Jump to content
Dogomania

Tekla64

Members
  • Posts

    2865
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tekla64

  1. Jambi to co facet argumentowal to nie zycie na wsi ino w domu wolnostojacym, toz samo masz w obowiazkach jesli w miescie masz dom. ja mowie o zyciu na wsi i ze wsi. w miescie jestes anonimowy, w wielkiej czesci nie znamy sasiadow z pieter wyzej, najlepiej wiemy kto gdzie mieszka jesli sami mieszkamy wyzej ale to normalka, mowimy sobie dzien dobry , o pogodzie i tyle ze spotkania na klatce czy w windzie a tu mimo ze ja nie znam to oni wszyscy wiedza kto ja i co mam , kiedy jacy goscie , co pija co robimy co jemy. tu co chwila masz problem bos kogos nie wypatrzyla jak ci kiwnal na powitanie gdy jechalas samochodem i to nie koniecznie tylko w swojej wsi ale w tych obok tyz[dla mnie masakra] tu w sklepie to wylegarnia wiadomosci i plotek a i roznistych pomyslow, nie koniecznie zawsze dobrych i z dobrymi intencjami. ja musze mocno uwazac co i do kogo mowie bo nigdy nie wiem w jakiej formie do mnie wroci a czest nie poznaje swojej wypowiedzi, od dluzszego czasu moimi dyzurnymi tematami to ogrodek , pogoda i choroby[i to tez nie za wiele bo moga sie na mnie potem powolywac ] to jest inne zycie , inny swiat ale nie mowie ze zly napewno inny i moi sasiedzi sa specyficzni, wiec ja tu na wsi nie mam przyjaciol , mam wspolmieszkancow i to mi starcza. eeeh co tu pisac zycie wszedzie ewoluowalo i z tym walczyc nie ma co, trzeba ino swoja metode wypracowac
  2. w pizamie to ja se moge na spacer od razu isc!!!! maupy moje takie wymagajace sa, ze jak ino otworze galy to juz i natychmiast nalezy im sie sapcer!!!! nie wypuszczenie nie polatanie za aportem ino spacer po polach!!!! a nastepne co to sie tez nastawily na moje otwarte oczy to nakarmienie, napojenie i wypuszczenie kur, zabranie owsa dla danieli i obrzadzenie ich a potem runda z psami, bo to wsio to jakos tak po drodze wsystko jak sie idzie z psami na ten ichni wyteskniony ranny spacer, one ino czyhaja na to bym sie przebudzila, bym cokolwiek z siebie zrobila i z pora roku czyli jak ino slonce wstaje to i one sa gotowe do spaceru jak i reszta inwentarza ale ja im wszystkim nie mam tego za zle, ten typ tak ma i tak im pozowlilam to teraz mam hihihi ale za to czesto mam okazje podiwiac przepiekne wschody slonca, budzenie sie dnia i calej ptasiej gromady. moze nie sa to wschody slonca nad zatoka ale sa podobnie urokliwe.
  3. Wisz Zuzolandio , gdybym wiedziala ze tak szybko tu wyladowam i to sama, to chyba wlasnie nalegalabym[ jak kupowalismy] na dom na odludziu , ja mieszkam we wsi, po jednej i drugiej stronie mam sasiadow i na przeciwko ale za to od tylu mam pola i lasy. fakt ze moja wies nie przejezdna jest, znaczy ta sama droga sie wjezdza i wyjezdza , bo za mna konczy sie asfalt a za kosciolem bruk a w lesie przejezdna polna droga, to mimo wszystko czasem moje koty gina pod kolami samochodow co to ich sie wiecej zrobilo i jakies takie duzo szybsze sa. ale ja tyz nie narzekam i do zadnego miasta juz wiecej nie chce, nawet do malego, mnie tu dobrze a pracowac wszedzie trzeba i stresy sa tez wszedzie, ino ze ja chcialam powiedziec ze samej sielanki to na wsi tyz nie ma, kazdemu co kto potrzebowa.
  4. a tu tyz cisza i ni ma zdjec w zasadzie to ja mysle ze w nadmiarze to rzygaja wszystkim , ale fakt ze trza uwazac co im sie do przelykow moze dostac. ja ostatnio zrezygnowalam z tych sznurkowych ciagadel bo z drugiej strony zaczely nanizane bobecki wylatac opowiadajcie i zdjecia dawajcie bo ponura jesien wiec trza sie ratowac drapanko po uszach zamawiam od nas
  5. witam mialam nadzieje ze tu znajde nowe zdjecia czy opowiastki a tu cisza no nic poczekamy, kiedys sie odezwa
  6. witam sie ponurym dniem u nas ale u was jak zwykle futra latajace mnie powalaja drapanko od nas
  7. Agamarek jesli to bylo z 15lat temu to napewno nie byl Hamlet a to z dwoch powodow: 1] Hamlet nigdy nie atakowal bez rozkazu lub rzeczywistego powodu, byl naprawde myslacym i wspanialym PSEM do wszystkiego 2] Hamleta juz nie ma od 24 lat niestety i drugiego takiego miec nie bede. bardzo przykro sie czyta ze nastepny pies walczy, a nie ma jak pocieszyc . mysle ze za kierownica ujawniaja sie ostatnio te najgorsze nasze strony, za wiele stresu, ja tyz do lagodnych nie naleze niestety, choc jestem w miare wyrozumiala ale totalna gupota mnie do pasji doprowadza! dzis za oknem znowu u mnie mokro i ponuro a zdjecia beda u was ??? drapaj futerka od nas
  8. oj dziewczyny wszystko ma swoje plusy i minusy..... nigdy nie ma nic za nic wies tyz ma te zle strony ale ja mam swoje mijesce na ziemi to fakt. sama sobie sterem okretem i majtkiem,i sama se siedzie ino ze zwierzakami . ale uwierzcie swoje stresy i to wcale nie male mam, ale rzeczywiscie moje problemy sa inne.
  9. nie obrazam sie bo chyba jestem poprstu chamska a pies wypracowal se te metode calkiem sam, on byl myslacym bydlakiem.
  10. dziewczyny badzcie tak dobre i zrobcie to dla mnie , glaba komputerowego albo jak wolicie babci i u;atwcie mi dostep do was!!! mnie bardzo pasuje albo w podpisie link do galerii albo w banerku , inaczej mam ogromne problemy by znalezc niestety, ale oczywista zrozumiem jak nie bedzie. ooo ... ludki co sie z lapami pachja to wieczna koplania anegdot , prawie tak samo jak za kierownica . to ja tyz cus opowiem jadziemy se kolejka w trojmiescie , lekki tlok , ale w kolo nas miejsca pelno, bo mloda dziewczyna z owczarkiem niem w kagancu budzila respekt ,ale nie u podchmielonych panow. wiec wlasnie gupie gadki ze po co mu kaganiec , ze za duzy dla mnie pies itd itp ale zblizaja sie coraz bardziej, no wiec grzecznie prosze by jednak zrobili miejsce, bo Misiu nie lubi tloku, nie lubi galskania , a ja nie jestem zainteresowana nawiazywaniem znajomosci, panowie byli nachalni i coraz bardziej natarczywi a Hamlet niezwykle opanowany niczym nie zdradzil gotowowsci do obrony, gdy panowie ruszyli z lapami do mnie w mgnieniu oka jeden siedzial na ziemi trzymajac sie za krocze , drugi zbroczony krwia z ust lezal na siedzeniu kloejki a reszta pasazerow biila brawo, ale oczywiscie niekt nie ruszyl mi na pomoc, a Misiu mial w takich wypadkach metalowy kaganiec i dobrze wiedzial jak go uzyc by byc skutecznym. druga rzecza jaka Hamlet se wypracowal w kolejce jak byl tlok to wciagal mnie na koncu smyczy do kolejki pokrecil sie ze dwa razy w kolko tlukac ludzi po piszczelach kagancem i zaraz mielismy miejsce do oddychania i stania swobodnie. psie metody na zycie w miescie.
  11. no cale szczescie bo juz mnie tu straszyli ... odejsciami itp itd teraz to se moge czekac na fotki i pogaduchy bo mam nadzieje ze ponadrabiasz wszystko i u siebie i u nas drapaj futra od nas
  12. Witam jesli moge bede tu zagladac, bo mnie sie bardzo podoba. odwieczny dylemat prawdziwego hodowcy: komu oddac i ktore ze wszystkich zostawic.nie sa to latwe pytania. szczylki piekne , mamuska cudo i w ogole fajnie tu macie!
  13. a probowaliscie zrobic grupowe zdjecie 5 psow w tym jednemu co ma paniczny strach przed wszystkim co robi zdjecia? ja sie juz poddalam i to jakis czas temu ale cztery czasem lapie choc ciezko mowic o ustawieniu hihihi trzy to juz udawalo mi sie nawet ustawione prawie starocie maja swoj niesamowity urok i przywoluja wiele bardzo pieknych wspomnien.
  14. no to zaraz za chwilke przy wszystkich tych zajeciach jakie masz teraz na glowie!!!
  15. ma czas sie jeszcze rozrosnac , i tak jest piekny ale nie zaniedbuj zdjec bo my czekamy na nie
  16. loj to sie dzieje ale moze warto usiasc kawke wypic z psem na spacer i moze bedzie lepiej patrzec na swiat, na kamienie cudownego sposobu nie mam, wim ino ze boli. ale co do idiotow[tek] za kierownica to juz dawno mam ugruntownae zdanie , i niestety poza naszymi nerwami to nie ma na nch spsobu, bo gliniarze lapia nie za gupote i za brak kultury za kierownica ino za szybkosc a szkoda chyba by wiecej zarobili. weteryniarze niestety maja to do siebie ze trza u nich zostawic kasa i to nie mala, ale badzmy dobrej mysli i miejmy nadzieje ze karma zda egzamin. ja wiem ja wiem czemu zes taka nieswoja , chcialoby sie w gorach dluzej pobyc i z zalu tak sie na wsio wsciekasz!!!! to se postaw za zadanie ze jak ci sie uda to znowu sie tam wyrwiecie i czekaj na to[ jak ja na narty] a poza tym zycze milego popoludnia. moze ktoras z cioteczek moglaby i chciala ci pomoc podlinkowac wiem, bo mnie pomogly ,ze sa takie co to w cudowny sposob robia ja wiem zem egoistka ale zaraz za niedlugo bedzie mi bardzo ciezko cie znalezc
  17. rozlatane futra z oczami !!! super
  18. ja mysle ze to to ze deczko mniej czasu pancia ma i troche rozklad dnia sie zmienil , potrzebuje troche czasu ale oczka dalej ma cudnie szelmowskie!!! portrety .... cudne
  19. Fides79 ujawinlas sie po raz pierwszy i witam serdecznie a zapraszam nie tylko do ogladania ale i do gadulca jak pasuje. psiski dzis takie se bo i pogoda taka se , ranek byl piekny potem padalo a teraz se tak jest, mnie tyz tak se i chyba nam sie nic nie chcy.
  20. a mnie tam bez roznicy stare czy nowe wazne ze fajowe!!!! no rzeczywiscie Aron do minimalistwo nie nalezy!!!! a lozeczko takie mu zupelnie wystarczy a ty se mozesz reszte zajac. trzymaj sie!!!
  21. Mia samego psiego szczescia i wielkiej radosci na nastepne lata najserdeczniejsze gratulacje od Sfory Hektora
  22. witam trafilm tu i bardzo chcialabym zostac o ile moge? Felus, bardzo sie ciesze zes trafil na swego czlowieka.
  23. Doginko gratulacje nie wiem czemu odeszla ci ochota ino se mysle ze kazdy tak ma a zyc tak czy inczej trza dalej , trzymam kciuki by zaraz ci sie zachcialo i znowu bysmy ogladali pikne zdjecia z rozesmiana wslascielka przepieknej trojcy
  24. no oszczedne to wy nie tylko w zdjeciach ostatnio jestescie ale i w pamietnikowych wpisach hihihi ale serdeczne dzieki i za to, wiem wiem ze pogoda sprzyja wiec trzeba wykorzystywac,nie na pisanine hihihi pieknie mloda sie powyginala a wlosiska nie nadazyly podrapaj za uszami od nas [ i byloby fajne jakbys sie pokazalaz wpisem u nas nie musialabym cie tak dlaeko szukac , bo ja jestem glab komputerowy i musze tak na okretke ]
  25. moja meza sie stanowczo sprzeciwia by Done tak co miesiac w nowy wzorek przerabiac [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs795.snc4/67586_1615317473661_1558066774_1476638_1890060_n.jpg[/url] a mnie sie to bardzo spodobalo!!!! i moze kiedys se tak pozwole hihihi
×
×
  • Create New...