-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
byłam dzisiaj u Zeusa - pobiegał trochę, ale był jakis smutny, niewiem, może miał poprostu zły dzień, ale nie podobało mi sie to. Mam nadzieje, że nie popada w jakąś depresje :-( Widziałam tek Killera o którym pisała wcześniej Milka, fajny pies, wg mnie bardziej jak staffik niż amstaff - krótszy, mniejszy i taki inny pysk miał, potem wstawie kilka fotek. Bardzo miły, spokojny, widac, że nie umie sie odnaleść w boksie. Oddany przez właścicieli...
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Bruno chyba jutro będzie wykastrowany, to gdzies tydzień jeszcze będzie w schronie, do ściągniecia szwów!! -
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
hoop Nero na pierwszą!! -
w gorzowie domu szuka Bary: http://www.sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=0&pageSize=60&Page=21 ok. 4 lateni owczarek niemiecki, pies przebywa u szkoleniowca (w Psim Ranchu w Gralewie k. Gorzowa), kopiuje info o psie z ich strony: " Bary jest ok. 4 letnim mieszańcem owczarka niemieckiego znalezionym w lesie koło Łośna. Był w schronisku na obserwacji. Obecnie przebywa u nas w Gralewie. Ma przyjazne usposobienie, bardzo szybko przywiązuje się do ludzi. W chwili obecnej jest przygotowywany do adopcji, uczy się posłuszeństwa i dobrych manier. Już po dwóch dniach chodzi na spacery bez smyczy i zawsze przychodzi na zawołanie . Szukamy właściciela, który przede wszystkim zapewni mu dach nad głową i poświęci mu trochę czasu na spacery, zabawy i 'rozmowy'. 27.09 22010 Bary już potraf wykonywać komendy "siad" i "leżeć". Pracujemy na "zostań", Pokonuje kładkę i palisadę oraz kółko na torze agility. Uczy się błyskawicznie. " kontakt w sprawie psa: http://www.psieranczo.com.pl/adopcje/psy-w-przygotowaniu-do-adopcji/211-bary.html
-
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
my z dziewczynami jestesmy porejestrowane po portalach - damy rade z ogłoszeniami!!! -
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
dziewczyny - a ogłaszamy chłopaka???? -
znalazłam jakies fotki na wątku Majro!!!!!!!! ogólnie na ludzi brak słów..... na tych zdjęciach słabo widać tego kolesia, ale to raczej nie oni (na zdjęciu które mi wysłali chłopak nie ma tatoo na rekach), ale i tak wysłałam pw do ada-jeje z prosbą o identyfikację - wole sie upewnić!!! dzisiaj dzwoniła do mnie jego dziewczyna - bardzo chcą Zeusa - powiedzieli, że w chwili obecnej nie maja auta ale przyjadą pociągiem po niego!!! to też świadczy o nich dobrze.... ale ankiety adopcyjnej jeszcze nie mam!!! na bieżąco będę pisać.... mam nadzieje, że to CI ludzie!!! edit: ada-jeje odpisała: to nie są "właściciele" Hery i Majlo ufffffffffffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
Nero chłopie - dawaj na pierwszą!!! bo tak w tyle, to nikt cię nie wypatrzy!!!!!!!!!!!!!! -
a co tam u Luny?? znalazła sswoje miejsce na ziemi??
- 39 replies
-
- ogrod
- piekny pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
biedna Kora, tak boi sie ludzi, mi sie wydaje, że najlepiej będzie dla niej, jak będzie wychodziła sama na spacer i oswajała sie z cżłowiekiem, i na lince, bo jeszcze coś jej się stanie. Przy innych psach będzie unikała kontaktu z człowiekiem, tak mi sie wydaje. -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
ja chyba w środe będę w schronie, to zobacze co z Brunkiem, Zeus przeżył to i on sobie poradzi z kołnierzem na szyi :-) !!! -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Koelka - a moze jakos w tygodniu wyskoczymy razem po południu? tak na max 2h??? ja mam wolne to sie dostosuje.... -
tak chłopak z dziewczyną _ aga i Marek, mieszkaja sami w bloku. Wysłali mi mailowo troche info o sobie, a ja im do wypełnienia ankiete od ageralion, jak narazie nie odesłali jej. W mailu pisali, że mieli dwa ttb (juz teraz niepamietam czy pity czy asty) psa i suke, ale pies nieżyje kilka lat a suka od niedawna. jak cos moge przesłac tego maila (do którego załączyli swoja fotkę). Po tym mailu wydaja sie rozsądni, zobaczymy co napisza w ankiecie.... a potem pomyslimy co dalej!!! tylko szybko zerknełam na wątek Sisi - naprawde podobni :-)
-
a tak pozatym - tydzien mnie nie było w schronie i tak mi tęskno za Zeuskiem!!! za tymi jego podskokami i buziakami!!! po niedzieli jakos sie wybiore żeby z nim wyjśc na spacer i troche pomęczyć! tak mysle o jakimś kubraku dla neigo - ale jak wczesniej Doddy bodajże pisała - jak namoknie to będzie mu jeszcze zimniej! tylko te noce takie zimne!!!
-
Pomóżmy Nikosiowi z Gorzowa uchronić się przed powodzią :( Ma dom.
Kajusza replied to buuterfly's topic in Już w nowym domu
ale super!!!!!! dobrze, że ci Niemcy pomagają, bo tyle psów dzieki nim ma nowe domy!! -
pytałam, to stwierdził, że Zeus mu wpadł w oko, i bardzo się podoba, ale jak pisałam wcześniej, nie bardzo mogłam rozmawiać, bo byłam z psem na spacerze w parku i nie mogłam sie skupic na dwóch czynnościach na raz :-) zaraz wysyłam ci adres na pw a potem napisze mu żeby wypełnił ankiete, i zobaczymy, co napisze, dzieki za pomoc!
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
bazarek super, a czy wklejac tam fotki płyt?? jak myslicie?? Dziewczyny byłyście w schronie?? jak tam?? ja może po niedzieli podjade na 2h, bo w tym tygodniu nie byłam :-( -
facet uparty!!! mam nadzieje, że nie uda mu sie psa gdzie wyłudzić!!
-
[quote name='agaga21']trafiłam tu od dixonka...piękny ten wasz zeusek. potrzebujecie dla niego allegro?[/QUOTE] jeszcze ma, aale za kilka dni sie kończy, to wtedy się przypomnę! i z góry dziekuje! [quote name='fioneczka']przepiękne psisko ... i jaki do Sisi podobny[/QUOTE] dziekuje w imieniu Zeusa, a Sisi to kto? dziewczyny - dzwonił do mnie chłopak z Katowic, jest zainteresowany Zeusem, ja w sumie nie mogłam za bardzo rozmawiać, ale na podstawie tej krótkiej rozmowy wydawał się sensowny, ale ...... tak naprawdę to niewiem o co dokładnie pytać, na co zwracać uwagę? czy jest możliwość żeby ktoś bardziej doświadczony, najlepiej z TTB spotkał się z tym chłopakiem i jego dziewczyną w Katowicach i zobaczył kto to jest, bo taka telefoniczna rozmowa to nic o człowieku nie mówi. Ja mu dzisiaj powiedziałam, że taka rozmowa to jest "na dzien dobry", a potem pomyslimy co dalej.
-
Pio27 - zachęcam do zapoznania się z pewną rozmową [URL]http://www.dogomania.pl/threads/136423-Dara-Dark-w-domu-Dixon-dalej-szuka-DS-na-zawsze!/page90[/URL] która może dotyczyć także was - jeden Zielonogórzanin (obecnie w Nl) obdzwania ludzi i szuka amstaffa, lepiej żebyście wiedzieli!!!