-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Falco - piękny, ZDROWY i silny husky JUŻ W DS!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
z tego co wiem, to badania robili w schronie. -
ooo arlekinka ma atek ;-) mój znajomy mowił mi o tej suczce, obecni opiekunowie nazwali ją Frida :-) On zasugerowal im sprawdzenie chipu i tatoo, ale suczka nie ma żadnego oznakowania :-( Ja ją ostatnio widziałam w Kłodawie, fajna suka, ładna, ale lękowa .. na widok mnie i Urwiniu z psami bała się podejśc i z podkulonym ogonem zwiała :-( Pewnie dużo przeszła ....
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ja jej kupię ...... jej konto zmniejsza się w zastraszającym tempie :-( Ja mam trochę rzeczy na bazarek - jakies pierdółki, ciuchy itp. ale teraz niemam jak się za to zabrać, jak się ogarnę z tym mieszkaniem, to pod koniec miesiąca wystawie jakiś bazarek dla dziewczyn obu. -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Asia ogon to ona miała złamany, widać to było na żywo .... a co ogłoszeń, to po wypłacie kupie jej jakieś pakiety... -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
nie rozumiem ludzi .... Donka nie ma praktycznie żadnych wad, nie jest agresywna, normalnie zsocjalizowana ze światem ........ i ciągle bezdomna :-( -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dzięki, ale ono już się skończyło, to czy ja musze nowe zrobić? -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dzięki Alicja ...... ja zrobiłam Gandzi wydarzenie na fb, ale jakoś nie miało odzewu :-( Teraz się skończyło i nie umiem tego przedłużyć :-( -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ale te biała sierśc rośnie wmiejscach po bliznach chyba?? Ale ciałka nabrała Doneczka :-) Fajnie wygląda :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
możesz co dziennie po trochu wrzucać :-) a co piłki to niewiem.. może na jakiś bazarka? -
razem z Wegą jestem z Tobą Agnes ....
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Ale ona ładnie wygląda, mega metamorfoza, już nie wynędzniały szkieletor ........... niech ten dom już się znajdzie .... -
Asia jakby co mogę podać nr tel do tej Asi u której ja się konsultuję z Wegetą. Ja tez miałam wiele obaw co do leków, chyba trochę te stereotypy o psychotropach mnie zniechęcały, ale teraz nie żałuje, że je Wedze podaje ..... Szkoda Bajki :-(
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Kurcze ale ona jest smutna .... ja myśle, że ludzi zniechęcają jej blizny :-( Nie wiedzą, że ona jest przytulanką a nie mega agresorem :-( -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Dawaj Gosia foty! a ja te wrzucone skradne na fb na Gadzinowe wydarzenie -
takkkk, Wega zaanektowała MÓJ materac jako swój .... tylko na nim śpi, po spacerze od razu do sypialni, na wyro i tylko tam leży :shake: Dobrze, że ja jeszcze się na nim mieszcze :angryy:
-
Macie racje, już teraz mniej emocjonalnie do tego podchodzę ale na początku .... miałam ochotę wrócić do mamy :-D Dechy są fajne, muszę jeszcze jedne drzwi poolejować i będzie wszystko w komplecie :-) A lampa to zdobyczna - zakupiona w wioskowym sklepie z używanymi rzeczami :-) Też mi się od razu spodobała, że aż po nią wróciłam z kasą :-)
-
kurcze Asia - wiem co czujesz :-( Te strachy psiowe :-( ............... ale będę sie upierała, że może Monia powinna być na jakiś lekach? MOże to pozwoli jej ogarnąć świat??? A co to za sunie odeszła za TM? Ten sznupek czarny ze zdjęć? Współczuję właścicielom :-(
-
dobrze to ujełaś "wędrówka ludów" ... idealnie :-) Dla Wegety to szok .... kolorek naprawdę się udał :-) Bo to różnie bywa z tymi próbnikami ;-)
-
ja polecam trovet, mojej suce lepiej smakował, nawet na nim przytyła trochę :-) Jest niewiele tańszy ale mniejsze ma dawkowanie.
-
mam neta :-) Urwiniu poratowała mobilnym :-) ..... bo okazuje się, że chyba jestem uzależniona :-D Tak jak dziewczyny pisały - za sąsiada mamy jazgota, który często daje o sobie znać, na szczęście Wega coraz słabiej na niego reaguje ale nie ukrywam, w pewnym momencie byłam załamana. Wiadomo, nerwy z przeprowadzką, wykończenia, przeboje z blatem do kuchni ..... no i oberwało się Wegecie za ujadanie ... ale jakoś ja w końcu psychicznie wracam do normy to i Wegete ogarniam mniej krzycząc ..... Niestety Wega bardzo jest czuła na moje nastroje i taki czas to dla niej koszmar :-( Poza tym ciągle czeka aż pójdziemy do domu, jest zestresowana, że faceci chodzą po domu i coś robią .... ciągle ujada i chce ich gryźć i musi siedzieć zamknięta :-( Ale niestety, to nie jest czas aby ją uczyć ..... Pozytywne były dzisiejsze odwiedzimy mojego taty, natchnęły mnie optymizmem .... w trackie jego wizyty, ok. 3h, kiedy pomagał mi np. przykręcić rolete, wiercił itp. to Wega ani razu nie zaszczekała na niego, a nawet w pewnym momecie połozyła się koło niego na łóżku i dała głaskać!!!!!!!!!!! Mega sukces, czyli jest szansa, że zaakceptuje facetów :-) tylko ile to potrwa ..... Co do remontu i przeprowadzki - część sąsiadów chyba jest ok, ale jeden napewno jakiś "nie halo" - dostałam anonimowy list nt konteneru na gruz .... nie ma to jak wyrozumiałość .... Jeszcze mi został właśnie blat do kuchni do przywiezienia i zainstalowanie zlewu i kuchni i już będzie koniec :-) I chyba przez najbliższe 10 lat nic nie robie, zero remontów ;-) Fotek nie mam, poza kilkoma ale jak zrobię to wstawie na pewno :-) Pochwalić się moimi koncepcjami i aranżacjami ;-) ... na razie Wegeta testująca materac ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5b8e9358.jpg[/IMG]
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
super :-) A to pewnie suczka znajomych, fajnie, że ma koleżankę :-) Natalia to pstryknij jakieś fotki :-)