Witam wszystkich :D
Ach uroki przedwiośnia, śnieg topnieje, wszędzie ciapa i błoto, pies zawsze umorusany, co za tym idzie ja też ;) Coś cudownego... Teraz nic tylko czekać na mój ulubiony odcień zieleni- wiosenna trawka :)
A teraz idę na spacer z moim brudaskiem i... biorę aparat :D