-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
w gorzowskim schronie od kilku dni przebywa taki amstafek o bardzo błyskotliwym imieniu Killer (!!!) - mały i drobnej budowy, przerażony sytuacją w jakiej sie znalazł, tutaj jest jego wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194122-Killer-drobny-amstaff-oddany-z-powodu-alergi-...-jakie-to-banalne-...-GORZÓW-WLKP?p=15504822#post15504822[/URL] [IMG]http://i53.tinypic.com/ivbntw.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/9sb9fa.jpg[/IMG]
-
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
Kora - dawaj na pierwszą ... a jutro szykuj sie na spacerek!!!!!!!!!!!! -
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
nooooo, w ten sposób wiecej ludzi sie o nim dowie - nie każdy ma internet :-) -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Ja też zajrzę do Bruna w sobotę. Sundayrose - wysłałam Ci pw.[/QUOTE] to Bruno będzie miał duzo gości ... bo ja tez bedę :-) -
Oto Killer 2 letni amstaff oddany z powodu alergi dziecka. Pies po szkoleniu (jakie to szkolenie musze się dowiedzieć w schronie), spokojny i nie agresywny. Bardzo przerazony sytuacja w jakiej się znalazł, siedzi w kącie, i czeka na człowieka!! Jest bardzo drobny, nieduży i ślicznie umaszczony - piękny rudy w czarne prążki!! NA DNIACH ZOSTANIE WYKASTROWANY - DO TEGO CZASU NIE OPUŚCI SCHRONU [IMG]http://i55.tinypic.com/adjouf.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/v4p1rn.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2isimph.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/9sb9fa.jpg[/IMG]
-
Pomóżmy Nikosiowi z Gorzowa uchronić się przed powodzią :( Ma dom.
Kajusza replied to buuterfly's topic in Już w nowym domu
tak wiem, ale to musi zrobic ten kto założył wątek. A ta osoba chyba sie juz nie pokazuje na dogo, napisze do moderatora w tej sprawie! -
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
ale fajne banerki!!!!!!!!!!! szkoda, że tylko dwa można mieć!!! ale może niedługo Zeusek nie będzie go już potrzebował.... -
to super wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lunka w końcu ma swoje miejsce na Ziemi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 39 replies
-
- ogrod
- piekny pies
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
to może jak przyjade to jeszcze będą!!!!! tak, z Wega jeżdze do nich, wczoraj bez wahania przeszła po tej równoważni (chyba tak sie to nazywa) a potem sama weszła tak samo po huśdawce i sie wystaszyła, że jej opadła na dół jak ja przeważyła, mam nadzieje, że potem sie nie będzie bała!! narazie uczymy sie podstaw posłuszeństwa, może potem agility! -
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
ok, jak będę to go pokarmię! szkoda, że tak gwałtownie reaguje, zniechęca tym do sibie - a po Twoich zdjęciach widac, że to tylko reakcja na stres - na spacerkach całkiem inny.... -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
no tak - tydzień posiedzi w szpitaliku..... -
Gracja... amstafka, w swoim domu:)Dziękujemy Kana:)
Kajusza replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
ja tylko na chwile, potem poczytam .... -
[quote name='ageralion']Jej ale wiesci!!!! Zeusku moze juz niedlugo zagrzejesz dupinke na wlasnej kanapie :kciuki: A Killer jest poprostu BOSKI!!!!:loveu: Ja poprosze linka do jego watku, a na watku metryczke ;)[/QUOTE] czekamy na wizyte i opinię Kuby123, ale mam przeczucie, że będzie ok!! chciałabym go wykapać ale niewiem czy to sie uda - Zeus po kwarantannie siedzi w boksie z wysypanym piaskiem (kwarantanna na boksy czałe z drewna) i jest strasznie brudny - zamiast białego jest siwy :-) watek Killera później zaloże, bo teraz jestem tylko na chwilę! i poinformuje na watku zeuska
-
[quote name='kuba123']jestem mogę przeprowadzić wizytę, chyba że faktycznie macie kogoś bardziej doświadczonego, komu bardziej ufacie Zeus jest piękny, nie jestem typową miłośniczką TTB, ale z racji tego, że są to psy nie dla każdego, jestem bardzo ostrożna podczas takich wizyt jeśli uważacie,że mogę przeprowadzić wizytę to proszę o namiary ps. Aga i Daniel nie dostali od nas Oskara, którego chcieli ''na trzeciego'' mimo,że mając dwa dogomaniackie psy wydawałoby się, że dom jest ok.[/QUOTE] wydaje mi sie, że skoro ada-jeje ciebie poleca to ja nie mam nic przeciwko, także wysyłam ci na pw nt tel. do tej pary (Agnieszka i Marek) a do nich wysle maila, że będziesz sie z nimi kontaktowala!!!!!!!!!!! a co do ich poprzednich psów to ich pełne nazwy: Belfast z Monarchii Absolutnej(Kielce) i Tarantula z Madejowego Łoża(Slask) - dla zorientowanych w wystawowcyh ttb. ALE SIE CIESZE!!!!!!!!!! DOMEK DLA ZEUSKA CORAZ BLIŻEJ!!!!!!!!!!
-
[quote name='doddy']Biedny Killerek... W razie co to ast - nie staffior.[/QUOTE] aha, bo on taki malutki, widac jakaś "miniaturka" hihihi a co do Zeusa - Doddy, czyli mój "konsultant" - teŻ jest na TAK dla pary z Katowic, także [B]SZUKAM OSOBY KTÓRA MOŻE PRZEPROWADZIĆ WIZYTE PRZEDADOPCYJNĄ W KATOWICACH[/B]!!!!!!!!!!!!!!
-
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
postaram sie być, mysle że tak ok. południa (napewno nie wczesniej) przyjade na max 2h (na ok.14 jade z Wegą na Psie rancho :-) ) -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
Kajusza replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
byłam dzisiaj w schronie,ale nie zdązyłam wyjśc z Korą, bo byłam na chwile (przed pracą) - postaram sie nastepnym razem wziąśc jakies smaczki i z nia pospacerować na lince!!!!!!! -
Schroniskowy Nero szuka kogoś, komu mógłby ponownie zaufać!!
Kajusza replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
widziałam dziś Nera - chyba mu sie nie spodobałam, warczał i szczerzył zęby :-( -
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
byłam dzisiaj u Brunka - był krótko po zabiegu, nie kontaktował za bardzo jeszcze. Chciał wstac do mnie, ale wolałam, żeby sobie poleżał, więc nie stała długo, po co ma sie denerwować. Ale ma kocyki to nie zmarznie!!!!!!!!!!!!!