Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. dzięki za info :-)
  2. fajne te skórzane obroże :-) A jaki jest przelicznik? 300 koron to ile zł?
  3. Agnes bardzo mi przykro z powodu tej diagnozy ... mam nadzieje, że Aza lepiej będzie sie czuła i będziecie miały jeszcze dużo czasu dla siebie ... że lekarze coś wymyślą .....
  4. pięknie widzieć Gadzinę jak chodzi na smyczy :-) Oby tak dalej się sprawowała :-)
  5. sto lat :-) sukcesów mnóstwo i wiele szczęścia na codzień :-) życzę i ja i wegetka :-)
  6. oooooooo super :-) Mam nadzieje, że w końcu ktoś zadzwoni .....
  7. nic więcej nie dodam ... trzymajcie się i niech Aza walczy!!!
  8. [quote name='fioneczka']Aniu a mogłabyś zgęścić ruchy z tym biznesmenem bo koniec kwietnia zawody :diabloti:[/QUOTE] zagęszczam, zagęszczam ... też mam w tym interes, żeby jakiegoś szybko złapać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Asia ja na sponsora to ne bardzo się nadaje .... ale będę miała na uwadze, jak poznam jakiegoś bogatego biznesmena ;-) coby zasponsorował "kibelek" Młodszemu ;-)
  10. ehhh mam nadzieje, że chwyciła ze stresu i już nie będzie się agresywnie zachowywała.
  11. Asia a jak tam Monia? lepiej już, katar minął? Ale Moniasta ma fajny kubrak :-)
  12. zapiszę sobie Doti ....
  13. Agnes życzę aby Azie sie polepszyło, musi jej sie polepszyć.
  14. wow ... buty droższe niż ja sobie kupuje ;-)
  15. aha, a Gosia były jakieś tel. w jej sprawie, bo do mnie nic :-(
  16. [quote name='gops'](...) zdjęcia super! fajnie że macie takich psich kumpli :lol:[/QUOTE] dziękuję :-) Nooo kumpla i kumpele mamy super :-) [quote name='urwiniu']udane foty :) Butki to walker'y trixie ale niezbyt udane, na takim duzym psie jak gusto tydzień i zniszczone :( Teraz zakupiłam na bazarku na dogo, czekam az przyjdą i wypróbujemy :) A co do tego zdjęcia: [URL]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/311d19d6.jpg[/URL] Przypomnę Ci rozmowę :eviltong: "Ania czy mogę już zwolnić psy?" "Nie, bo Gucio głupie miny robi" I co tyle siedziały, a Ty nadal wybierasz zdjęcie z głupią miną :mad:[/QUOTE] hahahah bo one na wszystkich takie miny mają ;-) [quote name='bira']Fantastyczne fotki :-) Uwielbiam Was odwiedzać :-)[/QUOTE] dzięki :-) i zapraszamy ponownie :-) [quote name='Tekla64']no zdjecia super , psy szczesliwe a krajobrazy ciekawe czego jeszcze chciec?[/QUOTE] dla mnie do ideału to brakuje jakiś 20st.C ... tak, żeby było ok. 15stC na plus :-)
  17. teraz patrzę, że Gandzia miała robiony miks na różne województwa, to ogłoś ją tatankas na woj. kujawsko-pomorskie ... może w końcu ktoś zadzwoni...
  18. [quote name='tatankas']Już go ogłaszałam ;)[/QUOTE] aha ........ to ogłoś Gandzie np. na województwo wielkopolskie. choć zaraz się upewnie gdzie już była ogłaszana
  19. to może wyżeł Grover? zaraz podeśle link [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219817-Chory-wyżeł-w-gorzowskim-schronisku-potrzebny-DT[/URL]! on jest chory i schron to nie miejsce dla niego ....
  20. i jak po badaniach?
  21. [quote name='tatankas']aida zaraz mnie opieprzy,bo idę na łatwiznę,ale zapłaciła za ogłaszanie psiaków i sama mam wybrać,jakie ogłaszać.Ja jestem od robienia bazarków,a nie od wybierania psiaków,więc przyleciałam za jej banerkiem i pytam was-który z waszych psiaków potrzebuje ogłoszeń-zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222758-OBNI%C5%BBKA!!!-30-og%C5%82osze%C5%84-za-5z%C5%82-na-Boksie-Asty-i-zwyk%C5%82e-kundelki-do-27.02/page4[/url] aida opłaciła :p[/QUOTE] tatankas narazie Gandzia ma ogłoszenia, jeżeli są bardziej potrzebujące psy to je ogłoś....
  22. Rozmawiałam z Pawłem dzisiaj i Hermes spisuje się na medal ;-) NIe ma żadnych problemów, od początku zostaje sam w domu i nic nie niszczy i nie wyje, kilka dni miał biegunkę po zmianie karmy ale od wczoraj juz jest ok, na spacerach ciągnie ;-) Poznał się już z astką kolegi i razem szaleli na psim wybiegu :-) Po niedzieli podjade do nich to może jakieś fotki będą :-)
  23. i moje "artystyczne" dzieła :-D [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e973f744.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7d5c02e2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8d3facec.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4fd38eda.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/93926143.jpg[/IMG] i koniec :-) Spacer był mega udany :-)
  24. [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7051b464.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ec6b383a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/311d19d6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7d99d1c0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cb20e0c4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...