Jump to content
Dogomania

Agniecha93

Members
  • Posts

    396
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agniecha93

  1. Dzięki. Obiecuję poprawę ;)
  2. Jak byłam w wakacje na wystawie międzynarodowej to o mało co nie zostałam stratowana :roll: Krzyczą, biegają... a psy zdezorientowane. Czyli poprawić przednie łapy i ćwiczyć to co jest? ;)
  3. Trzymam go bo jesteśmy początkujący i długo nie ustoi, ale i tak już dłużej niż na początku :roll:
  4. Ares nie ma rodowodu, robimy to dla zabawy :) [IMG]http://i40.tinypic.com/iyg7qs.jpg[/IMG] Proszę o ocenę
  5. Kana jak zwykle śliczna :) ...A więc tak wygląda nie obcięty grzywacz...:p
  6. W Łodzi będę jako kibic, może się poznamy :cool3:
  7. Ten drugi jest mieszańcem i tu problem ze znalezieniem odpowiednich narzędzi :/ Furminator odpada, oryginał za drogi, a podróbki podobno po paru miesiącach zaczynają łamać włos :/ A ten trymer działa na podobnej zasadzie jak furminator?
  8. Nie wiem czy to dobre miejsce, ale tyle tych tematów... Zacznę od pojęcia, trymowanie to wyczesywanie? Mam psa bardzo w typie ONa (krótkowłosy), w sumie nie mam z nim większych problemów, nie widać po nim że linieje (no chyba, że pociągnąć ręką). Jest młody i szybko się nudzi, czesanie dłuższe niż 20 min nie wchodzi w grę. Już 2 tydzień go czeszę: codziennie, czasem z przerwami. Sierści wywaliłam już bardzo dużo, a ciągle tyle samo wychodzi :/ Mam szczotkę (to się chyba zgrzebło nazywa, ale nie jestem pewna) [URL]http://images44.fotosik.pl/70/ad3ffccafbaca89fmed.jpg[/URL] (coś takiego). Czym najlepiej przyśpieszyć i uskutecznić wyczesywanie psa?? Mam jeszcze jednego psa i z nim jest większy problem... Czesać mogę go godzinami (jemu się to podoba), ale nie widać różnicy, a wygląda okropnie. Dodam, że na nim połamałam szczotkę... (Tata mówi, żeby jeszcze poczekać, później sierść będzie lepiej wychodziła :roll:)Ciężko określić jego sierść, długość jak u Ona krótkowłosego, ale jest strasznie gęsta i sztywna. Może wkleić zdjęcie?? Obydwa psy mieszkają na dworze Poszukuję czegoś (najlepiej jedno narzędzie na dwa psy, ponieważ mam ograniczone fundusze) dobrego do wyczesywania (trymowania?).
  9. Ale się wystraszyłam tej świni :-o http://images44.fotosik.pl/104/8db2de9eaa5a56b1.jpg Jak czarna owca ;)
  10. No znalazłam Was :) (Na forum agility jestem Aguś). Większość ONów ma problem z aportowaniem i ciężko jest je nauczyć cofania (automatyczny siad ;) ) Więc moje pytanie jak tego dokonałaś?? Co prawda nie ćwiczę z Aresem od szczeniaka, bo mam go od 9 miesięcznego podrostka. Teraz się mnie już nie pozbędziecie, będę stałym bywalcem :p
  11. Nie jestem jakąś znawczynią, ale uważam, że drugie lepsze :)
  12. Ona jest świetna :) ...A musi chodzić w kolczatce?
  13. Wiadomo :razz: Wyblakły toller ;)
  14. Jak dla mnie, ma coś z retrievera
  15. Ja mogę trochę porobić jak do nich dojdę ;)
  16. Będę na tej wystawie jako widz, prawdopodobnie w sobotę :)
×
×
  • Create New...