Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. dziewczyny a co z kastracją? powiedziałyscie pracownikowi, żeby o nim pamiętali?? może Iwona to jakos załatwi? ...... bo ja dzisiaj jade po Chudzinke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja mama wkońcu powiedziała TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem pełna obaw, jak to będzie itp. ale mysle, że damy rade, i wszytko będzie ok!!! dlatego, na razie w schronisku będe rzadziej.....
  2. to teraz musimy tylko czekac na jakieś sensowne telefony!!! nowe ogłoszenie: [URL]http://***********/ogloszenia/niewidzialna-kora-chce-byc-zauwazona_1377.html[/URL]
  3. po wielu komplikacjach udało mi się umieścić artykuł (troche zmieniony pierwszy post) o Zeusie na "Moje Miasto Gorzów" [URL]http://www.mmgorzow.pl/artykul/zeus-jeden-z-bezdomnych-psiakow-z-gorzowskiego-schroniska-206171.html[/URL] !!!!!!!! oni nieraz publikują takie artykuły w papierowym wydaniu Gazetu Lubuskiej, zobaczymy, może akurat Zeusek ich zainteresuje!!!
  4. aha, to może bierz ją na tej długiej zielonej taśmie parcianej, ja ją zostawiłam w schronisku (drugą mam w samochodzie, także bez obaw z niej korzystaj), może na niej pobiegać a ty masz kontrole, że nie ucieknie!!
  5. a co tu taka cisza??? byłyście dzisiaj u Bruna??? jak wizyta???
  6. a co sie stało, że nie mogłaś ja spuścić? ona chyba bez smyczy chodziła?? tak mi się wydaje przynajmniej.... porobię kilka ogłoszeń (chociaz kilka), to potem wkleje .... [B]Na dzisiaj tyle:[/B] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,20629,Lw==.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,20629,Lw==.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kora,22824"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kora,22824[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/NIEWIDZIALNA-KORA-CHCE-BYC-ZAUWAZONA.html,168816"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/NIEWIDZIALNA-KORA-CHCE-BYC-ZAUWAZONA.html,168816[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/31692/NIEWIDZIALNA-KORA-CHCE-BYc-DOSTRZEzONA/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.morusek.pl/ogloszenie/31692/NIEWIDZIALNA-KORA-CHCE-BYc-DOSTRZEzONA/[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=65923"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=65923[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/6/1/34/9366.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://petsy.pl/ogloszenia/6/1/34/9366.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/niewidzialna-kora-chce-byc-zauwazona/21686"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/niewidzialna-kora-chce-byc-zauwazona/21686[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/NIEWIDZIALNA_KORA_CHCE_BYC_ZAUWAZONA,220090"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://owi.pl/ogloszenie/NIEWIDZIALNA_KORA_CHCE_BYC_ZAUWAZONA,220090[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=13201"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=13201[/SIZE][/FONT][/URL] [B]ciotki - pomóżcie Korze!!!!!![/B]
  7. [quote name='ageralion']Cos nie tak z serwisem, na ktory sa wrzucone fotki. Sporo banerkow poznikalo, fotek itp Podeslijcie mi moze zdjecia na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], co? Chociaz ze strony nie znikna :)[/QUOTE] teraz fotki są, to co wysyłac ci na maila?? Anita - dzieki za banerek dla Kory!! miałam jeden tel.w sprawie Zeusa - emerytka z mężem chcieli go, bo mieli amstaffa, który juz niezyje, ogólnie ok (choc Zeus nie dla emeryta) ale potem Pani stwierdziła, że w sumie to szkoda dnia jechac go odwiedzić (byli z Polski) i czy nie moge go "przekazać" do schroniska w ich mieście!!!!!!!!!! BEZ KOMENTARZA, ciekawe jak - poczta miałam wysłać????? chciałam im podpowiedzieć jakiegoś starszego psa, widziałam info o takich ok.10 letnich, to akurat dla emerytów, ale po tym "przekazaniu" dałam sobie spokój!!
  8. [quote name='anita_happy']prosze bardzo i banerek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192824-Kora-w-schronisku-ju%C5%BC-ponad-dwa-lata-chce-dosta%C4%87-drug%C4%85-szans%C4%99-%21"][IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/kora.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] dziekuje bardzo za banerek, mam nadzieje, że dół minał!! ps. dlaczego nie moge go wlepić w sygnaturę?? pokazuje mi, że mogę miec tylko dwa banerki??????
  9. Anita czy mogłabys zrobić jeszcze banerek dla Kory, ona taka niezauważalna jest, i wątek tez słabiutki :-( tutaj jest link [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192824-Kora-w-schronisku-już-ponad-dwa-lata-chce-dostać-drugą-szansę[/URL]-!
  10. [quote name='koelka']też trzymam kciuki za psinkę.[/quote] i ja też!!!
  11. Dziewczyny sformułowałam ogłoszenie, tak, że można je kopiować i ogłaszać korę. Ja jutro trochę ją poogłaszam. Piszmy od razu gdzie ją umieściłyśmy, tak aby iwona mogła w pierwszym poście na bieżąco je uzupełniać, żeby się nie dublowały!!!!
  12. ale fajny banerek!! dzięki Anita!!! Koelka - ja jutro nie będe w schronie, to możesz do niego zajrzeć :-) On teraz siedzi w tej dalszej części schroniska, niedaleko Buddy'ego! Chciałam opisać jego historię na MMGorzów, ale nie umiem tam wstawic zdjęć!!!!!! :-( dzisiaj sobie już odpuszczam, ale jutro znowu spróbuje! Dzisiaj na spacerze z Jagodą (nową wolontariuszką) i czarną labką, tak wymęczyłyśmy psy, że na koniec juz nawet nie chciały aportować!! szkoda, że takie chwile są rzadkie w ich życiu :-(
  13. tak patrzę na rozliczenie i na opłacenie października niewiele brakuje (niewiadomo co oznacza "coś" i kiedy maozna na nie liczyć :-) ) może nawet już się uzbierało??? odnosnie kastracji - wg mnie lepiej go wykastrować, jeżeli jest taka możliwość za darmo, bo jak pojedzie do hoteliku to trzeba będzie zebrać dodatkową kase :-(
  14. Pozdrowienia od Zeusa!! dzisiaj na spacerze spotkaliśmy Pana, który ma 3 owczarki kaukaskie i konie, Zeus się zdziwił jak podszedł i poczuł te wszystkie zapachy, zjeżył się i odskoczył od niego, ale na moje "do mnie" przyszedł i stał spokojnie. Wogóle dzisiaj był grzeczny i usłuchany! na spacerze z suczką na początku skakał na nią i chciał gwałcić, chyba mu po tej kastracji hormony się nie ustabilizowały!!!! potem jednak wybrał patyki i butelki plastikowe! dobry wybór!!! dorobiłam ogłoszenia (na bieżąco wklejam w 2 post)
  15. [quote name='agnieszka32']Marta, a ja wszystkie widzę...[/QUOTE] a ja widzę tylko kilka!!!! czemu??????
  16. [quote name='czikusiowa']witam Panie. ja również jestem wolontariuszką w gorzowskim schronisku ;) Wega jest cudowna,byłam z nią chyba 2 razy na spacerze ;) więc przyłączam się do pytania Iwony :)[/QUOTE] tym szczęściarzem będę ....JA, czekam na ostateczną decyzje mojej mamy, ale juz chyba coraz bardziej sie do tego skłania, toche sie waha, ale wszystko jest na najlepszej drodze!!!
  17. trochę poogłaszałam, jutro porobię inne ogłoszenia .... i czekam na sensowne telefony!!!
  18. ja znalazłam na którymś wątku spis gdzie mozna psy ogłaszać, ale tam go w pracy to prześle potem. Na wątku Bruna jest list, gdzie go ogłaszaliśmy! z dziewczynami postaramy się ci pomóc!!
  19. w takim razie dopisałam jeszcze dwa zdania z metryczki, do 1szego posta i wg niego mozna robic ogłoszenia. Co do schroniska - w sumie wolałabym byc pierwsza osobą, z którą osoba chętna się skontaktuje, ale też nie sądze, że Zeus zostanie wydany od-tak sobie, pierwszej lepszej osobie!!! Anita - dziekuje za allegro!
  20. [quote name='sundayrose']Ja mam troszke problemow nagle w pracy (jakby to byl odpowedni czas na to ;) ) wiec nie wiem jeszcze , czy bede miala wolne jutro... ale w razie co jestesmy w kontakcie tu :) kajusza bedzie w schronie w pt tez chyba... Oczywiscie, iwcia, zajrzyj do Bruna jak bedziesz :)[/QUOTE] tak, ja powinnam być w schronie tak ok. 12, dzisiaj walczę z przeziębieniem to jutro powinno być juz ok! dzisiaj to dzień dobrych zdarzeń: co do pracy - dzisiaj się dowiedziałam,że dostałam tą pracę o którą sie starałam!!!!!!!!!!!!!!! dzieki temu adopcja Chudziny jest prawie pewna!!!! a na mieści spotkałam chłopaka z suczką, którą znalazłam na łakach! zadowolona, dała buziaka na przywitanie!!! super dzień!!!
  21. Dzięki Ageralion!! ja wieczorem postaram się poogłaszac Zeuska na necie!
  22. i jeszcze dodam, bo to w sumie też świadczy o jego charakterze: na jednym ze spacerów, mieliśmy spotkanie z owczarkiem niemieckim (duzym samcem), wszystko było ok, chciał się z nim bawić, i gdy zaczął nachalnie go zaczepiać - łapami skakać po nim, owczar sie zdenerwował i go zaatakaował, Zeus odgryzł mu się, jednak bez większej agresji czy zaciętości, poprosty w swojej obronie, kłapnął zebami i tyle, gdy się uspokoiły, do schroniska wróciły idąc koło siebie - Zeus nie chciał go atakować, nie warczał, nie ciągnął do niego (dla bezpieczeństwa w pewnym odstepie, jednak niedużym i równolegle dla siebie), oba szły niezwracając na siebie już uwagi.
  23. p. Krzysztof się zgodził, to od razu wczoraj siadlam i ukazałam Zeuska światu!!! trzeba zacząć ogłaszać chłopaka, bo zima się zbliża duzymi krokami, noce juz zimne, powinien dupke grzać w domu a nie w budzie :-( A cwaniak jest jakich mało - wczoraj na spacerze z labradorką wymyslił sobie, że po co pływac w zimnej juz wodzie, poczeka aż ona popłynie po aport a on go przejmie już przy brzegu!!! aż nogami przebierał z niecierpliwości, co ona tak długo po niego płynie!!! Dzieki choleraa za ogłoszenie i to dla Zeuska i to dla Kory!!!
  24. [quote name='ageralion']a wypelnicie mi szybciutko metryczke? :) zdjecia ma przepiekne, wiec pozwole sobie je pozyczyc ;) 1. Imię [b]zeus[/b] 2. Płeć [b]samiec[/b] 3. Wiek [b]w schronie oceniony na ok. 3 lata, ja bym dała mniej nawet[/b] 4. Umaszczenie i cechy charakterystyczne (uszy i ogon kopiowane?) [b]biało-brązowy, niekopiowany [/b] 5. Czip [b]nie posiada[/b] 6. Ogólny stan zdrowia i szczepienia [b]stan zdrowia bardzo dobry (sierśc bez zarzutu, po lekkim wychudzeniu zaraz po trafieniu do schronu, teraz nie chudnie a nawet może lekko żebra się schowały) szczepiony z tego co wiem tylko na wścieklizne i odrobaczony pierwszego dni w schronie[/b] 7. Sterylizacja [b]tak[/b] 8. Wielkość [b]masywny[/b] 9. Miejsce pobytu (schron/hotelik/dt) [b]schron [/b]10. Zachowanie: - czy zachowuje czystość w domu? [b]niewiem[/b] - czy niszczy albo hałasuje, pod nieobecność właściciela? [b]niewiem [/b]- jak chodzi na smyczy? [b]tak, jak widzi, że chcę go upiąć to sam siada i czeka na zapięcie, ciągnie na krótkiej smyczy (jak ma iść przy nodze)[/b] - czy zna podstawowe komendy? (jesli tak, to jakie?) [b]umie: Siad, do mnie[/b] - inne [b]reaguje na swoje imię, utrzymuje kontakt wzrokowy na spacerze[/b] 11. Zachowanie względem dzieci [b]niewiem, ale nie sądze, że będzie reagował agresywnie, jednak jest bardzo niedelikatny, szczególnie w zabawie[/b] 12. Zachowanie względem zwierząt (psy/koty itp) [b]sam nie zaczepia, z suczkami chodzi na spacer, jednak nie jest nauczony zabawy z psem tj. Chwile się pobawi i zajmuje się swoimi sprawami, co do kotow niewiem, nie spotkaliśmy takowego na spacerze, jak zobaczył konie to obserwował z zaciekawieniem ale na komendę przyszedł do mnie i poszlismy dalej[/b] 13. Dla kogo (jakie cechy powinien miec przyszly wlasciciel) [b]aktywny człowiek, który jest świadomy siły i psychiki ttb, konsekwenty, pewny siebie a nie dowartościujący się psem, który wzbudza respekt, o uregulowanej sytuacji zawodowej (żeby za jakiś czas zeus nie trafił do schrony w zw. Z emigracją nowego pana) [/b]14. Historia (krotka historia psa, jak sie znalazl w waszym domu, dlaczego szuka nowego wlasciciela) [b]zeusek błąkał się na jednym z blokowisk w gorzowie [/b]15. Kontakt (do kogo i nr tel, email) [b]ania tel. 600-741-035 [/b]16. Krótkie podsumowanie (kilka slow zachecajacych do blizszego poznania psiaka oraz jego adopcji)[b]zeus to super pies, łagodny i zabawny, lubiący ludzi i chętny do pracy, jeżeli szukasz przyjaciela na najbliższe 10 lat i lubisz po ciężkim dniu w pracy wskoczyc w kalosze i kurtkę przeciwdzeszczową i biegać jeszcze ze 2h - zeus to idealny kandydat! Dla ciebie![/b][/quote] napisane!!!
  25. [quote name='anita_happy']piękny zwierz...jak do wieczora nikt nie zrobi banera to ja machne :)[/QUOTE] napisałam w tej sprawie na wątku banerkowym, ale jak masz chęć to prosze bardzo! tam odwołam, bo widziałam, że dziewczyna ma wielu chetnych! [quote name='ageralion']... Jesli chcecie, moge dodac go na nasza strone, moze ktos go wypatrzy :)[/QUOTE] będę wdzięczna za każdą pomoc - muszę napisać jakieś ładne ogłoszenie i będe starała się go ogłaszać na róznych portalach! a tak przede wszystkim - DZIĘKUJĘ W IMIENIU ZEUSKA ZA ODWIEDZINY!!
×
×
  • Create New...