Jump to content
Dogomania

Agniecha93

Members
  • Posts

    396
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agniecha93

  1. a co się stało? Ps. po ostatnim aportowaniu paznokieć mam cały siny ;)
  2. [url]http://img694.imageshack.us/img694/9223/9d9b1b6665.jpg[/url] świetne :)
  3. [IMG]http://i39.tinypic.com/ehheg.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/w0nz8l.jpg[/IMG] turlaj się! [IMG]http://i41.tinypic.com/1zdp0ec.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/29koocy.jpg[/IMG] Na razie tylko z mojej perspektywy :P [IMG]http://i41.tinypic.com/rhu6iw.jpg[/IMG] I to by było na tyle zdjęć ;) Ps. Jak ktoś może pomóc w tym temacie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184269-quot-podw%C3%B3rkowe-jazgoty-quot"]http://www.dogomania.pl/threads/184269-quot-podw%C3%B3rkowe-jazgoty-quot[/URL]
  4. I uwaga obiecane fotki :D [IMG]http://i43.tinypic.com/14937h0.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/9sbcrl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2w4y1vm.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/dcapus.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/aaxefb.jpg[/IMG] cdn.
  5. Nie wiem co bym zrobiła bez amortyzatora ;)
  6. lubię patrzeć na psie zabawy :)
  7. [url]http://img401.imageshack.us/img401/1018/dsc02609h.jpg[/url] brudas :D
  8. Agniecha93

    Diana :)

    Cześć :D Co tu dużo pisać: ach i och Będziemy wpadać częściej :) Ps. Biega bez obroży?
  9. Jak się domyślam, pszczoła jest tu głównym celem zdjęcia, niestety jest nieostra, uwagę przykuwa kwiatek. Kadr centralny... :/
  10. Odganiaj skutecznie ;) A my poczekamy na fotki :D
  11. Cieszę się, że Rasta jest już mniej agresywna, praca z psem zawsze procentuje :)
  12. Tylko w lesie i na tamtym spacerze, spotkaliśmy 2 zające, więc lepiej nie kusić losu. Mam nowe zdjęcia :D jak znajdę trochę czasu to wstawię
  13. Nie masz kasy na psa, bo ciągle myszy kupujesz :P Co wejdę to jakaś nowe ;) A tak na serio Co to się z Rońkiem stało, że był taki niegrzeczny?
  14. W przypadku suki nie zastanawiałabym się. Mam psa i na razie sobie radzę, ale nie wykluczam kastracji ;)
  15. [url]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S9AI3ZViagI/AAAAAAAAAp4/DUmTMpH0EKI/tn_DSC_0377.JPG[/url] cudownie :) Yrsa jest śliczna ;*
  16. [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC01695.jpg[/url] [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC01705.jpg[/url] [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC01716.jpg[/url] Jakie czułości :D
  17. Na tych stronach to Twoje psy?
  18. Hej :) Hmm... my chyba tu pierwszy raz... dziwne ;) Pamiętam cię z forum agilitowego Daj jakieś fotki z frisbee, my niedługo zaczynamy i chcę zobaczyć co mogą duże psy :D
  19. Ładne zdjęcia :) A co to za pieski?
  20. Witam, dawno mnie nie było, ale w roku szkolnym ciężko znaleźć czas :/ [url]http://img339.imageshack.us/img339/1650/dsc02568b.jpg[/url] ładne makro :)
  21. Witam Nie znalazłam jeszcze takiego tematu, ale jak coś przeoczyłam to proszę o przeniesienie/przyklejenie. Częstym problemem (jak zauważyłam nie tylko moim) są psy w podwórkach, które na widok naszego psa, podnoszą alarm słyszalny w całej okolicy. Nasz pies najczęściej nie może przejść obojętnie i wdaje się w dyskusję. Udało mi się już tyle zrobić, że Orion nie szczeka, warczy itp. Niestety ciągnie do takich psów (przy jednym robi się 2x większy...). Na pewno nie jest to przyjemne zwłaszcza, że to 40 kg ON. :shake: Co zrobić, żeby nie zwracał na nie uwagi? Próbowałam już ze smakołykami, ulubioną zabawką(!) i nic. Zabawka działa tylko w przypadku jednego "szczekającego podwórka". Co zrobić gdy jest ich więcej? Proszę o pomoc.:help1::modla:
  22. Witam :) Ja z okolic Łodzi, jestem bardzo chętna na spotkanko, ale będę mogła najprawdopodobniej w wakacje. Orion nie umie za bardzo pracować w grupie psów i muszę z nim jeszcze to poćwiczyć, myślę że taki wspólny trening mógłby nam pomóc, ale jeszcze nie teraz ;) A na wystawie będziemy, tzn ja bez psa, mam nadzieję, że się spotkamy :) Pozdrawiam
  23. Nagradzanie: smaczki, pochwała słowna i to co tygrysy lubią najbardziej: aport :) Karcenie: zwykle słownie, ale nie zawsze pomaga, więc tu przyczepiam się do pytania.
  24. Nikt tu nie przychodzi... a ja się zastanawiam jakie frisbee kupić Orionowi i przydałyby się rady ;)
  25. Doskonale rozumiem... :( Mi pomogły trochę te cytaty: Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło. [URL="http://cytaty.eu/autor/gabrielgarciamarquez.html"]Gabriel García Márquez[/URL] Trzeba się poddać cierpieniu. Nie opierać się. Pogodzić się z nim. Dać się mu ogarnąć. Przyjąć je w zupełności i uczynić z niego cząstkę życia. Wszystko, co z życia czerpiemy, podlega pewnej przemianie: tak samo cierpienie musi stać się miłością - oto cała tajemnica. [FONT=&quot][URL="http://ecytaty.pl/autorzy/K/Katherine_Mansfield.html"]Katherine Mansfield[/URL][/FONT]
×
×
  • Create New...