Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. ale super :-) Pasuje Bibi :-) Edit: Malwina - znasz kogoś w Kłodawie? Dziś znalazłam beagel'kę na trasie Gorzów - Kłodawa, i szukam właścicieli, jeżeli coś będziesz wiedziała to daj znać :-) edit 2 - pies juz wrócił do właścicieli
  2. [quote name='pędzelopka']Mam nadzieję, że Pelka przestanie to wpierniczać i będzie tak wyglądać jeszcze długo długo. Na razie jak jej dynda to próbuje to zjeść. Penelopka to się chętnie zawija w moją kołdrę. Głupia byłam ,że wpuściłam ją do łóżka. Prawdopodobnie będę musiała odczekać jeszcze jedną cieczkę do sterylki - i pytanie brzmi - jak ja to przeżyję? Ona tak cichaczem wskakuje do łóżka, że nawet nie czuję. Tylko budzę się połamana bo akurat postanowiła ułożyć mi się na szyi albo na brzuchu. [SIZE=1]Mini tamponik?[/SIZE][/QUOTE] [quote name='pędzelopka']Stało się. Cieczka :grab:[/QUOTE] może jakieś fikuśne majtaski :-) .... ale widzisz, jakbys miała norkę, to by tam sobie spała a nie na Tobie musiała się biedna Penelopka męczyć :-D
  3. [quote name='pędzelopka']Ale się zemściłaś tymi norkami. Aż sobie zasubskrybowałam wątek żeby śledzić losy tych posłanek. Może będą jakieś promocje :D Ciekawe tylko czy pies będzie korzystał z norki czy tylko leżał na górze. Dla Pelki by było w sam raz bo ona lubi zawijać się w ślimaka. Mogłabym ją wreszcie wyrzucić z łóżka. O ile wiedziałaby o co chodzi i właziła do norki. Wega śpi pod kocykiem :lol: więc ona intuicyjnie by się tam wślizgnęła. Musisz sprawić jej norkę. Najlepiej rozwal koszyk w trakcie przeprowadzki - będzie pretekst. :diabloti:[/QUOTE] hihihihih zemsta musi być :diabloti: ............ i tu też Wega nie współpracuje... wiem, że w taką norkę chętnie by się zawinęła :placz: pocieszające jest to, że już lato idzie .... na następną zimę - pomyśle :evil_lol: ps. Penelopka też chętnie w taki milusi baranek by się zawinęła :evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='pędzelopka']poka poka :cool3:[/QUOTE] skrzynia na razie w piwnicy, bo Karol, który robi u mnie podłogi grozi mi .... co mi zrobi jak jeszcze coś przyniose, bo on to musi z pokoju do pokoju przenosić ;-) Także fotek brak :-( Ale na razie pochwale się kieliszkami [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/aa58ab65.jpg[/IMG] [quote name='sundayrose']Byłam i widziałam :cool1: Nie skrzynię, ale remontujące się wnętrza. Fajnieeee... fajne dechy na podłodze, łazienka po liftingu :crazyeye: - jeszcze złożenie szczegółów do kupy, sprzątanko i można się wpraszać na kawkę :diabloti: Będzie oryginalnie i klimatycznie, jak mniemam![/QUOTE] pewnie, już niedługo rusze na zakupy herbaciano-kawowe :multi: to będę mogła przyjmowac gości :-) A ja mam kolejny mus .... widziałam fajne lustro :diabloti:
  5. [url]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/IMG_8060-001.jpg[/url] nie ma to jak szczęście na twarzy :-)
  6. cenę ładną dowalili.... kombinuje jak tu samemu taka norke dla Wegulca zmontować :-) Nie powiem,żebyś mnie pocieszyła miłą współpracą z galgo .... nie tego oczekiwałam ;-) No cóż .... pomyślę .... tym prezencikiem mnie przekonałaś :diabloti: Ale najpierw muszę się przeprowadzić, ogarnąć i ..... wpadam do sklepu :evil_lol:
  7. superowy jest :-) Niewiem czy pasowałby na Wege, musiałabym się dogadać czy ew. moge oddać jak nie będzie pasował :eviltong: A [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223427-Norka-dla-charta-i-nie-tylko.-Super-miękkie-legowisko."]spójrz [/URL]jakie fajne legowiska :-) Normalnie jakbym [URL="http://www.fotosik.pl/u/ciur/zdjecie/5/album/1085215"]Wegete widziała [/URL]jak śpi :loveu:
  8. chyba przestane to zaglądać ..... czemu mi to robisz.... ja tak walczę, zapieram się a ciągle mnie szczujesz galgo :-( ....Ciekawa jestem tych kagańców ... [URL="http://galgoblanco.home.pl/pl/p/kaganiec-greyhound-plastik/27"]taki różowiutki [/URL]bym Wegeteczce mojemu aniołkowi kupiła :diabloti:
  9. i ja tu przyleciałam ... z wątku Vectry :-) Piękny buldog, moja znajoma na dwie suki, ale one z tych "grubszych" są ;-) A Twoja Zula jest piękna :-) No i Tosia ... moja ulubienica :-)
  10. dzięki Vectra za info nt piłki :-) A co do pytań .... tak, najwięcej zawsze wiedzą ci, co to w danym temacie zero praktyki mają .... jak po śmierci Kaji wzięłam Wege to ile się nasłuchałam tekstów w stylu - w końcu sie uwolniłas od psa, po co ci ta kula u nogi, uwiązanie, teraz to nigdzie nie wyjedziesz itp. I własnie nikomu nie przyszło do głowy, że to jest moje życie, w którym nie mam miejsca na brak psa. Większość nie rozumie i niejest w stanie zaaakceptować, że ja LUBIE połazić po polach z psem 2h dziennie, pobiegać i coś tam porobić z nią .... zamiast leżeć i oglądać tv/latać po sklepach/itp.
  11. [quote name='sundayrose'] No pewnie, ze mam czas! Wpadnę chętnie, daj znać tylko o której, ja nie mam planów! :)[/QUOTE] ja rano musze załatwić trochę pracy ;-) to jakoś się zdzwonimy koło południa, już wtedy na jakąś godzinę :-) [quote name='sundayrose']Gorsze może być odklejanie tej papierowej taśmy... z kawałkami farby :shake:[/QUOTE] [quote name='pędzelopka']Widać , że nie jedną ścianę malowałaś :fadein: albo jak farba podcieknie pod taśmę, co mi się zdarzało również jak przykleiłam na odwal taśmę bo nie chciało się dokładnie.[/QUOTE] taaaak, pocieszajcie mnie dalej :angryy: napewno nie zrobić żadnych zacieków ;-) Ale pocieszam się tym, że nie tapetuje ... jak sobie przypomnę tapetowanie u dziadka ..... koszmar :shake: ps. skrzynia nabyta :multi::multi:
  12. wow! Monisia oszaleje! nie będzie chciała wyjśc z kartonu :-D
  13. kurcze, to może faktycznie jakis pampers? może nie będzie protestowała ....
  14. białaska super :-) Vectra - moi znajomi chcą kupić tą piłkę niezniszczalną dla swojego asta, ale niewiedzą jaki rozmiar wybrać ... podpowiedz ... bo masz doświadczenie w tej dziedzinie ;-)
  15. [quote name='koelka']Może to i dobry pomysł z tą skrzynia na buty - tylko zmierz, żeby się zmieściła;) ale będziesz miała ładnie:)[/QUOTE] własnie, właśnie ... pomiar musi być :lol: [quote name='sundayrose']Czy to forum 'Dekoratornia' ??? Ania, jedna uwaga, jak z zasłon zrobisz przykrycie na wegowe legowisko, to już nie rób później z nich obrusu :diabloti::diabloti::diabloti: [/QUOTE] hihihihi ..... kupiłam dwie sztuki :diabloti: [quote name='sundayrose']Kurcze, ciekawam tego Twojego lokum... spręż się, żebym zdążyła zobaczyć! :razz:[/QUOTE] wiem, wiem, w sumie może w czwartek masz czas? to jakoś możemy się umówić, co prawda nie będzie jeszcze cudnie i pięknie ale coś tam już widać ;-) [quote name='sundayrose']Zazdroszczę nadpłaty w czynszu - my czekamy na rozliczenie zeszłego półrocza - strach się bać! ;) [/QUOTE] nie zazdraszczaj ... czekam na rozliczenie gazu .... to mój pierwszy rachunek ... pewnie ryczec będe tydzień :shake: bo chłopaki nie żałują ogrzewania .... [quote name='Milka__']Powoli do przodu i dacie radę, zobaczysz jak potem będziesz miała fajnie :D na swoim to jednak na swoim, najlepiej! W lumpach czasem naprawdę świetne rzeczy można znaleźć.[/QUOTE] też mam nadzieje, że fajnie będzie :-) A lumpeksy to taki mój nałóg ;-) [quote name='pędzelopka']Fajnie wymyśliłaś tą skrzynię na buty , a na wieku [URL="http://timoore.eu/upload/image/kolekcja_simple/big/T01-23-G-B_big.jpg"]ciach poducha[/URL]. I można przysiąść i wdziać wygodnie buciki. I nie przejmuj się bo takie skarby wyszperane ściągane z różnych części świata / kraju to super sprawa. Zgrabnie i z głową zestawione będą wyglądać ciekawiej niż żurnalowe ą ę no i tworzy się super klimat. Mieszkanie z duszą, opowiadające o jego mieszkańcach zaraz od progu :eviltong:[/QUOTE] Pędzelopka ... ja raczej nie wyobrażam sobie życia "z katalogu" większą satysfakcje mam z samodzielnie odnowionej szafki pod umywalkę niż takiej "modnej" z ikei czy brw .... nie mogłabym mieszkać w takich nowoczesnych wnętrzach .... a coś na buty musi być ... i coś do ubierania tych butów - czytaj kaloszy i traperów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ubrać je, nie siadając na tyłku to nie do wykonania jest ;-) I tak za jednym zamachem będę miała i jedno i drugie ... trochę walczę z portfelem ... a przecież muszę i tak coś kupić :diabloti:
  16. Nooo ... Ela to chyba odreagowanie po wczorajszym dole ;-) a czynsz .... cieszyłam się, że jest taki mały ... czyli i mała nadpłata ;-) i już nic nie zostało hahahah teraz mam dylemat - widziałam fajną skrzynie drewnianą, z lekkim ornamentem, mogłabym tam wcisnąć wszystkie buty, kosztuje 230zł ... ale pewnie coś kobieta by opuściła ;-) .... za tyle to szafki na buty w jysku nie kupie .... a musze jakąś mieć ... w ochronie przed Wegą .... mhhhhhh chyba jutro ją kupie....
  17. ehhh Kubuś biedaczek... trzymam kciuki, żeby już w końcu był bezpieczny i doszedł do formy. Koelka napewno wstawi fotki jak będzie coś miała :-)
  18. hihihihih przyznaj się, że ludzie bali się zaglądać do krwistej Penelopki :-D dlatego zmieniałaś na ten wprowadzający w błąd hihihihihihi
  19. [quote name='koelka']Ale zimowe fotki macie super:):):)[/QUOTE] dzięki :-) [quote name='Maalwi']Ale boskie fotki. ! A ja tu codziennie po cichutku zaglądam i sie zdjeciami zachwycam :)[/QUOTE] a to czemu tak cichaczem ;-) śmiało :-) [quote name='pędzelopka']Przepraszam, ja ze spamem :oops: Zbieramy na transport nieokiełznanej Saby do DT. Sprawa bardzo pilna, proszę was bardzo o podnoszenie i reklamowanie tych o to wspaniałych bazarków: [COLOR=red]A w ofercie:[/COLOR] [B]oryginalny pendrive, może służyć jako biżuteria:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223502-na-DZIE%C5%83-KOBIET-8GB-pendrive-serce-z-kryszta%C5%82kami-SVAWORSKI-NOWY-na-Sab%C4%99-do-29.02"]http://www.dogomania.pl/threads/2235...C4%99-do-29.02[/URL]. [B]biżuteria:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223505-Zr%C3%B3b-sobie-prezent-na-Dzie%C5%84-Kobiet-zestaw-korale-bransoletki.-Na-Sab%C4%99-do-29.02.?p=18690005#post18690005"]http://www.dogomania.pl/threads/2235...5#post18690005[/URL] [B]i coś dla psiaków:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223504-OLBRZYMIE-JAJO-RunninGegg-zabawka-psia-idealna-dla-TTB-%21%21%21-Na-Sab%C4%99-do-29.02.?p=18689934#post18689934"]http://www.dogomania.pl/threads/2235...4#post18689934[/URL] Bazarro zatwierdziła Penelopa , a skoro Pela i Wega jak rodzina to tak jakby Wega też zatwierdza.... :razz:[/QUOTE] taaaaak, Wega zatwierdza :-) lece popatrzeć .... u nas powoli do przodu, remont przyprawia mnie o siwe włosy, ale na szczęście już tylko podłogi zostały .... w pokojach ja malowanie przeprowadzę ;-) to może być ciekawie hahaha Nie mam wogóle koncepcji na salon (który jest połączony z przedpokojem) ... marzy mi się coś z czerwienią, może połączenie z siwym???? Dowolność mam na maksa ... bo już niemam kasy na meble, także na razie będzie tam echooooooooo :-) Generalnie na poprawę nastroju defrauduje resztki majątku i szaleje po lupmeksach i sklepach ze sprowadzanymi gratami .... efekt dzisiejszego dnia pt "Zielono mi" - zielona kurtka taka na teraz, asymetrycznie zapinana i fajnie skrojona 30zł, zielono-wzorzyste zasłony które będą pokrowcem na legowisko Wegi/obrusem do kuchni/pokrowcem na siedzisko na skrzyni na buty (jeszcze niewiem czym będzie ale są piękne i nie mogłam ich nie kupić ;-) ) za jedyne 10zł, komplet kieliszków do wina i likierów - sztuk 12 ... z zielonymi nóżkami - koszt 30zł i jedyna nówka - żyrandol do kuchni za 39zł z Obi ... i jak by inaczej - też zielony :-) ........ czyli dzień zaliczam do udanych ..... aha - okazało się, że zamotałam się z czynszem i już mam nadpłatę i dopiero połowe muszę w kwietniu zapłacić ;-)
  20. milka super zakupy :-) Obróżka od Corse super na basterze wygląda :-) DD też :-) Widzę, że popadasz w obróżkoholizm ;-)
  21. oby Aza codziennie się uśmiechała :-)
  22. Wiem Bożenko, często ludzie na podstawie zdjęć decydują się po psa .... moja sztandarowa historia - a raczej Zeuska, asta od nas, gdzie Aga i Marek przyejchali z Katowic pociągiem (12h w jedną stronę) wiedząć, żę ostateczna decyzja zapadnie podczas spotkania, że jeżeli pies w jakiś sposób nie zaakceptuje ich to go nie dostaną ... zdecydowali się i przyjechali, a że pies i oni zakochali się w sobie to pojechał z nimi spowrotem, to przykład, że ludzie potrafią jechać po psa na drugi koniec Polski, ale nie każdy .... szkoda, bo chłopak fajnie się zapowiadał. Mam nadzieje, że w końcu Doneczka znajdzie swój dom ...
  23. ja mu to zaproponowałam, ale większym problemem było to, że nie może przyjechać i najpierw z psem pójśc na spacer, poznać się itp. Fajnie się zapowiadał, własnie dlatego, że miał rzeczowe podejście do adopcji, ale cóż .... w ciemno nie chciał brać psa .... edit: Asia dla mnie odległość to nie problem, ale jw ... on chciał psa najpierw zobaczyć .. "poczuć" czy zaiskrzy itp.
  24. był jeden tel .. chłopak ze Szczecina, trochę go zniechęciła odległość, podałam mu br do Ardnas, aby jeszcze z nią porozmawiał ....
  25. [quote name='Marchewkowy'][url]http://www.tradera.com/hurtta-nubuck-rundhalsband-halvstryp-kedja-50-60cm-ny--auktion_161602_149199407[/url] znalazłam i rozmiar dobry ale czy ja dobrze widze że cena to 149 koron ??[/QUOTE] a nie 99k?
×
×
  • Create New...