-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
dziewczyny a co z kastracją? powiedziałyscie pracownikowi, żeby o nim pamiętali?? może Iwona to jakos załatwi? ...... bo ja dzisiaj jade po Chudzinke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja mama wkońcu powiedziała TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem pełna obaw, jak to będzie itp. ale mysle, że damy rade, i wszytko będzie ok!!! dlatego, na razie w schronisku będe rzadziej..... -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
to teraz musimy tylko czekac na jakieś sensowne telefony!!! nowe ogłoszenie: [URL]http://***********/ogloszenia/niewidzialna-kora-chce-byc-zauwazona_1377.html[/URL] -
po wielu komplikacjach udało mi się umieścić artykuł (troche zmieniony pierwszy post) o Zeusie na "Moje Miasto Gorzów" [URL]http://www.mmgorzow.pl/artykul/zeus-jeden-z-bezdomnych-psiakow-z-gorzowskiego-schroniska-206171.html[/URL] !!!!!!!! oni nieraz publikują takie artykuły w papierowym wydaniu Gazetu Lubuskiej, zobaczymy, może akurat Zeusek ich zainteresuje!!!
-
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
aha, to może bierz ją na tej długiej zielonej taśmie parcianej, ja ją zostawiłam w schronisku (drugą mam w samochodzie, także bez obaw z niej korzystaj), może na niej pobiegać a ty masz kontrole, że nie ucieknie!! -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
a co tu taka cisza??? byłyście dzisiaj u Bruna??? jak wizyta??? -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
a co sie stało, że nie mogłaś ja spuścić? ona chyba bez smyczy chodziła?? tak mi się wydaje przynajmniej.... porobię kilka ogłoszeń (chociaz kilka), to potem wkleje .... [B]Na dzisiaj tyle:[/B] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,20629,Lw==.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,20629,Lw==.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kora,22824"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Kora,22824[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/NIEWIDZIALNA-KORA-CHCE-BYC-ZAUWAZONA.html,168816"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Oddam/NIEWIDZIALNA-KORA-CHCE-BYC-ZAUWAZONA.html,168816[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/31692/NIEWIDZIALNA-KORA-CHCE-BYc-DOSTRZEzONA/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.morusek.pl/ogloszenie/31692/NIEWIDZIALNA-KORA-CHCE-BYc-DOSTRZEzONA/[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=65923"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=65923[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/6/1/34/9366.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://petsy.pl/ogloszenia/6/1/34/9366.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/niewidzialna-kora-chce-byc-zauwazona/21686"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/niewidzialna-kora-chce-byc-zauwazona/21686[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/NIEWIDZIALNA_KORA_CHCE_BYC_ZAUWAZONA,220090"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://owi.pl/ogloszenie/NIEWIDZIALNA_KORA_CHCE_BYC_ZAUWAZONA,220090[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=13201"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=13201[/SIZE][/FONT][/URL] [B]ciotki - pomóżcie Korze!!!!!![/B] -
[quote name='ageralion']Cos nie tak z serwisem, na ktory sa wrzucone fotki. Sporo banerkow poznikalo, fotek itp Podeslijcie mi moze zdjecia na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], co? Chociaz ze strony nie znikna :)[/QUOTE] teraz fotki są, to co wysyłac ci na maila?? Anita - dzieki za banerek dla Kory!! miałam jeden tel.w sprawie Zeusa - emerytka z mężem chcieli go, bo mieli amstaffa, który juz niezyje, ogólnie ok (choc Zeus nie dla emeryta) ale potem Pani stwierdziła, że w sumie to szkoda dnia jechac go odwiedzić (byli z Polski) i czy nie moge go "przekazać" do schroniska w ich mieście!!!!!!!!!! BEZ KOMENTARZA, ciekawe jak - poczta miałam wysłać????? chciałam im podpowiedzieć jakiegoś starszego psa, widziałam info o takich ok.10 letnich, to akurat dla emerytów, ale po tym "przekazaniu" dałam sobie spokój!!
-
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']prosze bardzo i banerek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192824-Kora-w-schronisku-ju%C5%BC-ponad-dwa-lata-chce-dosta%C4%87-drug%C4%85-szans%C4%99-%21"][IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/kora.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] dziekuje bardzo za banerek, mam nadzieje, że dół minał!! ps. dlaczego nie moge go wlepić w sygnaturę?? pokazuje mi, że mogę miec tylko dwa banerki?????? -
[quote name='koelka']też trzymam kciuki za psinkę.[/quote] i ja też!!!
- 39 replies
-
- ogrod
- piekny pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny sformułowałam ogłoszenie, tak, że można je kopiować i ogłaszać korę. Ja jutro trochę ją poogłaszam. Piszmy od razu gdzie ją umieściłyśmy, tak aby iwona mogła w pierwszym poście na bieżąco je uzupełniać, żeby się nie dublowały!!!! -
ale fajny banerek!! dzięki Anita!!! Koelka - ja jutro nie będe w schronie, to możesz do niego zajrzeć :-) On teraz siedzi w tej dalszej części schroniska, niedaleko Buddy'ego! Chciałam opisać jego historię na MMGorzów, ale nie umiem tam wstawic zdjęć!!!!!! :-( dzisiaj sobie już odpuszczam, ale jutro znowu spróbuje! Dzisiaj na spacerze z Jagodą (nową wolontariuszką) i czarną labką, tak wymęczyłyśmy psy, że na koniec juz nawet nie chciały aportować!! szkoda, że takie chwile są rzadkie w ich życiu :-(
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
tak patrzę na rozliczenie i na opłacenie października niewiele brakuje (niewiadomo co oznacza "coś" i kiedy maozna na nie liczyć :-) ) może nawet już się uzbierało??? odnosnie kastracji - wg mnie lepiej go wykastrować, jeżeli jest taka możliwość za darmo, bo jak pojedzie do hoteliku to trzeba będzie zebrać dodatkową kase :-( -
Pozdrowienia od Zeusa!! dzisiaj na spacerze spotkaliśmy Pana, który ma 3 owczarki kaukaskie i konie, Zeus się zdziwił jak podszedł i poczuł te wszystkie zapachy, zjeżył się i odskoczył od niego, ale na moje "do mnie" przyszedł i stał spokojnie. Wogóle dzisiaj był grzeczny i usłuchany! na spacerze z suczką na początku skakał na nią i chciał gwałcić, chyba mu po tej kastracji hormony się nie ustabilizowały!!!! potem jednak wybrał patyki i butelki plastikowe! dobry wybór!!! dorobiłam ogłoszenia (na bieżąco wklejam w 2 post)
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
[quote name='czikusiowa']witam Panie. ja również jestem wolontariuszką w gorzowskim schronisku ;) Wega jest cudowna,byłam z nią chyba 2 razy na spacerze ;) więc przyłączam się do pytania Iwony :)[/QUOTE] tym szczęściarzem będę ....JA, czekam na ostateczną decyzje mojej mamy, ale juz chyba coraz bardziej sie do tego skłania, toche sie waha, ale wszystko jest na najlepszej drodze!!! -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
ja znalazłam na którymś wątku spis gdzie mozna psy ogłaszać, ale tam go w pracy to prześle potem. Na wątku Bruna jest list, gdzie go ogłaszaliśmy! z dziewczynami postaramy się ci pomóc!! -
w takim razie dopisałam jeszcze dwa zdania z metryczki, do 1szego posta i wg niego mozna robic ogłoszenia. Co do schroniska - w sumie wolałabym byc pierwsza osobą, z którą osoba chętna się skontaktuje, ale też nie sądze, że Zeus zostanie wydany od-tak sobie, pierwszej lepszej osobie!!! Anita - dziekuje za allegro!
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']Ja mam troszke problemow nagle w pracy (jakby to byl odpowedni czas na to ;) ) wiec nie wiem jeszcze , czy bede miala wolne jutro... ale w razie co jestesmy w kontakcie tu :) kajusza bedzie w schronie w pt tez chyba... Oczywiscie, iwcia, zajrzyj do Bruna jak bedziesz :)[/QUOTE] tak, ja powinnam być w schronie tak ok. 12, dzisiaj walczę z przeziębieniem to jutro powinno być juz ok! dzisiaj to dzień dobrych zdarzeń: co do pracy - dzisiaj się dowiedziałam,że dostałam tą pracę o którą sie starałam!!!!!!!!!!!!!!! dzieki temu adopcja Chudziny jest prawie pewna!!!! a na mieści spotkałam chłopaka z suczką, którą znalazłam na łakach! zadowolona, dała buziaka na przywitanie!!! super dzień!!! -
i jeszcze dodam, bo to w sumie też świadczy o jego charakterze: na jednym ze spacerów, mieliśmy spotkanie z owczarkiem niemieckim (duzym samcem), wszystko było ok, chciał się z nim bawić, i gdy zaczął nachalnie go zaczepiać - łapami skakać po nim, owczar sie zdenerwował i go zaatakaował, Zeus odgryzł mu się, jednak bez większej agresji czy zaciętości, poprosty w swojej obronie, kłapnął zebami i tyle, gdy się uspokoiły, do schroniska wróciły idąc koło siebie - Zeus nie chciał go atakować, nie warczał, nie ciągnął do niego (dla bezpieczeństwa w pewnym odstepie, jednak niedużym i równolegle dla siebie), oba szły niezwracając na siebie już uwagi.
-
p. Krzysztof się zgodził, to od razu wczoraj siadlam i ukazałam Zeuska światu!!! trzeba zacząć ogłaszać chłopaka, bo zima się zbliża duzymi krokami, noce juz zimne, powinien dupke grzać w domu a nie w budzie :-( A cwaniak jest jakich mało - wczoraj na spacerze z labradorką wymyslił sobie, że po co pływac w zimnej juz wodzie, poczeka aż ona popłynie po aport a on go przejmie już przy brzegu!!! aż nogami przebierał z niecierpliwości, co ona tak długo po niego płynie!!! Dzieki choleraa za ogłoszenie i to dla Zeuska i to dla Kory!!!
-
[quote name='ageralion']a wypelnicie mi szybciutko metryczke? :) zdjecia ma przepiekne, wiec pozwole sobie je pozyczyc ;) 1. Imię [b]zeus[/b] 2. Płeć [b]samiec[/b] 3. Wiek [b]w schronie oceniony na ok. 3 lata, ja bym dała mniej nawet[/b] 4. Umaszczenie i cechy charakterystyczne (uszy i ogon kopiowane?) [b]biało-brązowy, niekopiowany [/b] 5. Czip [b]nie posiada[/b] 6. Ogólny stan zdrowia i szczepienia [b]stan zdrowia bardzo dobry (sierśc bez zarzutu, po lekkim wychudzeniu zaraz po trafieniu do schronu, teraz nie chudnie a nawet może lekko żebra się schowały) szczepiony z tego co wiem tylko na wścieklizne i odrobaczony pierwszego dni w schronie[/b] 7. Sterylizacja [b]tak[/b] 8. Wielkość [b]masywny[/b] 9. Miejsce pobytu (schron/hotelik/dt) [b]schron [/b]10. Zachowanie: - czy zachowuje czystość w domu? [b]niewiem[/b] - czy niszczy albo hałasuje, pod nieobecność właściciela? [b]niewiem [/b]- jak chodzi na smyczy? [b]tak, jak widzi, że chcę go upiąć to sam siada i czeka na zapięcie, ciągnie na krótkiej smyczy (jak ma iść przy nodze)[/b] - czy zna podstawowe komendy? (jesli tak, to jakie?) [b]umie: Siad, do mnie[/b] - inne [b]reaguje na swoje imię, utrzymuje kontakt wzrokowy na spacerze[/b] 11. Zachowanie względem dzieci [b]niewiem, ale nie sądze, że będzie reagował agresywnie, jednak jest bardzo niedelikatny, szczególnie w zabawie[/b] 12. Zachowanie względem zwierząt (psy/koty itp) [b]sam nie zaczepia, z suczkami chodzi na spacer, jednak nie jest nauczony zabawy z psem tj. Chwile się pobawi i zajmuje się swoimi sprawami, co do kotow niewiem, nie spotkaliśmy takowego na spacerze, jak zobaczył konie to obserwował z zaciekawieniem ale na komendę przyszedł do mnie i poszlismy dalej[/b] 13. Dla kogo (jakie cechy powinien miec przyszly wlasciciel) [b]aktywny człowiek, który jest świadomy siły i psychiki ttb, konsekwenty, pewny siebie a nie dowartościujący się psem, który wzbudza respekt, o uregulowanej sytuacji zawodowej (żeby za jakiś czas zeus nie trafił do schrony w zw. Z emigracją nowego pana) [/b]14. Historia (krotka historia psa, jak sie znalazl w waszym domu, dlaczego szuka nowego wlasciciela) [b]zeusek błąkał się na jednym z blokowisk w gorzowie [/b]15. Kontakt (do kogo i nr tel, email) [b]ania tel. 600-741-035 [/b]16. Krótkie podsumowanie (kilka slow zachecajacych do blizszego poznania psiaka oraz jego adopcji)[b]zeus to super pies, łagodny i zabawny, lubiący ludzi i chętny do pracy, jeżeli szukasz przyjaciela na najbliższe 10 lat i lubisz po ciężkim dniu w pracy wskoczyc w kalosze i kurtkę przeciwdzeszczową i biegać jeszcze ze 2h - zeus to idealny kandydat! Dla ciebie![/b][/quote] napisane!!!
-
[quote name='anita_happy']piękny zwierz...jak do wieczora nikt nie zrobi banera to ja machne :)[/QUOTE] napisałam w tej sprawie na wątku banerkowym, ale jak masz chęć to prosze bardzo! tam odwołam, bo widziałam, że dziewczyna ma wielu chetnych! [quote name='ageralion']... Jesli chcecie, moge dodac go na nasza strone, moze ktos go wypatrzy :)[/QUOTE] będę wdzięczna za każdą pomoc - muszę napisać jakieś ładne ogłoszenie i będe starała się go ogłaszać na róznych portalach! a tak przede wszystkim - DZIĘKUJĘ W IMIENIU ZEUSKA ZA ODWIEDZINY!!