Jump to content
Dogomania

Ghanima

Members
  • Posts

    1181
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ghanima

  1. Będzie dobrze, musi być. Innej opcji nie ma. Ituś nam pobiegnie sam, na łapinkach trzech, ale sam :)
  2. Wiosennego buziaka ślę z Lublina dla Rusałeczki - u nas dzisiaj tak pięknie, mam nadzieję, że Rusałeczka na spacerek sobie myknie :) Cioteczkom i Wujciowi:) pozdrowienia również przesyłam!
  3. Rusałeczka - miodzio! Jakie uszatką sterczące zadziornie!
  4. No i nie wysłałam kasy, bo nie mam jasności, do kogo? Please, dajcie namiar, to wysyłam pieniążki od ręki :) Pozdrowienia dla TZ-ta! U mnie wszystko dobrze, u jamnika tak samo, mruczy normalnie jak kocisko stare!
  5. No to jutro zrobię przelewik dla Sarenki na żarełko kurczakowe :)
  6. Jest tu taka jedna ciotka - Ja :) - która bym chciała dokarmić Barrusia, wiec czeka i czeka na info od Agatki, a tu nic... Ale ciotka jest cierpliwa i czekać będzie. A Barrusiowi, jak zawsze, buziaki!
  7. [quote name='Bjuta']To świetny pomsył! Już zgłaszam tam Władka. Uszczkniemy 10 z zapasu Władzia - nie pogniewa się z pewnością za 74 szanse na domek!!!![/QUOTE] Popieram!!! Buziaki dla Władziuchny - wirtualne, ale prawdziwych i tak by sobie pewnie nie dał znać, dzikusek jeden
  8. Jestem na tak :)
  9. Kubuniu, mordeczko siwa - teraz będzie już tylko dobrze! Zdrowiej nam szybciutko!
  10. Ile pieniążków trzeba? Kosu? Ja mogę podesłać nawet dziś, tylko muszę wiedzieć, ile. Pozdrawiam Was i Sarenkę w Dniu Kobiet!
  11. Rusałko, skarbie, wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet :)
  12. [quote name='Syla']Kocham Cię Renatko za to i dzięki za wszystko co robisz dla Edzia.Pozdrawiam.[/QUOTE] Tak jest: kochamy Cię Renatko za troskę o Edziowe jajeczka ale nie tylko :) Za całokształt :)
  13. [quote name='Nikus']Tak...zdecydowanie jesteś aniołem:)[/QUOTE] Nikus, Ty skubańcu - pod włos mnie bierzesz! ;) Ale i tak Cię lubię :eviltong:
  14. Wysłałam pieniążki obiecane dla Kubunia. Ściskam Was wszystkich a pieseczka najbardziej, oczywiście :)
  15. [quote name='Ra_dunia']Wiosna idzie to i miejmy nadzieję domek dla Rusałeczki przyniesie :)[/QUOTE] Ra_dunia - święte słowa!
  16. Agatko - czy wysyłać następne jedzonko? Podejrzewam, że tamtą porcje Barruś już dawno pochłonął... Smakowało chociaz chłopakowi, czy może jakaś inną kupić?
  17. ojojojooj, Edwardzie, po prostu wymiatasz! I to uszko klapnięte i ten nochalek zawadiacki taki! cmok, cmok!
  18. Rusałeczka ma takie uszęta klapnięte cudnie, o reszcie juz nie wspomnę. Laska z niej i tyle!
  19. Iti - pani Ines teraz za tobą nie będzie nadążać! Wiecie, mam nadzieję, ze to będzie jakby zakończenia procesu stawiania Itulca na nogi - wprawdzie tych nóg będzie mniej, ale to będzie jego krok do samodzielnego fikania :multi:
  20. Władysław to jest normalnie model! Jemu trzeba sesję strzelić i sprzedawać do kalendarzy :) A Rudziczek to taka malizna, ale jaki charakterek mu z oczu patrzy. Jednym słowem: dwa twardziele: Władek i Rudzik, hihihihihi
  21. Itulek, chłopaczku, masz zimowe opony :) Jak dobrze twoja mordeczkę zobaczyć!
  22. Barrusiu, hej, to ja! Buziaki :loveu:
  23. Rysiu ma zadarty nosek! Superaśny zwierz z niego, tlyko żeby zaczał zdrowo pałaszować już, bo sie martwimy tu wszystkie... ?Ale buziaczek a kinolek zadarty proszę ode mnie przekazać :loveu:
  24. [quote name='Bjuta']Władek dziękuje cioci Ghanimie:loveu:, za 50![/QUOTE] A ciotka Ghanima wirtualnego buziaka śle Władziuchnie :loveu:
×
×
  • Create New...