Jump to content
Dogomania

Kajusza

Members
  • Posts

    6745
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kajusza

  1. [quote name='sundayrose']Hej, co z wizytą w przyszłym domku Zeusa? Odbyła się już? Domek OK?[/QUOTE] wizyty jeszcze nie było :-( ludzie sie niecierpliwią, żeby chociaż znali konkretny dzień, to by się trochę uspokoili!
  2. nie ma sprawy! własnie czytałam na twoim wątku - i co z Piczką?? powazne ma obrażenia!! a tak były zżyte ze sobą!! może to przez te hormony rozchwiane?? trzymam kciuki, żeby rany szybko sie zagoiły (najbardziej te psychiczne! ) i żeby takie akcje się nie powtórzyły!
  3. z tego co wiem, to on miał byc wydany dopiero po kastracji - więc nikt "obcy" go raczej nie wziął, widocznie (jak pisze Iwcia) własciciele go zabrali. Ale trzeba to ustalić!! może jutro podjade do schroniska, ale niejest to pewne!
  4. Kajusza

    Bolo

    a macie mozliwość pójśc z nim do jakiegoś szkoleniowca lub behawiorysty? niewiadomo co on przeszedł po kradziezy, może boi się zostawac teraz sam.
  5. Podnoszę z rana Nera, potem porobie ogłoszenia!
  6. sundeyrose a ustalilaś to już ze schroniskiem?? że on jedzie do hoteliku?
  7. Zeusku - uzbrój się w cierpliwość - twój domek jest niedaleko!!
  8. to fajnie, to i inne psy sie załapią na sesję :-)
  9. najpierw musimy ustalić to z administratorem i dopytać o jej sytuację prawnę, jak będę w sobote to postaram sie dowiedzeć!!
  10. były jakies telefony w sprawie Nera?? ja jutro mam luźniejsze popołudnie, to poogłaszam nasze psy (Nera, Kilera i Bruna), tylko dóm ostatnim musze wymysliś jakies teksty!
  11. rachunek za chip Zeusa: [IMG]http://i56.tinypic.com/9j3vk0.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/21o79n8.jpg[/IMG]
  12. [quote name='ARDNAS']Wydaje mi się, że właściciel mógł kombinować i chodzić po różnych wetach.[/QUOTE] zamiast kombinować jak ukryć swoją nieudolnośc i brak kontroli nad psem, mógł ich pilnowac a nie narażać maluchy na takie cierpienie!!!!!!!! co za idiota!!!!!!!
  13. Kora piękności - dawaj na pierwszą!!
  14. hoop Bruno na spacerek, a dogomaniaków zapraszam na bazarek dla niego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193759-Jesienny-bazarek-„Seans-na-jesienny-wieczór...”-dla-Bruna?p=15468922[/URL] już coraz mniej pozycji jest do kupienia!!!!!!!!!! proszę się pospieszyć ....
  15. hoop żeusku do góry, i czekamy z niecierpliwością na relację Kuby123 z wizyty!! ([COLOR=darkolivegreen]tak niesmiało zapytam - jest juz jakiś termin wyznaczony[/COLOR]??)
  16. [quote name='agaga21']hehe, no fakt! przy tej ilosci to już bez różnicy czy sie ma 5 czy 6 psów ;)[/QUOTE] łeeee, to faktycznie, niema nad czym się zastawiać!! może małego Kilerka wogóle nie zauważy jak się dobrze pokręci między innymi psiakami :-)
  17. mam nadzieje, że drania znajdą i odpowiednio ukarzą!!!!!!! ale znając pl realia - nikt psa nie rozpozna, i nie może ująć debila!!
  18. [quote name='baster i lusi']i zapsiona też już jest:razz:[/QUOTE] zawsze warto spróbować :-)
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/144345-prośby-o-przeniesienie-wątków-i-zmianę-tematu/page24[/URL] napisąłam prośbę o zmianę tytułu i przenisienie wątku!
  20. Kajusza

    Bolo

    [quote name='haler']chetnie tylko nie mam pojecia jak tu wstawic te zdjecia[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawić-zdjęcia-na-nowej-dogomanii[/URL] tutaj jest bardzo przystepnie opisane... i czekam z niecierpliwością na fotki! dobrze, że pies trafił do włascicieli. A na przyszłośś - zachipujcie go i zarejestrujcie na ogólnopolską i europejską baze danych!!! jakby miał chipa juz dawno by wylegiwał sie w domku!! to niewiele kosztuje a jak jest przydatne w takich chwilach :-)
  21. sądze, że to może być po pogryzieniu,bo on jest bardzo agresywny do innych psów z tego co wiem. ja chodze do schronu od ok. 2 miesięcy, to nic niema, żadnych blizn, ani strupków. Tez się zastanawiałam potrząc na zdjęcia, ale jak na żywo nic nie widać, to zawsze zapomne zapytać :-( Ja się przyglądałam naszym ttb, to żaden nie ma problemów ze skórą. A tak przy okazji to Buddy to nawet grubiutki trochę jest, pracownicy go lubią (niewiem czy wszyscy ale dwóch napewno) to i dobrze wygląda :-) tak mi sie przypomniało - wysyłałam Doddy kilka fotek Buddy'go to niemiał tych sladów na pysku. To niewiem co to było, mozliwe, że jakies pogryzienie :-( Nawet niewiem z kiedy te fotki są...
  22. [quote name='agaga21']dziewczyny a co z tymi psiakami? mają swój watek? wiecie coś o nich? [url]http://www.dogomania.pl/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str.1-post-1-2-5-8!!!?p=15522129&viewfull=1#post15522129[/url][/QUOTE] juz napisałam co wiedziałam, a w sumie wiem niewiele ...
  23. [quote name='ania z poznania']Wiem, że sporo na dogo psów w gorszym stanie, gorszych warunkach, ale Killer jakoś bardzo zapadł mi w serce.....[/QUOTE] to może jakis dom tymczasowy?? coby mała dupka Kilerka nie marzła w budzie! :-)
×
×
  • Create New...