-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
ale super :-) Pasuje Bibi :-) Edit: Malwina - znasz kogoś w Kłodawie? Dziś znalazłam beagel'kę na trasie Gorzów - Kłodawa, i szukam właścicieli, jeżeli coś będziesz wiedziała to daj znać :-) edit 2 - pies juz wrócił do właścicieli
-
[quote name='pędzelopka']Mam nadzieję, że Pelka przestanie to wpierniczać i będzie tak wyglądać jeszcze długo długo. Na razie jak jej dynda to próbuje to zjeść. Penelopka to się chętnie zawija w moją kołdrę. Głupia byłam ,że wpuściłam ją do łóżka. Prawdopodobnie będę musiała odczekać jeszcze jedną cieczkę do sterylki - i pytanie brzmi - jak ja to przeżyję? Ona tak cichaczem wskakuje do łóżka, że nawet nie czuję. Tylko budzę się połamana bo akurat postanowiła ułożyć mi się na szyi albo na brzuchu. [SIZE=1]Mini tamponik?[/SIZE][/QUOTE] [quote name='pędzelopka']Stało się. Cieczka :grab:[/QUOTE] może jakieś fikuśne majtaski :-) .... ale widzisz, jakbys miała norkę, to by tam sobie spała a nie na Tobie musiała się biedna Penelopka męczyć :-D
-
[quote name='pędzelopka']Ale się zemściłaś tymi norkami. Aż sobie zasubskrybowałam wątek żeby śledzić losy tych posłanek. Może będą jakieś promocje :D Ciekawe tylko czy pies będzie korzystał z norki czy tylko leżał na górze. Dla Pelki by było w sam raz bo ona lubi zawijać się w ślimaka. Mogłabym ją wreszcie wyrzucić z łóżka. O ile wiedziałaby o co chodzi i właziła do norki. Wega śpi pod kocykiem :lol: więc ona intuicyjnie by się tam wślizgnęła. Musisz sprawić jej norkę. Najlepiej rozwal koszyk w trakcie przeprowadzki - będzie pretekst. :diabloti:[/QUOTE] hihihihih zemsta musi być :diabloti: ............ i tu też Wega nie współpracuje... wiem, że w taką norkę chętnie by się zawinęła :placz: pocieszające jest to, że już lato idzie .... na następną zimę - pomyśle :evil_lol: ps. Penelopka też chętnie w taki milusi baranek by się zawinęła :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='pędzelopka']poka poka :cool3:[/QUOTE] skrzynia na razie w piwnicy, bo Karol, który robi u mnie podłogi grozi mi .... co mi zrobi jak jeszcze coś przyniose, bo on to musi z pokoju do pokoju przenosić ;-) Także fotek brak :-( Ale na razie pochwale się kieliszkami [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/aa58ab65.jpg[/IMG] [quote name='sundayrose']Byłam i widziałam :cool1: Nie skrzynię, ale remontujące się wnętrza. Fajnieeee... fajne dechy na podłodze, łazienka po liftingu :crazyeye: - jeszcze złożenie szczegółów do kupy, sprzątanko i można się wpraszać na kawkę :diabloti: Będzie oryginalnie i klimatycznie, jak mniemam![/QUOTE] pewnie, już niedługo rusze na zakupy herbaciano-kawowe :multi: to będę mogła przyjmowac gości :-) A ja mam kolejny mus .... widziałam fajne lustro :diabloti:
-
[url]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/IMG_8060-001.jpg[/url] nie ma to jak szczęście na twarzy :-)
-
cenę ładną dowalili.... kombinuje jak tu samemu taka norke dla Wegulca zmontować :-) Nie powiem,żebyś mnie pocieszyła miłą współpracą z galgo .... nie tego oczekiwałam ;-) No cóż .... pomyślę .... tym prezencikiem mnie przekonałaś :diabloti: Ale najpierw muszę się przeprowadzić, ogarnąć i ..... wpadam do sklepu :evil_lol:
-
superowy jest :-) Niewiem czy pasowałby na Wege, musiałabym się dogadać czy ew. moge oddać jak nie będzie pasował :eviltong: A [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223427-Norka-dla-charta-i-nie-tylko.-Super-miękkie-legowisko."]spójrz [/URL]jakie fajne legowiska :-) Normalnie jakbym [URL="http://www.fotosik.pl/u/ciur/zdjecie/5/album/1085215"]Wegete widziała [/URL]jak śpi :loveu:
-
i ja tu przyleciałam ... z wątku Vectry :-) Piękny buldog, moja znajoma na dwie suki, ale one z tych "grubszych" są ;-) A Twoja Zula jest piękna :-) No i Tosia ... moja ulubienica :-)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Kajusza replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dzięki Vectra za info nt piłki :-) A co do pytań .... tak, najwięcej zawsze wiedzą ci, co to w danym temacie zero praktyki mają .... jak po śmierci Kaji wzięłam Wege to ile się nasłuchałam tekstów w stylu - w końcu sie uwolniłas od psa, po co ci ta kula u nogi, uwiązanie, teraz to nigdzie nie wyjedziesz itp. I własnie nikomu nie przyszło do głowy, że to jest moje życie, w którym nie mam miejsca na brak psa. Większość nie rozumie i niejest w stanie zaaakceptować, że ja LUBIE połazić po polach z psem 2h dziennie, pobiegać i coś tam porobić z nią .... zamiast leżeć i oglądać tv/latać po sklepach/itp. -
[quote name='sundayrose'] No pewnie, ze mam czas! Wpadnę chętnie, daj znać tylko o której, ja nie mam planów! :)[/QUOTE] ja rano musze załatwić trochę pracy ;-) to jakoś się zdzwonimy koło południa, już wtedy na jakąś godzinę :-) [quote name='sundayrose']Gorsze może być odklejanie tej papierowej taśmy... z kawałkami farby :shake:[/QUOTE] [quote name='pędzelopka']Widać , że nie jedną ścianę malowałaś :fadein: albo jak farba podcieknie pod taśmę, co mi się zdarzało również jak przykleiłam na odwal taśmę bo nie chciało się dokładnie.[/QUOTE] taaaak, pocieszajcie mnie dalej :angryy: napewno nie zrobić żadnych zacieków ;-) Ale pocieszam się tym, że nie tapetuje ... jak sobie przypomnę tapetowanie u dziadka ..... koszmar :shake: ps. skrzynia nabyta :multi::multi:
-
wow! Monisia oszaleje! nie będzie chciała wyjśc z kartonu :-D
-
kurcze, to może faktycznie jakis pampers? może nie będzie protestowała ....
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Kajusza replied to Vectra's topic in Foto Blogi
białaska super :-) Vectra - moi znajomi chcą kupić tą piłkę niezniszczalną dla swojego asta, ale niewiedzą jaki rozmiar wybrać ... podpowiedz ... bo masz doświadczenie w tej dziedzinie ;-) -
[quote name='koelka']Może to i dobry pomysł z tą skrzynia na buty - tylko zmierz, żeby się zmieściła;) ale będziesz miała ładnie:)[/QUOTE] własnie, właśnie ... pomiar musi być :lol: [quote name='sundayrose']Czy to forum 'Dekoratornia' ??? Ania, jedna uwaga, jak z zasłon zrobisz przykrycie na wegowe legowisko, to już nie rób później z nich obrusu :diabloti::diabloti::diabloti: [/QUOTE] hihihihi ..... kupiłam dwie sztuki :diabloti: [quote name='sundayrose']Kurcze, ciekawam tego Twojego lokum... spręż się, żebym zdążyła zobaczyć! :razz:[/QUOTE] wiem, wiem, w sumie może w czwartek masz czas? to jakoś możemy się umówić, co prawda nie będzie jeszcze cudnie i pięknie ale coś tam już widać ;-) [quote name='sundayrose']Zazdroszczę nadpłaty w czynszu - my czekamy na rozliczenie zeszłego półrocza - strach się bać! ;) [/QUOTE] nie zazdraszczaj ... czekam na rozliczenie gazu .... to mój pierwszy rachunek ... pewnie ryczec będe tydzień :shake: bo chłopaki nie żałują ogrzewania .... [quote name='Milka__']Powoli do przodu i dacie radę, zobaczysz jak potem będziesz miała fajnie :D na swoim to jednak na swoim, najlepiej! W lumpach czasem naprawdę świetne rzeczy można znaleźć.[/QUOTE] też mam nadzieje, że fajnie będzie :-) A lumpeksy to taki mój nałóg ;-) [quote name='pędzelopka']Fajnie wymyśliłaś tą skrzynię na buty , a na wieku [URL="http://timoore.eu/upload/image/kolekcja_simple/big/T01-23-G-B_big.jpg"]ciach poducha[/URL]. I można przysiąść i wdziać wygodnie buciki. I nie przejmuj się bo takie skarby wyszperane ściągane z różnych części świata / kraju to super sprawa. Zgrabnie i z głową zestawione będą wyglądać ciekawiej niż żurnalowe ą ę no i tworzy się super klimat. Mieszkanie z duszą, opowiadające o jego mieszkańcach zaraz od progu :eviltong:[/QUOTE] Pędzelopka ... ja raczej nie wyobrażam sobie życia "z katalogu" większą satysfakcje mam z samodzielnie odnowionej szafki pod umywalkę niż takiej "modnej" z ikei czy brw .... nie mogłabym mieszkać w takich nowoczesnych wnętrzach .... a coś na buty musi być ... i coś do ubierania tych butów - czytaj kaloszy i traperów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ubrać je, nie siadając na tyłku to nie do wykonania jest ;-) I tak za jednym zamachem będę miała i jedno i drugie ... trochę walczę z portfelem ... a przecież muszę i tak coś kupić :diabloti:
-
Nooo ... Ela to chyba odreagowanie po wczorajszym dole ;-) a czynsz .... cieszyłam się, że jest taki mały ... czyli i mała nadpłata ;-) i już nic nie zostało hahahah teraz mam dylemat - widziałam fajną skrzynie drewnianą, z lekkim ornamentem, mogłabym tam wcisnąć wszystkie buty, kosztuje 230zł ... ale pewnie coś kobieta by opuściła ;-) .... za tyle to szafki na buty w jysku nie kupie .... a musze jakąś mieć ... w ochronie przed Wegą .... mhhhhhh chyba jutro ją kupie....
-
ehhh Kubuś biedaczek... trzymam kciuki, żeby już w końcu był bezpieczny i doszedł do formy. Koelka napewno wstawi fotki jak będzie coś miała :-)
-
[quote name='koelka']Ale zimowe fotki macie super:):):)[/QUOTE] dzięki :-) [quote name='Maalwi']Ale boskie fotki. ! A ja tu codziennie po cichutku zaglądam i sie zdjeciami zachwycam :)[/QUOTE] a to czemu tak cichaczem ;-) śmiało :-) [quote name='pędzelopka']Przepraszam, ja ze spamem :oops: Zbieramy na transport nieokiełznanej Saby do DT. Sprawa bardzo pilna, proszę was bardzo o podnoszenie i reklamowanie tych o to wspaniałych bazarków: [COLOR=red]A w ofercie:[/COLOR] [B]oryginalny pendrive, może służyć jako biżuteria:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223502-na-DZIE%C5%83-KOBIET-8GB-pendrive-serce-z-kryszta%C5%82kami-SVAWORSKI-NOWY-na-Sab%C4%99-do-29.02"]http://www.dogomania.pl/threads/2235...C4%99-do-29.02[/URL]. [B]biżuteria:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223505-Zr%C3%B3b-sobie-prezent-na-Dzie%C5%84-Kobiet-zestaw-korale-bransoletki.-Na-Sab%C4%99-do-29.02.?p=18690005#post18690005"]http://www.dogomania.pl/threads/2235...5#post18690005[/URL] [B]i coś dla psiaków:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223504-OLBRZYMIE-JAJO-RunninGegg-zabawka-psia-idealna-dla-TTB-%21%21%21-Na-Sab%C4%99-do-29.02.?p=18689934#post18689934"]http://www.dogomania.pl/threads/2235...4#post18689934[/URL] Bazarro zatwierdziła Penelopa , a skoro Pela i Wega jak rodzina to tak jakby Wega też zatwierdza.... :razz:[/QUOTE] taaaaak, Wega zatwierdza :-) lece popatrzeć .... u nas powoli do przodu, remont przyprawia mnie o siwe włosy, ale na szczęście już tylko podłogi zostały .... w pokojach ja malowanie przeprowadzę ;-) to może być ciekawie hahaha Nie mam wogóle koncepcji na salon (który jest połączony z przedpokojem) ... marzy mi się coś z czerwienią, może połączenie z siwym???? Dowolność mam na maksa ... bo już niemam kasy na meble, także na razie będzie tam echooooooooo :-) Generalnie na poprawę nastroju defrauduje resztki majątku i szaleje po lupmeksach i sklepach ze sprowadzanymi gratami .... efekt dzisiejszego dnia pt "Zielono mi" - zielona kurtka taka na teraz, asymetrycznie zapinana i fajnie skrojona 30zł, zielono-wzorzyste zasłony które będą pokrowcem na legowisko Wegi/obrusem do kuchni/pokrowcem na siedzisko na skrzyni na buty (jeszcze niewiem czym będzie ale są piękne i nie mogłam ich nie kupić ;-) ) za jedyne 10zł, komplet kieliszków do wina i likierów - sztuk 12 ... z zielonymi nóżkami - koszt 30zł i jedyna nówka - żyrandol do kuchni za 39zł z Obi ... i jak by inaczej - też zielony :-) ........ czyli dzień zaliczam do udanych ..... aha - okazało się, że zamotałam się z czynszem i już mam nadpłatę i dopiero połowe muszę w kwietniu zapłacić ;-)
-
milka super zakupy :-) Obróżka od Corse super na basterze wygląda :-) DD też :-) Widzę, że popadasz w obróżkoholizm ;-)
-
oby Aza codziennie się uśmiechała :-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Wiem Bożenko, często ludzie na podstawie zdjęć decydują się po psa .... moja sztandarowa historia - a raczej Zeuska, asta od nas, gdzie Aga i Marek przyejchali z Katowic pociągiem (12h w jedną stronę) wiedząć, żę ostateczna decyzja zapadnie podczas spotkania, że jeżeli pies w jakiś sposób nie zaakceptuje ich to go nie dostaną ... zdecydowali się i przyjechali, a że pies i oni zakochali się w sobie to pojechał z nimi spowrotem, to przykład, że ludzie potrafią jechać po psa na drugi koniec Polski, ale nie każdy .... szkoda, bo chłopak fajnie się zapowiadał. Mam nadzieje, że w końcu Doneczka znajdzie swój dom ... -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ja mu to zaproponowałam, ale większym problemem było to, że nie może przyjechać i najpierw z psem pójśc na spacer, poznać się itp. Fajnie się zapowiadał, własnie dlatego, że miał rzeczowe podejście do adopcji, ale cóż .... w ciemno nie chciał brać psa .... edit: Asia dla mnie odległość to nie problem, ale jw ... on chciał psa najpierw zobaczyć .. "poczuć" czy zaiskrzy itp. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
był jeden tel .. chłopak ze Szczecina, trochę go zniechęciła odległość, podałam mu br do Ardnas, aby jeszcze z nią porozmawiał .... -
[quote name='Marchewkowy'][url]http://www.tradera.com/hurtta-nubuck-rundhalsband-halvstryp-kedja-50-60cm-ny--auktion_161602_149199407[/url] znalazłam i rozmiar dobry ale czy ja dobrze widze że cena to 149 koron ??[/QUOTE] a nie 99k?