-
Posts
2865 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tekla64
-
[IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/524/01f1f9f9ec31fbf0med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/524/8f642217986af6a3med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/524/cb9c58ceb0c31cf4med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/524/038834eaea8524fdmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/524/f68e3bf9b33862d7med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
pogoda nam sie zrobila naprawde bardzo jesienna , dzis nawet popadal deszcz ze sniegiem Doginko kamera spadla i chyba cos sie poprzetsawialo bo rzeczywiscie jasniejsze jakies te zdjecia i ma problemy z ostroscia ale innej nie mma wiec teraz takie beda :angryy::placz: a to troche krwiozerczyc piesow [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/524/efd9af5dd962529dmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/524/fce72a502aeb063cmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/524/ad6c3ecc7e286e3fmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] a wiecie ze tyn goopol jak sie zorientowal ze robie zdjecia to zostawil swoja porcje i dal w dluga?!!!:cool3: [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/524/23c233e84344ee46med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/524/98791e5dd7589994med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
widzialam!!!
-
witam sie przecudne fafluniaste mordki!!! zapowiada sie na fajowa galerie i jesli beda zdjecia bede czesto zagladac podrapaj uszyska od nas czekamy na nastepna porcje zdjec
-
no to najsedrczniejsze gratulacje dla Furli!!!!! samych tylko dobrych dni a jak tam pokaz ???? poopowiadajecie troche
-
no chyba moglabys w reklamie zaczac robic!!!! az bierze ochota to wszystko na wlasne oczy zobaczyc
-
mnie tez zawsze bardzo zadziwialo i chyba lekko mnie mobilizowalo, to jak wlasnie psy po roznistych zabiegach szybko dochodza do pelnej sprawnosci i jak szybko daja sobie rade z bolem. ostatni u mnie byl operowany Gustaw i tez strasznie szybko zaczal skakc po kanapach byle mu bylo wygodniej, a jak szybko dochodza do tego jak mozna wykorzystac nasza niewiedze, jak potrafia symulowac , jak zmiekczac nasze serca ,mupy jedne ale i tak trzeba je bardzo podzwiac ale najwazniejsze ze zaczynaja zdrowiec!!!! i o to wlasnie chodzi by jak najszybciej wyzdrowialy. a jakos to do mnie bardziej dotarlo po mojej wlasnej operacji i po tym jak ja sobie ze soba nie radzilam, od tego momentu zupelnie inaczej patrze na powrot do sprawnosci po roznych zabiegach i naprawde jestem pelna niesamowitego podziwu dla naszych czterolapnych [ mysle tu tez o kotach] Balbinko byle szybciej do sprawnosci!!!!i obys juz wiecej nie martwila za mocno swych bliskich!!!
-
ale jak sie bedziecie smiac z tego kiedys !!!!! beda to angdoty na cale zycie. wiem ze to nie latwe jest teraz i wk... ale wsio zalatwicie i w koncu bedzie wasze. mysmy rok zaltwiali , najpierw babsztyl wlascicielka nie mogal pojac ze do niej naleza ino budynki bez zadnej ziemi alecene wywalia za wsio i nie chciala zejsc, jak juz zmusilismy ja do pozaltwiania wszystkiego to sie notariusz wlasnie walnal w dacie [ kupowalismy w styczniu i jakos tak sie wpisal stary rok] po dwoch godzinach gonil nas samochodem bysmy sie jeszcze raz pofatygowali do kancelarii wszyscy, ale to juz sam zalatwial by zrobic to za raz
-
No cale szczescie , teraz tylko szybko stanac na nogi i dalej zyc jak najszczesliwszy pies by chcial bardzo sie ciesze , dzielna Balbina , ale jak mogloby byc inacej toc to waleczna kobitka jest od poczatku.
-
bede sie powtarzac ale coz moge innego powiedziec PIEKNE PSY!!!!! CUDOWNE FOTY!!!!! no maly Lotosek bedzie zaraz za niedlugo jak jego imiennik Lotos dojrzaly i przepiekny , zachwycal swym niezapomnianym pieknem no i juz nic nie powiem na to jak pieknie zaczyna sie wystawiac, jaki cierpliwy, jaki opanowany
- 21590 replies
-
ooo no prosze wystarczy zwrocic uwage a juz sie wsio rownowazy albo wcale oczu nie widac :evil_lol: albo po rowno:lol: a i Fruziolek pokazal swoej cudne galy co to sa szybsze od niej calej;)
-
aaa widzisz nie pomyslach. mlode to jeszcze gupio zazdrosne my z moim slubnym se razem mlodsze , co ciekawsze modele obkukamy, ale co sie dziwic po30 latach to juz se mozna poogladac bez konsekwencji
-
mocno zaciskamy!!!!
-
oojj dziolchy dajta i mnie sie nacieszyc i odpoczac !!! nie powiem ze chce nastepna zime jak zeszla ale sniegu to ja potrzebowam tyla by se poszusowac!!!!! ja wam ani wiosny ani lata nie probuje zniwelowac ino ze ja wyjezdzam zima i zima sie bawie ,wypoczywam na nartach !!!! dzis wieje i leje musialam se rynny poczyscic bo mnie lisciami zawialo, ale za to juz prawie wcale nie mam na drzewach lisci.
-
a co tu taka nagla cisza nastala?! Doginko czyzbys sie wyniosla precz od kompa ale tam gdzie woda jest???
- 21590 replies
-
wlasnie se pochodzilam i poogladalam swoje krzewy i drzewka i musze wam powiedziec ze jestem w szkou dzis wieje i to dosc mocno wiec pozwiewalo w zasadzie liscie no i sie pokazaly paczki!!!! bzy maja ogromne paki zielone,budleje maja nowki pewexy zielone przyrosty, znaczy rosna se liscie mlodziutkie, irgi tez mimo czerwonych lisci ,ktore teraz wlasnie zwiewa watr maja paczki a magnolie to juz nie powiem jak ogromne maja paki. co to sie dzieje to ja juz nie wiem
-
Zuzolku nie chce mi sie wierzyc ze masz ino starych.... rozejrzyj sie moze jednak sa obiekty do poogladania choc moze ciezko edzie z geologami czy archeologami, ale dyc nie o zawod chodzi a o to by se oko nacieszyc!!!
-
no rzeczywiscie takie roczniaki w wiekszosci!!!! piekne , z tesknoty mnie czasem sciska:oops: a one z ciekawosci tak do ciebie parly:razz: loj coby to byly za foty gdybys miala miejsce:lol:
-
poczekamy lub obejrzymy rano hihihi
-
eee to tylko troche piasku po zabawie czasem potrafia byc duzo bardziej uswinione wiec to to pikus
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Tekla64 replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
jo widze zem totalnie nie w temacie i pewnie cale szczescie najwazniejsze ze zyjemy i mamy sie calkiem dobrze mimo zarazow wszelakich!!! -
Sota ja tu mam tereny nie tylko archeologicznie ciekawe[ choc jakis czas temu byly w poblizu naszej wsi wykopaliska i nie wiem kto wiecej sie nakopal i wykopal archeologi czy wies, jedni to robili w dzien drudzy w nocy ale i jedni i drudzy byli bardzo zadowoleni ze swych robot!:p] mam tez ciekawe tereny dla tych co lataja z wykrywaczami metali!:eviltong: ja sama wykopalam czesci karabinow maszynowych i roznych innych a nawet takich troche starszych strzelbow, ale ja za najwieksze znalezisko uwazam dwie skrzynki amunicji:-o co to se wykopalam w wykopie pod garaz. i mialam przez nie calutenki dzionek wlasnego [ mlodziutkiego i przystojnego ino troche zazenowanego i znerwicowanego:crazyeye:] prosto po szkole policjanta dopoki nie przyjechal patrol saperski [ tyz mlode pikne chlopaki] bylo na co se ppatrzec!!!:evil_lol: ale dawno juz nie mialam takich atrakcjii wiec mlode archeologi mogly by byc:diabloti:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Tekla64 replied to Saththa's topic in Foto Blogi
a foteckow nic nie bedzie? bo ja bym tak se chetnie poogladala wiecej jak jedno zdjecie tyj obcietej brody z dlugim i duzym nochalem!!!! posmyraj go potym krotkim futrze od nas -
[IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/518/89203526b4943d76med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/518/d74433fdc0baaf15med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] tak wszystkie wstawiacie piekne jesienne zdjecia to i ja troche mojego kolorytu wstawie:evil_lol: ;)