-
Posts
5037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marra
-
MonAmiPet wspaniałe wiadomości tu piszesz, aż się wzruszyłam:roll: Mimo że nie pomogłam tak naprawdę w niczym konkretnym Cykorkowi, to mam go ciągle w pamięci i myślę o nim, bardzo się ciesze że jest szcześliwy. Jeżeli możesz wstawić fotki byłoby super;) Biedny Cykorek nawet jak wychodzi na dwór to szybko wraca bo napewno się boi że mu domek zabiorą:loveu:
-
[quote name='Ajrisz']Nawet nie dala znac. [/QUOTE] możecie mi wytłumaczyć jak tak można ?:shake: I dobrze, Karolek zasługuje na odpowiedzialny i dobry dom:loveu: Bedzię dobrze;)
-
[quote name='agusiazet']Ale sensowne, czy do d...?[/QUOTE] Właśnie...istotne pytanie;)
-
Masz foty dużego ??
-
[quote name='conceited']taaaak ! :) Tak jak pisalam, mam zgode na [U]odbior go w srode/czwartek [/U](czyli ppojade w srode :) ) , gdy skonczy kwarantanne. Moge go kilka dni przetrzymac, ale w niedogodnych warunkach (piwnica z kanapa). Marzy mi sie tez zeby [U]znalezc dom dla tego drugiego, duzego szczeniaka[/U] z poprzedniej strony. On juz niedlugo przestanie byc szczeniakiem, a wtedy bedzie mu tak samo trudno znalezc dom jak wszystkim pozostalym psom, a teraz jeszcze jest szansa, bo kazdy by chcial szczeniaka, a nie doroslego psa. On tez jest za mlody na schron, potrzebuje kontaktu z ludzmi. W naszym przytulisku kazdy pies ma osobny boks dla siebie, co w przypadku szczeniakow sprawia, ze sa odsuniete od ludzi i psow, samotne. [B]Reasumujac...szukamy dwoch DT dla dwoch szczeniorow[/B]. Jeden (dla malego) moze byc w mieszkaniu, drugi (dla duzego) mysle, ze przydalby sie dom z ogrodem lub duzo spacerow, bo to duzy pies bedzie. Wklejam filmik z nim, dla przypomnienia. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=cz6HIQCd1b4[/URL] Dziekuje wszystkim za obecnosc w watku. Przypomne, ze nasze psy, mimo cudownych warunkow lokalowych (:) ) nie maja mozliwosci wyjscia z boksu nawet na sekunde. Nie ma spacerow, niektore wiec siedza tam po kilka lat w boksie.[/QUOTE] Wszystko jasne;) a nie można by np. dwóch szczeniorów do jednego bosku ? Zajęły by się trochę sobą, pobawiły, wyszalały co Ty na to ?:razz: Trzeba tu więcej osób zaprosić :cool3: Wzięłabym małego na tymczas ale za daleko:-( bo ta kanapa w piwnicy to mnie nie przekonuje,nie wiadomo ile zostanie u Ciebie:shake:
-
pewnie że w domu ! :)
-
ooooo nie, Karolek mnie rozwalił na łopatki:loveu::loveu::loveu: co za śliczny piesek,jestem pewna że znajdzie domek bardzo szybko !;)
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
marra replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Może się uda ;) -
Cykus pokaż no się nam :)
-
Cosik tu chaotycznie na tym wątku, co się konkretnie teraz robi, szukamy domu dla małego ?
-
Jesteśmy pewni że on przeczówał tą śmierć,miał w swoim kojcu dwie budy,jedną na widok z przodu na pdwórko, drugą na "tyły" w której szczerze powiem że nigdy go nie widziałam, w młodości być może, i właśnie do tej budy poszedł umrzeć, żeby nikt mu nie przeszkadzał :( Przy okazji prosze o zajrzenie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179116-przytulisko-w-Dopiewie-zdj-str20-pilnie-DT-dla-2-szczeniakow...-(-ostatnia-str[/URL]
-
proszę o zajrzenie http://www.dogomania.pl/threads/179116-przytulisko-w-Dopiewie-zdj-str20-pilnie-DT-dla-2-szczeniakow...-(-ostatnia-str
-
Hej hej,jestem na zaproszenie.Dobrze że ktoś założył wątek tym zwierzakom, trzeba ogłaszać! Ja zaraz zaczynam.Niestety za daleko na jakąś konkretną pomoc ode mnie :(
-
Oj przepraszam,coś mi dogo muli.Nię mogę usunąć wpisów.
-
[quote name='jamor']ciachaj obydwa psy. Mam mozliwosc obserowawc wiele psów ktore u mnie przebywają, ich zachowania przed i po kastracji. zadnych negatywnych skutków i odpada problem z dupceniem, aczkolwiek trafiają sie egzemplarze kastraty ktore próbują dupcyc suki po sterylce.[/QUOTE] To wtedy bezpieczny seks ;) Osobiście uważam że Benka nalezy wykastrować,ułatwi to życie jemu i Wam też :)
-
[quote name='jamor']ciachaj obydwa psy. Mam mozliwosc obserowawc wiele psów ktore u mnie przebywają, ich zachowania przed i po kastracji. zadnych negatywnych skutków i odpada problem z dupceniem, aczkolwiek trafiają sie egzemplarze kastraty ktore próbują dupcyc suki po sterylce.[/QUOTE] To wtedy bezpieczny seks ;) Osobiście uważam że Benka nalezy wykastrować,ułotwi to życie jemu i Wam też :)
-
[quote name='jamor']ciachaj obydwa psy. Mam mozliwosc obserowawc wiele psów ktore u mnie przebywają, ich zachowania przed i po kastracji. zadnych negatywnych skutków i odpada problem z dupceniem, aczkolwiek trafiają sie egzemplarze kastraty ktore próbują dupcyc suki po sterylce.[/QUOTE] To wtedy bezpieczny seks ;) Osobiście uważam że Benka nalezy wykastrować,ułotwi to życie jemu i Wam też :)
-
100 lat nie było mnie u Cykorka,wchodze a tu takie wspaniałe wieści !!!! :) Bradzo się cieszę ale i trochę obawiam czy zaakceptuje swój nowy domek po tylu latach schronu,oby mu sie udało ;) trzymam kciuki :)
-
Dośśśś do domku !:)
-
Maleńka Kama-córka Tośków-znalazła dom! Teraz kolej na Rodziców!!
marra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kamciu,wspaniałe wiadomości ! :D Obyś byla szczęśliwa :D ale uważam że Murzynkowi należy się koleżanka ;) -
:( strasznie mi przykro,człowiek sie stara jak może żeby pomuc ale nie zawsze wychdozi tak jak byśmy chcieli,ból po takiej stracie jest przeogromny i nigdy się nie zapomina o psich przyjacielach.Za TM biegają szczęśliwe i zdrowe :( My mieliśmy psiaka,który razem ze mną się wychowywał,piękny Owczarek Niemiecki,wzorzec rasowy,oczywiście bez papierów,wspaniały,mądry pies, był tak związany z moim tatą że słuchał tylko jego.Na starośc biedaczek się pochorował,miał prostatę, w dodatku ciągnął za sobą już tylnie łapy.Co dzień mój tata mówił że go uśpi bo nie może na to patrzeć już,ale potem rezygnował...nie mógł tego zrobić.Jednak któregoś dnia stwierdził że dosyć tego,przecież pies nie może się tak męczyć,trzeba to zrobić,dla niego.Weterynarz już "zamówiony" na określoną godzinę.Godzinę wcześniej nasz kochany Dżok wszedł do swojej ukochanej budy i już z niej nie wyszedł... [*] Przeczówał...?:(
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
marra replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Maksi dla pani !!!!!!!!! :D -
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
marra replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
jakie cudaśne :D