-
Posts
20356 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
59
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mari23
-
[quote name='Aimez_moi']A moze pomyslal, ze zamiast dac Mu jesc to kazali stac i pozowac.....:):)[/QUOTE] a właśnie, że myślał, ile ma na koncie! ;) ostatnie wpłaty: 60,- Argo-30zł, Marcel 30zł od Kasi S. z Poznania (4.02.) 10,- Argo i Marcel – grzenka (4.02.) 40,- zahary za luty (4.02.) 30,- Jakub Lech Ł. Z Łodzi (5.02.) 20,- Mariusz PP I i II (5.02.) 30,- Katarzyna W. piove – Suwałki (5.02.) 10,- Monika R. z Łodzi dla Argo (8.02.) 40,- Marinka (10.02.)
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ajlii'][IMG]http://filumlanae.blox.pl/resource/Rysio.JPG[/IMG] A tego przystojniaka rozpoznajecie...?[/QUOTE] Rysio???????????? chyba nie..... ajlii.... ja o Tobie dzisiaj myślałam, zaraz piszę PW ;) -
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
mari23 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonia13']Nie chcę sie porywć z motyką na słońce więc napiszę tak - na stałe nie mogę się zdeklarować ale postaram się w miarę mozliwosci wpłacać. Dzisiaj poszło 20 zł jednorazówki na konto SHA "trójka z firmy-Gonia13" - wiem że miał byc inny dopisek ale zapomniałam "Jak to leciało";)[/QUOTE] czyli, jak wpłynie - dopisać tutaj? :) Dziękujemy, Goniu, wiem, że masz sporo deklaracji na dogo:loveu: troszkę się uzbierało wpłat, oto one: 20,- Małgorzata S. – Blachownia (7.02.) 50,- Anna Maria K. z Warszawy (7.02.) 15,- Ludwa (7.02.) 45,- moca 35 (7.02.) 20,75 zł Jakub Lech Ł.z Łodzi (8.02.) 20,- Katarzyna W. – Suwałki (8.02.) 50,- mata mata (8.02.) 20,- wujek& ciocia (bazarek) (9.02.) 200,- Dorota K. – Łódź – bazarek (10.02.) 10,- alisia85 (10.02.) 10,- bazarek – Anna Ł. Siemianowice (10.02.) 15,- Muzzy (bazarek) (10.02.) 20,- Elwira Ch. Z Sokółki (10.02.) 25,- bazarek – Aneta G. z Krakowa (10.02.) razem: 520,75 zł:multi: -
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/621/ebea8eff08c5a158med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/620/a640bbb95d92988amed.jpg[/IMG][/URL] Saba jedzie za Pułtusk, a w samym Pułtusku pod Lidlem..... kaukaz z owczarkiem....tylko tak do kolana sięgający, wygłodzony i wyziębiony, wstać nie ma siły... :( tak pomyślałam, czy o transport nie zapytać Ajlii.... ona woziła kiedyś psiaki aż do Kamiennej Góry...
-
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mari23 replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania i Kajber']KASIA tam pojechała. Psiak młodziutki, kudłaty do kolan, trochę onkowato-kaukazowaty, tylko mniejszy. Chyba nie powypadkowy, tylko zziębniety, słaby,pokłada się, ale nie ma chyba zagrożenia życia. Został tam pod Lidlem niestety, bo co było zrobic- transport z Karinką odjechał kilka minut przed tym zgołszeniem, zresztą nie wiem, czy by go wzięli, byli umówieni tylko na sunię.[/QUOTE] a oto on: (zdjęcia od Ani) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/613/61cf6662d2e38e87med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/620/a640bbb95d92988amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/621/ebea8eff08c5a158med.jpg[/IMG][/URL] straszna bida.... serce pęka! -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mari23 replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']ja wiem, była dziś sunia w tym miejscu gdzie psiak umarł :( nie było jej rano, była po południu... my jedziemy w dzień.[/QUOTE] sercem będę z Wami!!!!! -
[quote name='Kenzo']Do mnie mówia..."Skonczysz jak Villas" Nie wiem ile w tym złosliwosci a ile prawdy...mam to gdzies... Dzis mało zawalu nie dostałam...mały ciapek leciał pod tira...własnym ciałem zatrzymałam to auto...ciapek przebiegł, auto pojechało... Te psy mnie wykoncza:D[/QUOTE] dzielna kobieto - Anioł z Ciebie !!!! Anioł Stróż "ciapkowy" ! ;) a na "dowcipne" porównania po prostu nie warto się denerwować, trzeba być tolerancyjnym i wyrozumiałym dla ludzi ograniczonych aż tak, że nie potrafią cierpienia bezbronnych zwierząt zrozumieć.... a nawet żałować takich można, bo chyba smutne troszkę mają życie...
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
mari23 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']żeby móc otrzymywać 1% trzeba według nowych przepisów prowadzić działalność conajmniej 2 lata..... tak więc niestety.... a co do sterylki - to chyba mniejsze zło niż hormony.... nigdy sobie nie wybaczę, że pozwoliłam na to, żeby je dostawała moja Maja..... lekarz mówił, że nic jej nie grozi, potem była sterylka, a potem..... nowotwór sutka..... mam żal do lekarza (to był mój pierwszy pies, nie wiedziałam).... 9 lat już nie ma mojej Majeczki.....żyła tylko 8..... wyglądała podobnie, jak Rozi, tylko ciemniejsza - jasnoruda była....[/QUOTE] tylko tyle mogłam przedtem napisać, bo zalałam łzami klawiaturę myślę, że wet oceni stan zdrowia Rozalki i zadecyduje, co dla niej najlepsze -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mari23 replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonia13']Trafiłam z NK. Trzymam kciuki za niunię.... Straszna historia:([/QUOTE] jest moja Gonia:loveu:.... niezawodna, jak zawsze... -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
mari23 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']A wlasnie ..... czy mozna dla Was przekazac 1 % ????? A sterylka nie bedzie az tak szybko, bo jeszcze za zimno. Mysle, ze wiosna, jak juz bedzie cieplutko, to wtedy sie umowie z pania doktor. Ja tez sie doloze do tego oczywiscie.[/QUOTE] żeby móc otrzymywać 1% trzeba według nowych przepisów prowadzić działalność conajmniej 2 lata..... tak więc niestety.... a co do sterylki - to chyba mniejsze zło niż hormony.... nigdy sobie nie wybaczę, że pozwoliłam na to, żeby je dostawała moja Maja..... lekarz mówił, że nic jej nie grozi, potem była sterylka, a potem..... nowotwór sutka..... mam żal do lekarza (to był mój pierwszy pies, nie wiedziałam).... 9 lat już nie ma mojej Majeczki.....żyła tylko 8..... wyglądała podobnie, jak Rozi, tylko ciemniejsza - jasnoruda była.... -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mari23 replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']Kurcze martwie sie tylko o to ze jak beda zabierac staruszka to mala ucieknie nie wiadomo gdzie....albo ja przepedza:([/QUOTE] tak blisko była pomoc...... :( ja myślę, że ją trzeba łapać przed zabraniem staruszka, bo jak go zabiorą - pobiegnie go szukać, przecież nie będzie wiedziała, gdzie on jest.... jest zimno, może lepiej poczekać z zabraniem tego biedaka, niech ta mała tam zostanie.... ma jego tylko, jak go zabiorą.... Boże, czemu????? :( :( :( :( dodałam na naszą-klasę, może się ktoś wzruszy i małą przygarnie... [url]http://nk.pl/profile/25521947/gallery/album/4/286[/url] -
[quote name='Ania i Kajber']malagos jest lekarzem weterynarii, zwolenniczką sterylizacji, znawczynią miejscowych realiów życia psów i zwierząt gosp.- na pewno spróbuje wyedukować Pana w sprawie sterylizacji. Państwo są ludzmi światłymi, zna i popiera rozwiazania , chroniące psy w innych krajach, więc na pewno przyjmą rozsądne argumenty.[/QUOTE] całkowicie się z Tobą zgadzam, Aniu!
-
Kaja i Maja w swoich DS:) DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA WSPARCIE :)
mari23 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Super :)...widzę, że Majeczka ma stałego darczyńcę :)[/QUOTE] może by tak darczyńcy fotkę Maji z podziękowaniem wysłać..... -
[quote name='Iljova']Super Malagoś mam nadzieję, że wszystko będzie wporządku.[/QUOTE] wizyta jutro.... najbardziej obawiamy się o to, czy sunie mieszkające u państwa przyjmą "nową" życzliwie... no i Saba jest wysterylizowana, one nie - nie jestem fachowcem, za to Basia tak - skoro się obawia o Sabę, to coś w tym być musi.... Saba wiele ostatnio przeszła - straciła swojego ukochanego Pana - najpierw hotel, potem schronisko, podróż do Poznania i z powrotem po 3 dniach.... teraz wszystko "w rękach" malagos...
-
[quote name='protzlav']Nie choruj, Misiu ... Wujaszek rzadko pisze, ale wciąż śledzi Twój wątek ... Zdrówka i więcej śmiałości życzę ... Nie wszyscy wokół są wstrętni : ))) <D.> jak to milo, że i wujaszek zaglada !!!! a sunia ma nowe "imię".... malutka Kasia woła do niej "niunia", a ta przychodzi..... tak malutkich dzieci (Kasiulka ma niecałe 2 latka) sunia się nie boi, ale na ulicy chciały ją poglaskać takie 10-12 letnie..... rozpłaszczyła się i sikała pod siebie..... co ta biedulka w życiu przeszła????? w domu już swobodnie biega (za mną tylko;)) i merda ogonem, ale jak tylko kogoś innego zobaczy - kuli się i ogon - pod siebie... za to nakryłam ją na sikaniu - w biały dzień, w moim pokoju na podłogę - powiedziałam: nie wolno i dałam jej klapsa, a ona tylko zamerdała ogonem lekko....i dokończyła..... chyba potraktowała to jako pieszczotę, bo przecież nie uderzyłabym jej mocno ani nie krzyczała - i tak się boi wszystkiego..... ona jest cudowna, kochana..... tylko to sikanie w domu... :(
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
mari23 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM']Prawda ????? Te oczka !!!!! No sam miodzik !!!!!! To naprawde taka slodka psiuncia. Ona byla kompletnie dzika, kiedy do nas przyjechala. Teraz wita mnie bardzo zywiolowo, obskakuje, daje sie tarmosic i glaskac. Kiedy sie nad nia nachylam to daje mi calusy .... lize mnie po twarzy. No kochaniutka. ASle nadal nie pozwala nic przy sobie zrobic. Nie lubi szczotki i nie lubi kiedy probuje ja lapac za ogon i dotykac brzuszek. Ale nadal to caly czas robie i musi w koncu do tego przywyknac. A brzuszek trzeba caly czas sprawdzac ... chocby ze wzgledu na dziedzicznosc wystepowania guzow. Rozalia reaguje super na swoje imie Rozi, Rozalia i Rozalka. Pedzi zaraz do mnie. Daje sie tez glaskac mojemu mezowi, chociaz tak wylewna juz nie jest. Do obcych jest wredna jak jej mamusia byla ...... Potrafi zlapac za lydke. Musze na nia uwazac. Ale nie do kazdego. Kobiet nie rusza. Dziewczyny, a czy myslicie moze nad sterylizacja Rozalki ? Ja sie troche boje zeby ona tez czegos paskudnego nie dostala ...... A taka mlodziutka tez juz przeciez nie jest.[/QUOTE] wczoraj na wątku Uciechowa trafilam na pierwsze jej zdjęcie - z buźką w kącie - jaka różnica! mysle, że skrzywdzil ja jakiś mężczyzna i dlatego tak reaguje (mój Misiek - to jakby Rozi w ciemnorudej wersji;)) - też się tak zachowuje, dobrze, że mały, bo by wszystkich mężczyzn pozagryzał ;) o sterylce Rozalki pogadam z prezesami ale my - ubogie stowarzyszenie - prosimy o wsparcie... -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mari23 replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='fibi:)']no pogoda jest niezaciekawa..... nie sądziłam że w Pułtusku jest aż tyle bid:( dzis widziałam wychudzoną sunię, potem jeszcze jednego psa..... sunie próbowałam dogonić bo zawsze mam przy sobie karmę ale niestety zniknęła mi gdzieś na jednym z miejskich podwórek...[/QUOTE] niedaleko Pułtuska, w miejscowości Orzyc państwo dokarmiają takiego pieska: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/609/32ec467ec12a635bmed.jpg[/IMG][/URL] a ja szukam osoby, która pojechałaby tam na wizytę przedadopcyjną (i jak się da - zrobiła też zdjęcia i założyła wątek temu psiakowi) mieszkam tak daleko, ze muszę prosić Was o pomoc -
[quote name='malagos']Ja do Pułtuska mam 40 km.Ale zadzwonie jutro do pana, skoro wchodzi w grę Maków Maz. (tu mam 22 km), z tym, ze nie dysponuję samochodem. Pokombinuję.[/QUOTE] patrzyłam dzisiaj na mapę - miejscowość Orzyc - z Makowa to niedaleko.... szkoda, że z Wrocławia aż tak daleko... dziękuję za "odzew" i chęć pomocy!
-
[quote name='Kenzo']Kocha Cie:) i jak znam zycie, zostanie u Ciebie;)) TY Mój Aniele;)[/QUOTE] póki co -jeszcze wystarcza mi palców rąk, żeby je policzyć, bo Misia jest dziesiąta.... dzisiaj na spacerze (połowa ich ze mną była tylko) moja dawna koleżanka z pracy nazwała mnie Violettą Villas.....i bardzo sie cieszyła ze swojego porównania, śmiała się jeszcze za zakrętem... a przecież ja nie potrafię tak pięknie śpiewać jak VV !:evil_lol:
-
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mari23 replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia mierzejewska']No, niestety, dziś psów nie widziałam. Byłam u nich po drodze z pracy - nie było. kilkakrotnie wychodziłam, przeszukałam całe osiedle kilka razy, wszystkie wnęki pod balkonami i nic. Myślałam, że będą wieczorem - z reguły chodzą gdzieś w ciągu dnia, a wieczorem są. Przed chwilą obeszlismy z mężem jeszcze raz i nie ma ich. Nie wiem, co myśleć. Mogły się schować gdzieś przed wiatrem, bo dziś strasznie wieje w Pułtusku. Mam nadzieję, że gdzieś są i jutro je znajdę. Tylko, że będę mogła ich szukać dopiero po 17 jutro - będę w pracy przez cały dzień.[/QUOTE] wieje nie tylko w Pułtusku, u nas też.... oby nikt tych biedactw nie przegonił... -
[quote name='Odi']Maksio biega z prędkością światła, a nawet szybciej - zanim zdążyłam się napatrzeć, już przebiegł :lol:[/QUOTE] no właśnie! nie dałoby się filmiku w zwolnionym tempie obejrzeć ? ;)