Superancko. Mam nadzieje i trzymam kciuki, żeby ogłoszenie w końcu przyniosło Wolterowi upragniony dom.
Chłopak tyle czasu już czeka. Miał kilka akcji ogłoszeniowych i niestety cisza była....
[quote name='Energy']Piromanko możemy na Ciebie liczyć?[/QUOTE]
Jasne, że tak. Mała ma bardzo zmierzwioną sierść. Przydałby się jej dom, który by o nią zadbał.
Z jakim tekstem mam ją ogłaszać? Z tym co jest na pierwszej stronie?
[quote name='Ingrid44']On nawet na zdjeciach wygladal na wielkiego slodziaszka. Biedaczek tak bardzo pragnal czlowieka.[/QUOTE]
Tak. I w dalszym ciągu tak jest. Na widok człowieka dosłownie szaleje z radości. A w domu nie opuszcza mnie nawet na krok. nawet do łazienki chce ze mną chodzić :-)
Dzisiaj dostałam aquażele. Dzięki Edytko za żele i za czekoladkę :-))