Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. Asia nikt nie dzwoni :-( ja też jestem załamana sytuacją Donki :-( Nie mam koncepcji co dalej .....
  2. no to przeprowadzka ..... trzymajcie kciuki, żeby Wega szybko zaskoczyła, że teraz tam jest nasz dom .... i nie robiła histerii z zostawianiem w domu.
  3. wg mnie to błękitno-płowy-pręgowany :-D a co do li1 - to zgadzam się z Tobą w 100%
  4. ale pieknie Gadzinka wygląda ... przytyła, lśniąca sierść :-) Super!!!!! I jaka skupiona na podawaniu łapki :-D Gosia .. nie obiecuj ... ja chętnie was ugoszczę :-) Tym bardziej, że .................... dzis wielki dzień, czyli przeprowadzka na swoje :-D Asia ... ja tak myślałam co zrobić, czy podać li1 jak osobę niewiarygodną, ale cóż .... jeżeli przez jakieś kłótnie wypina się na psa, to trudno, to tylko o niej świadczy :-(
  5. Natalia - to ustal i mogę z Tobą pojechac na wizytę, tylko jakby co - dzwoń, bo będę chwilowo (co najmniej tydzień ;-) ) bez neta ... dziś przeprowadzam się w końcu :-D
  6. ale Tinka jest śliczna ... i jak ładnie wygląda z Bazylem :-D Fajne te aporty, może tez się skuszę dla swojego sucza ;-)
  7. to trzymam kciuki, żeby to jakiś fajny dom go wziął :-) Należy mu się po tych przejściach ...
  8. ale ona jest piękna! szkoda, że tak daleko do was :-( chętnie bym ja odwiedziła ....
  9. Monia czuje wiosnę :-) ... Wegata odwrotnie :-( jaki masz plan na odchudzanie?
  10. [quote name='pędzelopka']Oficjalnie cofam słowa o niejedzeniu odpadków na spacerach :p[/QUOTE] hihihihi za mało śmierdzieli dostaje?
  11. aha, mam nadzieje, że w końcu znajdzie dom .... Może jakieś ogłoszenia jej zrobimy?
  12. piekny wiersz .... i nie powiem nic odkrywczego ... ale takie jest życie - Wegi nie planowalam, wtedy wogóle psa nie chciałam brać ale los chciał inaczej, i zesłał tego wypłosza i postawił na mojej drodze ..... w odpowiednim momencie Aza podeśle jakieś futro do Ciebie :-)
  13. hihihihi czyli coś chartowate ma w sobie ... albo na sobie ;-)
  14. ta w tą burzę? co ją znalazłaś?
  15. kurcze, za szybko go spuszczają :-( Choć wiem, że on raczej nie jest skory do ucieczek .... Przy okazji pogadam o tym z Pawłem.
  16. no to szczęśliwy dzień dla tych psów :-) ....a Lora to która jest, bo nie kojarzę?
  17. zazdrosze barfowania .... jak tylko wpadnie kasa to kupuje lodówkę z porządnym zamrażalnikiem :-)
  18. człowiek chyba niejest w stanie sie przygotować na stratę przyjaciela :-( Ja do tej pory nieraz się mylę i na Wegę wołam Kaja :-( Pamiętam jak po jej smierci wydawała mi się, że ona chodzi po domu ... albo po pracy leciałam bo przecież z psem trzeba wyjść .... Agnes trzymaj się ....
  19. super, że Pan taki czujny był ;-) Natalia wyslij mi na pw dane nowych włascicieli, łącznie z telefonami, to zmienie w safe animal.
  20. jestem i ja u kolejnej białej piękności .....
  21. [quote name='toska_latte']Mysle, ze nie ma problemu :) Jutro bede sie widziala z Ania, bo mam jej do przekazania ksiazke, a dzisiaj moge sie umowic z Asia na odbior :)[/QUOTE] dzięki :-) :-) :-)
  22. ale fajna przeróbka :-) Trzymam kciuki za Krisa i pomyślność operacji :-) Niedługo będzie śmigał jak 20 latek :-D
  23. Tosca, ageralion - mam do was prośbę - czy któraś z was mogłaby wziąć od Asi Miszteli moją torebkę i przekazać ją tu_ania_tu ... Ania będzie w pt w Gorzowie to by ja wzięła .... jeżeli nie to spoko, odbiorę innym razem :-)
×
×
  • Create New...