-
Posts
2865 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tekla64
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Tekla64 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
dysputy ... ja mysle ze same sie przekonacie jak to naprawde jest hihihi ale tak od siebie to powiem ze chyba mnie sie bardziej podoba byc babcia jak mama, choc i to mialo swoje uroki!!! niezaprzeczalnie ale to wsio przed wami a jak tam zdjecia beda jakie?! -
mnie tam te gnioty jak zwykle zachwycaja!!! a Eria sie calkiem dobrze odzywia poza zupka ma jeszcze pyszna slateczke hihihi
-
ja powiem tak palan zostanie nim na cale zycie i tych rzeczywiscie olac ale sa i chlopy na cale zycie , wiec uszy do gory i nie zamykaj sie na swiat , bo czasem sie oplaca szukanie i warto. trzymaj sie . zdjecia piekne a Felus se poprostu poslanko po swojemu moscil hihihi ale za to ten wzrok po spacerze , zabojczy !!!!
-
my tez czekamy na ostateczny wynik losowania ja sie nie znam wiec nawet nie probuje zabierac glosu ale fotki sa rewelacyjne , obie dla mnie sa pikne i czekam tyz na nowe fotki drapanka dla zwierazkow
-
no to widze: z czytania nie da sie Borysa choc troche poznac, on nie jest opanowany , chyba ze przez wieczna panike, ale tak se teraz mysle ze chyba nie umiem powiedziec , opowiedziec jaki naprawde jest Borys albo sie nie da opowiedziec, a zdaje mi sie ze poznac go tez nie mozna, bo on jest co chwila inny i nigdy nie wiem co w nim siedzi i co w danym momencie zrobi , jak zareaguje, czesto mnie zaskakuje i chyba siebie tez , ale szybko wraca do swoich starych dziwacznych zachowan. ja wiem bo to widac ze on chcialby byc inny ale nie moze z siebie wylezc, nie moze odrzucic tego co mu sie tak gleboko zakodowalo. bidny, bardzo mocno stalmszony pies i juz sie nie poprostowal i o tym jego nieszczesciu o tym rodwojeniu myslalam piszac powyzej, ino chyba znowu mnie to za dobrze nie wyszlo.
-
dzieki za dobre slowo ale to nie do konca tak moja zasluga, tak tu jest i takie one sa a ja tylko tu sprzatam i karmie
-
ja tyz cie lubie czytac wiec wlasnie dlatego nie odejde z tad hihihi nie wazne preferencje, podoba mnie sie tu/ a Aronek potrzebuje troche czasu i napewno go wiele sil kosztowalo to co sie z nim dzialo wiec nic ino czas , ale dobrze ze stabilnie a ze powolutku... moze juz mu sie nigdzie nie spieszy???? hihihi i se bedzie tak powolutku czlapal dalej. o Balbyne sie nie mocno martwilam o wiem jakie to sa wariaty po operacjach jesli im sie ulzylo.
-
do tatuazu trzeba by bylo usypiac, inaczej nie zrobisz, a to koszty tak samo jak mrozenie itp itd, na razie jest jak jest. co do Borysa .... to w ogole jedna wielka zagadka, ja juz sie od dawna zastanawiam czy pies moze miec schizofrenie. wesle papierow on ma miec 14lat jest schorowany tez fizycznie [problemy jelitowo-stresowe] za cholere nie da sie go podtuczyc, ale najwieksze problemy ma z psychika i to jest dla mnie niesamowite jaki on potrafi byc, tak w krotkich slowach to PANIKA w futrze na czterech lapach. boi sie wszystkiego doslownie, samego siebie tez, ale jest straszliwym pieszczochem [[do momentu gdy nie uzna ze za mocno go drapiesz i ze rozwalilas mu pol skory, uwielbia klepanie do momentu gdy nie ubrda sobie zes go polamala, uwielbia galskanie do momentu gdy nie ma wrazenia zes mu do lysa wyrwala klaki] co ona ma do aparatu czy czegokowiek co robi zdjecia to nie wiem , moze to jakie wcielenie indianskiego psa co to wierzy ze jak go sfotografujesz to mu dusze zabierzesz? nik u nas nigdy mu krzywdy nie zrobil a jednak potrafi byc caly w panice jak sie go wola, uwielbia zabawy ale to tez do momentu, z powodu wagi jest bardzo szybki i bardzo ruchliwy i wiele rzeczy mi nie pasuje do tych jego papierowych lat al powoli dochodze do wniosku ze w mlodym wieku musial przejsc jakies oooggrromniatyy stres i posiwial , zestarzal sie juz za mlodu a jak sie pewnie okazalo ze szok byl za wielki i trwaly to oddali go do schroniska, z nami jest od roku a u corki byl chyba cos okolo7lat tak mnie sie zdaje. ale Borys mimo ze nie reformowalny totalnie to powoli wykazuje od czasu do czasu zmiany, szczeka przy bramie ale tylko na obce psy,czasem nie zauwazy burzy , choc najczesciej najbardziej boi sie burzy ktora jest gdzies obok nas,no i ten paniczny wstret do zdjec tego jakos nie moze przezwyciezyc, ale czasem sie zdarza ze wracaja wszystkie jego demony. Jak go Iza po raz pierwszy do nas przywiozla to nie potrafil sie odnalezc w pomieszczeniue, lapy sie mu rozjerzdzaly, nie umial chodzic po schodach,nie zauwazal szyby w okanch, nie mozna bylo nic glosniej przy nim powiedziec, zadnego szybszego gestu, no to byl tragiczny widok i wiecie mimo mojej szczatkowej wiedzy wiele sie z nim dalo zrobic ale ja mimo wszystko czuje ze zwiodlam bo tak do konca Borys nie jest szczesliwym psem a tylko tego chcialam by odzyskal radosc z zycia , choc czasem wiem ze mu tu i z nami calkiem dobrze i czuje sie bezpieczny to jednak mam zal do siebie ze nic wiecej dla niego zrobic nie moge
-
no nie ma sposobu na czekanie , kady to przezywa jak umie najlepiej, czasem mnie pomagaha wielkie porzadki , ale pewnie u ciebie to odpada. wiem ze to nie latwe ale jakbys sie czymc zajela tak na fest szybciej by zlecialo, choc wiem ze nie zawsze da sie czyms zajac wlasnie, mnie tyz czesto tyz sie nie udaje nie czekaci nic madrego nie doradze i jest mi przykro jak wiem jak ci jest a pomoc ni jak. pamietaj ze mimo wszystko nadejdzie czas i pojedziesz a my czekmy na zdjecia i relacje trzymaj sie.
-
to sa slady po kolczykach. niestety bardzo czesto one traca wlasnie w taki sposob kolczyki, malo ktore utrzymuje dlugo zakolczykowane bez ponowien ucho
-
szukajcie a znajdziecie... jak Gustaw [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/633/debc16b77e139eb3.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/633/9ebd13e555f2fe16.jpg[/IMG][/URL][/IMG] tak bardzo ma krzywe zeby Tekla [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/633/dfb827574a124c3e.jpg[/IMG][/URL][/IMG] plowa panienka [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/633/8982b94d651d0660.jpg[/IMG][/URL][/IMG] a co ty tam robisz??? masz cos dobrego moze? [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/633/b5b02f8a17bc2eb6.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
troche Borysa nim nie zwial [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/633/149d5089c063aacd.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/633/fce0ceefb0c18065.jpg[/IMG][/URL][/IMG] i tyla go bylo widac , dal w dluga jak zwykle , ale jaki byl obrazony za tyn aparat na spacerze za to Gustawowi to wisi [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/633/bba22e37b22da608.jpg[/IMG][/URL][/IMG] moje chziajstwo od tylu [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/633/cb76b29c66bc8f69.jpg[/IMG][/URL][/IMG] taki se widoczek [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/633/4a5bd64b500f0e2a.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
czlek wszystko zerca jest i na pewno troche czerwonego miesa Erii nie zaszkodzil , odezwie sie jak bedzie miala ochote albo czas czekamy
-
ano poczytalam doglebnie :lol:, wisz w zasadzie wielu rzeczy sie dowiedzialam , czlek sie uczy cale zycie:oops: ale cale szczescie zesmy sa w odpowiednie instynkta wyposazone i mnie sie udalo bez calej tej dosc syntetycznej wiedzy, wprowadzic w zycie te wszystkie wskazowki. :multi:czytajac to doszlam do wniosku ze malo jeszcze wiem i moj jezyk bardzo ubogi jest ale przyznaje racje wlasnie tak to najprosciej wyartykulowac!!!! gorzy czasami z wprowadzeniem w zycie ale sie daje!:razz: co do strachu.... no calkiem mozliwe ze dali nie bardzo wsio pojmuje i moze nawet ...nie wszytsko jestem w stanie zaakceptowac ale wyznanie na lamach galerii i to tak calkiem bez ogrodek... no deczko sie boje co nie znaczy ze nie bede tu zagladac hihihi:cool1: ps a jak tam rekonawalescenty???? podrapaj mocno od nas:lol:
-
[IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/631/cd732e86201c4373.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/632/0cda09d5c7f69e25.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/632/6478e7a1bb8a282a.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/632/506fc05200c6537b.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/632/b94ab501febca3be.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
dzieki Jambi za wyjasnienia, nie masz za co przepraszac bo sama prosilam, trza wiedze czerpac gdzie sie da . a mnie nie ma kto robic zdjec z moimi psiskami bo to ja wiecznie pstrykam a kamera moja nie ma niestety lampy, wiec domowych tak malo, a moze na cale szczescie hihihi
-
hihihi ja tu sie zaczynam bac zagladac dokladnie poczytam pozniej , malo czasu kruca bomba
-
witam i czekam pozdrowinka
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Tekla64 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
no i fota jest a gnat taki na duga sesje hihihi -
bo Gustaw to fotogeniczny pies jest hihihi
-
ja mysle ze bidaki czekaly na chwilke dla siebie:razz: i probowaly to wymusic ,skad ja to znam:evil_lol: zdjecia super ale jakby jeszcze ciut wiecej malucha sie tam zmiescilo byloby cudownie, wiem, wiem chwila dla siebie a nie za daleko od malenstwa:diabloti:
-
[IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/624/6d32fd2fd87cbb1d.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/625/4098c04783c908d6.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/625/ea13d6802384820a.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/625/0de9a202d73251f3.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/625/2261a06a0de73b8a.jpg[/IMG][/URL][/IMG]