Jump to content
Dogomania

Piromanka

Members
  • Posts

    5503
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Piromanka

  1. Czaruś - wydobrzej chłopaku. Otworzyła się przed Tobą szansa na nowe, lepsze życie!
  2. Cześć Kirysku! Ale smutno wyglądasz zza tych krat. Trzeba Ci szybko znaleźć domek! :loveu:
  3. [url=http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-REKS-prosi-o-ocalenie-W0QQAdIdZ165726809]REKS prosi o ocalenie... - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Warszawa[/url]
  4. I co? Byly jakieś telefony w sprawie Hagiego? Może zrobimy wyróżnione Allegro?
  5. Jak się dopłaci 0,10 czy 0,20 zł to można zrobić na 14 dni.
  6. Napiszcie tekst do ogłoszeń, to pomogę w ogłaszaniu. No i więcej zdjęć...
  7. Spróbuję porobić Terremu trochę ogłoszeń. Może w środę mi się uda...
  8. Myślę, że warto byłoby zmienić tytuł wątku. Wprowadza w błąd osoby chcące pomóc...
  9. Bojusku - twoje [U][B]Allegro[/B][/U]. Wyróżnione dzięki ocelot. [url=http://www.allegro.pl/item802007544_bojus_bol_strach_i_zwatpienie_podaruj_dom.html]BOJUS - Ból, strach i zwątpienie....Podaruj DOM (802007544) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Oby przyniosło wymarzony dom... :loveu:
  10. Esterku - trzymam mocno kciuki :thumbs: Oby Ci się poszczęściło kochanie :loveu:
  11. Taki ładny psiak i bez domu ciągle. No :angryy:
  12. Tinka co u Ciebie? Tyle ogloszeń i Allegro i co...?
  13. Pyza, owszem, jest psem zestresowanym i ciągle przestraszonym. Ale kiedy trzeba - potrafi się wyluzować. [U]Oto dowód - zdjęcie zrobione jak śpi: [/U] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/221/df0aa96ef1b4b400med.jpg[/IMG][/URL] [U]A tu razem z moim Misiem. Ona go kocha! [/U]Ona kocha psy! Zobaczcie same: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/221/74897e2416e4485dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/75/de966b935edc9134med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Lauro, zgadza się - sporo wetów wyłudza kasę. My umówiliśmy się, że jak już będzie można złagodzić intensywność leczenia - będę mogła sama przemywać i zakraplać jej uszka. Ale póki stan zapalny jest ostry - codziennie przychodzę na zastrzyki. Dzisiaj także byłam - kolejne 30 zł. Jutro mam przyjść na 8 rano, wet - p. Andrzej przyjedzie do kliniki specjalnie żeby wyczyścić uszy Pyzie i podać zastrzyki. Przyjeżdża specjalnie na kilka minut po to tylko. Potem jedzie na cmentarze itd. Gdyby to nie było konieczne, nie opłacałoby mu się przyjeżdżać spoza Warszawy po to, żeby zarobić 30 zł, bo tylko to wyda na benzynę. Jeśli chodzi o wpłaty na Pyzę - można na moje konto. Prowadzę rozliczenia na pierwszej stronie. Trzymajcie kciuki za leczenie małego gada ;)
  15. Że tak brzydko zapytam, ale czy szanowna sąsiadeczka robi coś w sprawie znalezienia domu dla psa? Mam na myśli "opiekunkę" psa..
  16. Zapiszę sobie wątek. Jak będzie więcej zdjęć to pomogę w ogłaszaniu.
  17. [quote name='eliza_sk']Majqo - znasz kogoś z Sieradza ? Nie wiem czy będzie takowa potrzeba, bo Pani miała się odezwać telefonem i cisza ...[/QUOTE] W sprawie Primy?
  18. [quote name='Dogo07']A może warto zainwestować w wyróżnione allefro dla Harnasia ? I dodatkowo umieścić tam filmik ?[/QUOTE] Tak, zdecydowanie wyróżnione Allegro. To tylko 12 zł, a szansa na dom dla niego. Czy oprócz Allegra psiak ma jeszcze jakieś ogłoszenia?
  19. Czy Terry potrzebuje ogłoszeń?
  20. Ja się po prostu nie mogę nadziwić, ze pies o tak anielskiej urodzie nie ma jeszcze domu!!! Szok!! :-o Wierzyć się nie chce aż...
×
×
  • Create New...