Dziękuję :)
Ano byłam dzisiaj na spacerku, pogoda była cudowna... ale nie wzięłam aparatu...
Byłam za bardzo obładowana, jeszcze trochę i zrezygnujemy z linki (w sumie to już jej nie potrzebujemy, ale ja jestem panikara jak słyszę o odstrzałach :shake:)
Pozdrawiam wszystkich :D
(dubel :/)