ale pieknie Gadzinka wygląda ... przytyła, lśniąca sierść :-) Super!!!!! I jaka skupiona na podawaniu łapki :-D
Gosia .. nie obiecuj ... ja chętnie was ugoszczę :-) Tym bardziej, że .................... dzis wielki dzień, czyli przeprowadzka na swoje :-D
Asia ... ja tak myślałam co zrobić, czy podać li1 jak osobę niewiarygodną, ale cóż .... jeżeli przez jakieś kłótnie wypina się na psa, to trudno, to tylko o niej świadczy :-(