komórce, jak ja wypuścili, to pan pewnie po raz pierwszy widział psa cieszącego się na widok hycla...;) mam nadzieję, że szybko znajdzie dom - jet młoda, śliczna, no i u Was przytyje... -
[quote name='Ania i Kajber']Ciekawe, czy psiaki są grzeczne i ładnie chodzą na smyczach?[/QUOTE] aaaaaaaaaaaa:cool3:.... mam dobrą wiadomość, jeśli o to pytanie chodzi! dzwonił pan Tomasz i pytał, czemu Saba ma czerwone oczy, czy trzeba iść z nią do lekarza (uff, jak zadzwonił, myślałam, że coś złego) oczywiście nie omieszkałam zapytać, czy wszystko w porządku i czy psiaki grzeczne - odpowiedź brzmiała : TAK!:multi: trzymajcie kciuki, żeby tak już zostało!!! (ja też trzymam )
-
[quote name='AgusiaP']Jejku to straszne :-(:-(:-(Ludzie są okropni. Oczywiście rozumiemy. Trzymam kciuki za psiaki. Mam nadzieję, że uda się im szybko znaleść kochające domki.[/QUOTE] o, tak! niektórzy ludzie są więcej, niż okropni!!!!! ja od dwóch dni mam w domu dziewiątą psinkę - powrót z adopcji... ale nie oddana... zabrana !!!! i miało babsko szczęście, że jej w domu nie było, bo koleżanka by ja chyba obiła ! a Arguś i Marcel maja uzbierane na koncie stowarzyszenia 495 złotych (do dnia wczorajszego włącznie)
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
zrobiłam "bilans" i wyszło mi, że Saba, Rex i Rysio czyli leśna rodzinka - maja uzbierane na koncie stowarzyszenia 224 zł (do wczoraj ;)) -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
mari23 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Hej,:evil_lol: rozleniwione cioteczki moje kochane!:loveu::loveu: to znów ja - na pociechę podesłałyśmy Wam dzisiaj nasza bernardynkę - zaopiekujcie się nią...:-( [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/217/5c477bad955e1703med.jpg[/IMG][/URL] ona ma już wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196394-M%C5%82oda-bernardynka-w-tragicznych-warunkach%21?p=15812111#post15812111"]http://www.dogomania.pl/threads/196394-M%C5%82oda-bernardynka-w-tragicznych-warunkach!?p=15812111#post15812111[/URL] -
[quote name='KropeczkaJ']co za "ludzie":angryy: mogliby przynajmniej ten pasek zrobić jej dłuższy! Kochana sunia, jaka ona smutna :( Mam nadzieję, że szybko się zmieni jej życie na lepsze!!!![/QUOTE] ponieważ rozmowy z tymi ludźmi mijały się z celem, a sunia potrzebowała pilnie polepszenia warunków - udało się dzisiaj zawieźć ją do Uciechowa.... wprawdzie słowo "schronisko" nie wszystkim dobrze się kojarzy, ale takie schronisko to raj dla niej po tym, co przeszła.... teraz na pewno ma większe szanse na domek - tam psiaki, a zwłaszcza takie cudne i kochaniutkie - długo nie siedzą... "lecę" na wątek Uciechowa podać im link do sunieczki i zapytać, co u niej :) od dziś jej życie zacznie zmieniać się na lepsze - tak myślę
-
[quote name='mari23']mam złą wiadomość - no może nie jest do końca zła -przynajmniej dla Misi... dzisiaj razem z koleżanką zabrałyśmy Misię z jej "domku":angryy: a razem z nią małego szczeniaczka... koleżanka już dwa razy upominała panią, dzisiaj pojechałyśmy i zastałyśmy Misię przywiązaną w progu jakiejś starej komórki bez drzwi - z tyłu beton, z przodu kałuża i odchody, sunieczka trzęsła się z zimna:-(....... pani mówiła, że to tylko chwilowo:angryy:... TO JUŻ PODWÓRKOWE PSY NA ŁAŃCUCHACH PRZY BUDZIE MAJA LEPIEJ!:placz: szczeniak jakimś cudem już w DS, a Misia w DT, ale nie może tam długo zostać... pomóżcie znaleźć jej prawdziwy, dobry dom!!! trzy domy i wszystkie nieodpowiedzialne.... biedna Misia...:-([/QUOTE] kiedy pisałam, że Misia nie może długo zostać w DT, nawet nie przypuszczałam, że już dzisiaj trafi.... do mnie.... no bo nigdzie nie było dla niej miejsca... Misia się cieszy, jest radosna.... mój mąż niestety nie... pomóżcie znaleźć DOBRY dom dla Misi!!! dziewięć psów to naprawdę dużo, jak na jeden dom...:-(
-
[quote name='Basia1244']Ja chciałam ogromnie podziękować elisse i jej mężowi (tu głęboki ukłon w jego stronę, bo rzadko który mężczyzna gna taki świat drogi, aby spełnić prośbę żony:) ) za przyjazd, za cudowną atmosferę powitania (było mi niezwykle miło poznać!) i za wkład w rozmowy z nowymi opiekunami Apiego i Saby. Teraz pozostaje mi już tylko zaciskać kciuki za jak najlepszą opiekę dla "moich" oneczków. Jeszcze raz dziękuję![/QUOTE] cóż tu można dodać? tylko: DZIĘKUJĘ ! DZIEKUJĘ ! DZIEKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieję, że tyle serca i wysiłku dobrych ludzi nie pójdzie na marne, że Api i Saba będą szczęśliwe w swoim domku...
-
mam złą wiadomość - no może nie jest do końca zła -przynajmniej dla Misi... dzisiaj razem z koleżanką zabrałyśmy Misię z jej "domku":angryy: a razem z nią małego szczeniaczka... koleżanka już dwa razy upominała panią, dzisiaj pojechałyśmy i zastałyśmy Misię przywiązaną w progu jakiejś starej komórki bez drzwi - z tyłu beton, z przodu kałuża i odchody, sunieczka trzęsła się z zimna:-(....... pani mówiła, że to tylko chwilowo:angryy:... TO JUŻ PODWÓRKOWE PSY NA ŁAŃCUCHACH PRZY BUDZIE MAJA LEPIEJ!:placz: szczeniak jakimś cudem już w DS, a Misia w DT, ale nie może tam długo zostać... pomóżcie znaleźć jej prawdziwy, dobry dom!!! trzy domy i wszystkie nieodpowiedzialne.... biedna Misia...:-(
-
dzisiaj znów była kroplówka, od kilku dni niunia bierze Ipakitine i codziennie zastrzyki... dziurki dwie się zmniejszają, trzecia - ta największa - jakoś bez zmian... a wyniki - mocznik troszkę spadł - do 73, ale kreatynina wzrosła na 1,82 Przydźwigałam dzisiaj wór Renala.... troszkę zjadła, ale największy apetyt na ten "smakołyk" miał wszędobylski Misiek :mad: a Misia... właśnie mnie noskiem trąca, żeby ją pogłaskać...:loveu: