-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwcia93']... jak już mówiłam poprosze administratora żeby dał Bruna na kolejną kastrację, wszystko będzie wtedy na koszt schroniska, wiec nie ma problemu... ...[/QUOTE] aha, to dobrze, w takim razie ja też wspomnę przy wizycie w schronie :-) -
[quote name='laikinia']:( Szkoda, ze nie spotkaliscie sie [/QUOTE] może warto zorganizowac takie spotkanie, przeciez to nic nie zobowiązującego, zobaczycie na żywo - Ty rodzinkę, a rodzina Lunę. Może po spotkaniu na zywo nasuną sie jakies wnioski - nawet co do dalszego poszukiwania domu!
- 39 replies
-
- ogrod
- piekny pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Sundeyrose - pytanie skierowane do Ciebie jako założycielki wątku - może najpierw zróbmy zbiórkę kasy na kastrację Bruna? ja myślicie dziewczyny?? -
Wszystkich gorzowiaków i nie tylko zapraszam dzisiaj do askany w godzinach 14-16 na ogólnopolską akcję "zerwijmy łańcuchy" w ramach tej akcji będzie mozna dowiedzieć się o skutkach psychicznych i fizycznych jakie niesie za sobą trzyamnie psa na uwięzi, darmowych porad będą udzielać psi behawiorysta, weterynarz, pracownik schroniska oraz członkowie toz!! Wszystkich serdecznie zapraszam!
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Wszystkich gorzowiaków i nie tylko zapraszam [COLOR=red]dzisiaj do askany w godzinach 14-16 na ogólnopolską akcję "zerwijmy łańcuchy" [/COLOR] w ramach tej akcji będzie mozna dowiedzieć się o skutkach psychicznych i fizycznych jakie niesie za sobą trzyamnie psa na uwięzi, darmowych porad będą udzielać psi behawiorysta, weterynarz, pracownik schroniska oraz członkowie toz!! Wszystkich serdecznie zapraszam! [URL]http://gorzow.gazeta.pl/gorzow/1,35211,8383535,Poznaj__co_czuje_pies_na_lancuchu.html[/URL] [/INDENT] -
Pomóżmy Nikosiowi z Gorzowa uchronić się przed powodzią :( Ma dom.
Kajusza replied to buuterfly's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Wszystkich gorzowiaków i nie tylko zapraszam [COLOR=red]dzisiaj do askany w godzinach 14-16 na ogólnopolską akcję "zerwijmy łańcuchy" [/COLOR] w ramach tej akcji będzie mozna dowiedzieć się o skutkach psychicznych i fizycznych jakie niesie za sobą trzyamnie psa na uwięzi, darmowych porad będą udzielać psi behawiorysta, weterynarz, pracownik schroniska oraz członkowie toz!! Wszystkich serdecznie zapraszam! [/INDENT] -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
Wszystkich gorzowiaków i nie tylko zapraszam [color=red]dzisiaj do askany w godzinach 14-16 na ogólnopolską akcję "zerwijmy łańcuchy" [/color] w ramach tej akcji będzie mozna dowiedzieć się o skutkach psychicznych i fizycznych jakie niesie za sobą trzyamnie psa na uwięzi, darmowych porad będą udzielać psi behawiorysta, weterynarz, pracownik schroniska oraz członkowie toz!! Wszystkich serdecznie zapraszam! -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
Kora - na spacerek z rana zapraszam :-) -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Bruno, Bruno .... gdzie twój Pan???? -
Pomóżmy Nikosiowi z Gorzowa uchronić się przed powodzią :( Ma dom.
Kajusza replied to buuterfly's topic in Już w nowym domu
ojjj Nikoś nikt tu nie zagląda do ciebie :-( Może dzisiaj będzie sesja fotograficzna w schronie to i nowe zdjęcia wielkopsa sie pojawia na wątku!! gORZOWSCY (I NIE TYLKO) DOGOMANIACY Nikoś zaprasza!!!!!!!!! -
[quote name='laikinia']Wyslalam zdjecia i filmy i dostalam maila[B]: jestesmy zakochani w Lunie- dzieciaki szaleja juz na jej punkcie... to jest nasz pies![/B] ;-) Miejmy nadzieje, ze milosc bedzie obustronna i w realu... poczekajmy, co nam pondzio opowie :)[/QUOTE] ale rewelacyjna wiadomość od samego rana!!!! kiedy można spodziewac się relacji ze spotkania!! trzymam kciuki, żeby było szczęsliwe i Luna zamieszkała poza miastem!!
- 39 replies
-
- ogrod
- piekny pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwcia93']Witam ! Tak Kora jest na 2 wybiegu (środkowym) razem z Maxem, Wegą i Jimem. a tak w ogóle to pani mnie chyba znają ;] Jak były panie w sobotę (11.09) w schronisku wyprowadzac psiaki ja byłam razem z koleżanką.(ja to ta w pomarańczowej koszulce) oczywiście mogę podać swój numer ale czy ktoś się zgłosi ? :( może lepiej wpierw e-mail. zobaczymy czy się ktoś zgłosi: [COLOR=RoyalBlue][email protected][/COLOR] postaram się przenieść wątek , ale wydawało mi się że tam właśnie szybko wątek 'zaginie' (jak się to robi ? ;D) i przy okazji: [COLOR=Red][B]Zachęcam wszystkich do wolontariatu w Gorzowskim schronisku ! [/B][COLOR=Black]wystarczy mieć skończone 16 lat i chęć pomocy zwierzętom ![/COLOR] [/COLOR][/QUOTE] [I]to własnie z Kora byłam na spacerze, a pisząc Chudzinka miałam na mysli Wegę :-), czyli moją ulubienice! [/I] [I]A po avatarze widzę, że faktycznie sie poznałysmy :-) [/I] [I]Ja sądze, że jak już nas kilka jest na wątku, to na ogólnym nie zaginie :-) a tam więcej chyba aktywnych osób jest. [/I] [I]Zeby przenieśc wątek trzeba napisac do moderatora :-)[/I] -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
fajnie Iwcia, że jesteś!! im więcej nas tym lepiej dla Bruna!! dzisiaj też byłam na chwile w schronie i Bruno też nie warknął ani razu!! szkoda, że ten boks ma taką gęstą siatkę, że niemożna go pogłaskać :-( co do kastracji jestem jak najbardziej ZA, napewno mu to nie zaszkodzi! -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
ja będę chwile przed 15, bo pracuje do 14.30 :-) -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
jestem ZA ! tylko jakis nr kontaktowy? może Iwcia poda swój?? -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
Iwca a może przeniesiesz ten wątek na to ogólne forum Psy w Potrzebie, tam chyba więcej osób wchodzi, niz na wątek lubuski! Tam Kora będzie miała większą szanse, że ktos ją wypatrzy. Ja od niedawna równiez przychodze do schroniska, i z jedna z "bliźniaczek" byłam na spacerze, ale niewiem czy to Kora (wzięłam ją ze środkowego wybiegu, siedzi m.in. z taką Chudzinką), faktycznie bardzo płochliwa suczka :-( Pozdrawiam ANia -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']:crazyeye: Wow, no to chyba dobrze. jasne, kupię karmę, ale on ma jedzenia pod dostatkiem tam, widzialam. Bede w schronei w sobote - o 9.30 mam szkolenie u pana jacka i potem przyjade - pwenie ok 13.00 Co do zdjęć, to później na to spojrze, bo w pracy czasu malo :shake:[/QUOTE] Sundeyrose - wiem, że one mają co jeść, ale może jakąś puszkę, czy coś lepszego, dopóki nie przybierze troche ciałka :-), ja postaram sie być w sobote ok. 15, bo pracuje rano! -
[quote name='laikinia']Czy sunia toleruje koty i dzieci (4 ;-) ) - bo rodzina przeniosla sie na za miasto i szuka psa :)[/QUOTE] ale dobra wiadomość, Luna jest szansa dla ciebie!!!! Tylko niech twój Pan tu zajrzy :-)
- 39 replies
-
- ogrod
- piekny pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
bylam dzisiaj w schronie i ....... Bruno już w innym boksie, większym, wyszedł z budy, totalna zmiana - sam podszedł do siatki, witał się, poszczekał (ale nie warczał ani razu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) w pewnym momencie nawet popiskiwał, żebym do niego mówiła! Pogłaskac go nie mogłam, bo siatka jest taka gęsta, że ręki sie nie włoży. W sobote postaram sie podjechać do schronu i go pokarmić! Aha - Bruno bardzo schudł :-( pewnie przez ten stres Sundayrose, Koelka - będziecie w sobote w schronie?? moze któraś kupiłaby jakąs lepszą karme dla niego, niedużo, zobaczyc czy wogóle będzie jadł?? bo ja juz spłukana jestem bo kupiłam karmę dla Chudzinki i dokarmiam Zeusa ... -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
jestem, ale na chwile tylko zaszłam! wieczorem albo jutro zacznę rozsyłać prośby o pomoc, bo zaraz musze lecieeć i nie będę miała dostępu do kompa!! Bruno nie poddawaj się, niedługo twój los sie odmieni!!!!!!! -
Pomóżmy Nikosiowi z Gorzowa uchronić się przed powodzią :( Ma dom.
Kajusza replied to buuterfly's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=0&pageSize=60&Page=0[/URL] tu info o Nikosiu ze strony schroniska!! -
Prośba o radę.Mieszkam sama,chcę wziąć kundelka 1-rocznego...
Kajusza replied to nija's topic in Wszystko o psach
[quote name='Jasza']Kajusza - to za Twoją decyzję też trzymam kciuki!!! Podeslij wątek proszę.[/QUOTE] Chudzina nie ma wątku na dogo, ale tu sa jej schroniskowe fotki: [URL]http://www.sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=1&pageSize=60&Page=21[/URL] :-) Nija - odnośnie smyczy i obróżek, to smycz można samemu zrobić, ja ostatnio będąć w pasmanterii karabińczyk (taki większy, chyba za duży dla twojej suczki) kupiłam za 2,5zł, a sama tasma to koszt ok.2zł za metr!!! to cała smyczka zamknie się w mniej niż 10zł!! -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
w sumie to mogę w tym momencie tylko podrzucić!! -
Prośba o radę.Mieszkam sama,chcę wziąć kundelka 1-rocznego...
Kajusza replied to nija's topic in Wszystko o psach
myśleć będę tak długo,aż będę pewna,że to dobry wybór,tak żeby piesek miał jak najlepiej,więc mnie nie pospieszaj proszę :)[/QUOTE] zgadza się, ja tez jestem w takiej sytuacji, w schronisku poznałam Chudzinkę, zagłodzoną suczkę interwencyjnie zabraną kilka miesięcy temu. I pomimo, że mój "wymarzony" pies wygląda inaczej, ona ciągle siedzi mi w głowie. Jednak ze względu na zawodowe historie ciągle się waham, czy będę w stanie poświecić jej wystarczająco dużo czasu. Jednak teraz jak jest tak pusto w domu (moja Kaja nie żyje 4 miesiące), że jest to nie do zniesienia. i jestem coraz bliżej decyzji aby ja wsiąść - szczególnie jak tak pada za oknem :-( bo w sumie przez 17 lat spędzonych z Kają nigdy nie żałowałam (noo, może czasami po rozszarpaniu kolejnej pary butów lub ulubionego płaszcza :-) ) że ona jest! I czytając twój wątek - te przygotowania, planowanie jaka smycz kupić i jakie zabawki, to wymiękam. Mam nadzieje, że ja niedługo też będę biegać po sklepach ... -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']Mamy glosowac, czy dodac jakies zdjecie??? Bo juz nie wiem :S Ja mam tylko fotę mojego Emila na rozwalonego na salonowej sofie :) Jak się głosuje?[/QUOTE] głosować :-) od jutra (bo od pólnocy mozna głosować) trzeba porozsyłać pw z prośbą o głosowanie, żeby Bruno dostał kasiore!!!!!