-
Posts
396 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agniecha93
-
[url]http://i41.tinypic.com/vfee15.jpg[/url] ślicznie razem wyglądają, Roki jest dobrze zbudowany ;) [url]http://i43.tinypic.com/10hsr2v.jpg[/url] no to najlepszego :D
-
Yrsa - bestia z piekła rodem i Tesia [*] - starsza dama. A teraz jeszcze Tari!
Agniecha93 replied to Vlk's topic in Galeria
No i jak? Po spacerku? Są fotki? :) -
ja jak kupiłam lustro to zrobiłam 3 na auto i resztę już robiłam na manualu :D
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Agniecha93 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Nigdzie nie może być zbyt pięknie... -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
Agniecha93 replied to dog_master's topic in Off Topic
chciałabym tak rysować ;) -
Ja 162 cm ;) Cavy masz niską rodzinkę, ja nikogo nie przerosłam, tylko z mamą jestem prawie równa.
-
A ile ważysz? :P Ja jestem niska, więc tak, można powiedzieć w sam raz ważę (aczkolwiek wolałabym mieć płaski brzuszek ;) )
-
Jeżeli chodzi o owczarki australijskie to wolę workingi, także trzymamy kciuki :)
-
Te zdjęcia to dobry pomysł. My mamy problem głównie z małymi jazgotami, na które wystarczy tupnąć lub rzucić w ich stronę kamieniem (albo udawać że coś się rzuca). W razie niezamierzonego efektu mój pies poradzi sobie (ja mu w tym pomogę), ale raz spotkaliśmy dużego psa w typie labradora... Właściciela nie było widać, pies stał na środku drogi w pozycji bojowej, na szczęści wystarczyło wysłać odpowiednie sygnały (swojego schowałam za sobą i obeszliśmy tamtego sporym łukiem). Jednak jak czytam wasze wypowiedzi to również zastanawiam się nad kupnem gazu... zwłaszcza, że jest jeszcze pewna krowa, która zawsze za nami leci z rogami, raz już miałam nogi z waty i łzy w oczach, ale na szczęście właściciel ją zabrał. Ps. Orion jest łagodnym psem i wiem, że nikomu nic nie zrobi, aczkolwiek nie wiem co by zrobił, gdyby został zaatakowany, m.in. dlatego nie zakładam mu kagańca. Po prostu się boję, w razie ataku mam jeszcze pomoc z jego strony (oczywiście zakładam mu kaganiec w miejscach publicznych, kiedy nie jest na smyczy, chyba że ćwiczymy z aportem).
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Agniecha93 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Niedawno, jak wracałam z Orionem do domu (był na smyczy), to z jakiegoś podwórka wyleciały dwa psy, nic nam nie zrobiły poza ujadaniem i tym, że nie mogłam ich odgonić. Od początku, od kiedy Ori się u nas pojawił, ćwiczyłam z nim, żeby ignorował inne psy i dzięki temu spotkaniu, wszystko poszło na marne... muszę zaczynać wszystko od początku :( Tamte psy odeszły dopiero gdy właściciel ryknął na nie (po zwykłe przywołania nic nie dawały :shake: ), oczywiście powiedziałam co o tym myślę, ale teraz jestem załamana, bo praktycznie nigdzie nie mogę z psem iść, bo nie mogę go utrzymać, tzn utrzymuję ale rękę mi wyrywa... Orion nie jest agresywny tylko z każdym chce się przywitać. Ręce opadają... -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
Agniecha93 replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
ja 162, Orion już masy nabiera i przy mnie wydaje się dość duży ;) Paco też nabierze masy :D -
Ale Ty lekka jesteś! Ori- 40kg, ja... no... 47 :P
-
Ona jest śliczna :D
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Agniecha93 replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
Ale wyrosła :) [url]http://img130.imageshack.us/img130/6979/img0876o.jpg[/url] skąd ja to znam ;) -
kobito ja chcę żyć :P
-
tutaj to też nie jest agresja, ale zainteresowanie i chęć przywitania się, czasem irytacja podniesionym alarmem. Dzięki poszukam :)
-
[url]http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201004/23/62847059.jpg[/url] uważam, że zdjęcie jest nudne ;P Ale ma szansę stać się ciekawe, że tak się wyrażę spaprałaś kadr... Wykadruj głowy psów i pokaż relację między nimi, co do kolorów nie mam pomysłu, aczkolwiek nastrój i wspomniane relacje uwydatniło by czarno białe zdjęcie ;)
-
Dziękuję wszystkim :) Miałam nadzieję, ale szybko się rozwiała... Myślałam, że psy które wyleciały na nas na ostatnim spacerze nie wpłynęły mocniej na zachowanie Oriona, a jednak... :/ Cała moja praca nad tym, aby ignorował obce psy poszła na marne, wszystko się spiep... Muszę zaczynać wszystko od początku i praktycznie nie wiem od czego zacząć. Jestem załamana tym faktem :(
-
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
Agniecha93 replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
76 cm? Orion ma ok 70 cm i myślałam, że jest wielki ;) -
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Agniecha93 replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[url]http://img444.imageshack.us/img444/7792/dsc02848o.jpg[/url] haha faktycznie nie wnikajmy (ps. ale bydle ;) ) -
Ale fajny spacerek :) Marzy mi się taki, ale puki co, Orion jest nieznośny przy psach (co musi się zmienić bo jesteśmy w wakacje umówieni na spacer ;) )
-
fajne zdjęcia z przeciągania :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Śliczna kicia :) W ogóle robisz boskie zdjęcia