-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']jestem ja i czytam na bieżąco co i Karlosa... :)[/QUOTE] [quote name='agaga21']i ja czytam. trzeba by zmienić chyba tekst o karlosie w ogłoszeniach? poza tym ostatnio odnawiałam allegro dony i tak sobie pomyślałam, że ta wypunktowana "procedura adopcyjna" jest napisana tak, że odstrasza w odóle od tego by zadzwonić. ...... .[/QUOTE] dzieki dziewczyny za odwiedzanie Karlosa! Agaga - masz rację, też tak stwierdziłam, że to może ludzi odstraszać, w nowych ogłoszeniach już tak nie pisałam (innych psów). Co do ogłoszeń Karlosa to chyba trzeba się wstrzymać na razie. Po ostatniej rozmowe z Jackiem (szkoleniowcem) uznaliśmy,że pies narazie nie nadaje się do adopcji, chyba, że dom naprawdę znający ttb po przejściach. Jak na razie pies może być dłużej w dt niż na początu ustalaliśmy. Dziś Karlos miał mieć wizyte u weta, bo kręci się za ogonem i juz wygryzł sobie końcówkę. Na ten moment nasze koszty związane z utrzymaniem Karlosa to leczenie, szczepienia itp. Kupiłyśmy też budę dla Karlosa :-) Jacek za jedzenie dla Karlosa i szkolenie nic bierze :multi: -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
chyba pisze sama do siebie, ale co tam: Karlos powoli przybiera na wadze, już mu tak żebra nie wystają, w chwili obecnej dużo pracy nad nim, pobyt w schronie zrobił swoje niestety :-( -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
zalogowałam się na niebieskim, i odpisałam na posty -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
uzupełniłam rozliczenie -
Gorzowskie schronisko tonie !!!. Ratujmy psy! GORZÓW
Kajusza replied to avii's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195916-Gorzowskie-psiaczki-szukają-domku[/URL]-( tutaj jest wątek naszego schroniska, i fotki jak wygląda w chwili obecnej, pozatym prośby o pomoc są na watkach naszych psów :-( W chwili obecnej potrzebne jest poprostu zabranie psów ze schronu, w którymś artykule jest wprost napisane, że UM opłaci pobyt 10 (!!!!) psów w hotelikach ...... a co z resztą???? DT ma tylko niewielka ilośc psów. Dobrę chęci pracowników niestety nie osuszą terenu. Niestety nasze władze maja gdzieś zwierzętę, mało ich interesuje, że co pół roku schron stoi w wodzie. A za kilka miesięcy (2-3) kiedy woda opadnie, będzie lament i pretensje do pracowników, że takie złe warunki, że psy nie mają bud, bo wszystkie się rozpadną i zgniją :-( Niestety takie są realia :-( -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Od Gryf80 wpłynęły pieniążki dla Dony. [/QUOTE] [quote name='Kana'][COLOR=red][B][B][B]Deklaracje stałe : 1. Zuza911 - 50 zł 2. Gryf80 - 30 zł ______________________ Razem : 80 zł [/B][/B][/QUOTE] [quote name='koelka']Od Gryzipiórki wpłynęła deklaracja jednorazowa - 50 zł. Dziękujemy:) Kajusza po powrocie uzupełni rozliczenia w pierwszym poście. Wciąż nam brakuje deklaracji stałych.[/QUOTE] zrobione! Na niebieskim Koelka się zalogowała :-) -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dzisiaj byłam na chwile u Karlosa - wytrzymał do rana i nie załatwił się w swoim boksie! Coraz mniej ciągnie na spacerach, apetyt mu dopisuje. Trzeba by mu jakieś zabawki zorganizowac, żeby się nie nudził w boksie. -
nic takiego nie ma
-
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
Kajusza replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
ja w czwartek/piatek też moge poogłaszać młodego (bo wcześniej wyjeżdzam) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
zaraz uzupełnie. Ja pracuje w różnych godzinach, i w weekendy też, także nie zawsze mogę wejść na dogo. Teraz wyjeżdżam na 3 dni, to też nie będe na dogo. -
fotki i info sa na watkach psow, linki sa w moim podpisie, jak na ta chwile, to tylko Karlos ma dt.
-
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Karlos dziś został zabrany przez Pana behawioryste na DT w związku z podtopieniami w schronisku (na ok. 2 tyg.)[/QUOTE] [quote name='Milka__']Nie na 2 tygodnie, na dłużej. ....[/QUOTE] [SIZE=2]Karlos może byc troche dłużej niż dwa tygodnie, ale generalnie to kilka tygodni, a nie pobyt liczony w miesiącach. Jest to [U]dt bezpłatny[/U], z darmowym szkoleniem i nie można tego nadużywac. [/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]Dziś zawiozłam tabletki na odrobaczanie. I chłopak zaczyna barfować! Napewno w koncu odzyje, i nabierze pieknych ksztaltow.[/SIZE] [SIZE=2][FONT=Verdana]Po jednym dniu spostrzeżenia – Karlos jest nie nauczony żadnych komend, nie reaguje na żadną, załatwia się w boksie, trzeba go nauczyć, że ma to robić na zewnątrz. Będę na bieżąco informować o postępach Karlosa. [/FONT][/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]I od przyszłego tygodnia (jak już coś więcej będzie nim wiadomo), trzeba go ogłaszać. [/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Dona to delikatna sunia, całuski rozdaje z wdziękiem, nie jak inne, że człowiek od razu gwiazdy widzi przed oczami :-) i jak Milka pisze, też mam nadzieje, w domu, po aklimatyzacji była by spokojnym, zrównoważonym psem, .... ale nikt nie ma takiej pewności. Donka może niewytrzymała stresu i ścieła się ze swoim kompanem :-(. A z deklaracjami nadal cisza :-( napisałam na wątku bullowatych, zaprosiłam miłosników ttb. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='czikusiowa']... w razie ewakuacji,oczywiście Dona trafi do DT :)[/QUOTE] [quote name='czikusiowa']deklaracje zazwyczaj nie są na konkretne psy. tzn można zaznaczyć,czy to ma być pies czy suka,ale wybór następuje zazwyczaj w schronisku :)[/QUOTE] dlatego nie sądze,że akurat Done ktoś weźmie, niedośc że pitbull, to jeszcze cały pogryziony. Jej szanse na dt jest praktycznie zerowa. Milka porobiła fotki jej i Karlosowi, to pewnie potem wstawi, widać, w jakim stanie jest Donka. -
[quote name='ageralion']Cholera jasna!! Dziewczyny dzwoncie do radia, piszcie do lokalnych mediow!! Niech jak najwiecej ludzi sie dowie o sytuacji, moze rusza z pomoca jak to bylo w Krakowie w zeszlym roku... musza pomoc!! RMF bardzo pomogl...[/QUOTE] media wiedzą, ale niestety schron zalewa juz drugi raz, poprzednio na wiosnę ..... i ludziom chyba sie wyczerpują odruchy serca :-( nie wszystkie psy mają deklaracje dt. Wtedy duzo psów nie wróciło,bo dt okazały sie ds, i liczba potencjalnych dt zmalała :-( [quote name='koelka']Jest tymczas u behawiorysty dla 2 amstaffów. Dzwoniłam do radia Eska - wiedzą o akcji, będą nadawać. Szukamy dalej, potrzebne bezpłatne tymczasy, pilne!!![/QUOTE] własnie wróciłam ze schronu (zaraz ide do pracy), pojechał tylko Karlos, bo tylko jedno miejsce było wolne. POtem na jego wątku Milka_ powstawia fotki Karlos, który dzis pierwszy raz od kilku miesiecy biegał wolno, bez smyczy i ograniczeń (na ogrodzonym terenie oczywiście) :-)
-
apeluje o pomoc - od dziś wywożone są psy z naszego schronu. Ludzi oferujący dt mają je juz zabierać, gdyż schronisko jest podtopione. Jak na razie tylko jeden ttb (Karlos) pojechał na dt - szczegóły na jego wątku, reszta nie ma ich zapewnionych. Uprzedzając pytanie - niewiem gdzie/i czy psy nie mające zapewnionych dt będą ewakuowane :-(. Ps. i jest nowa amstafka, kopiowana, płowa z białym, grubasek, znaleziona w obroży i chyba w kagańcu metalowym, przez kraty patrząc tatuu nie widziałam :-(
-
gorzowskie zchronisko zalewa, zarządzona jest ewakuacja!!!!!!! szukamy bezpłatnych dt dla psów na cito!!!!!!!!!!!!!
-
chciałabym prosić o pomoc dla [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194911-DONA-rednose-ka-z-Gorzowa-szuka-bezpiecznego-domu"][B][COLOR=red]pibulki Dony[/COLOR][/B][/URL][B][COLOR=red] -[/COLOR][/B][COLOR=black]zbieramy deklaracje na hotelik, miłośnicy rasy, zajrzyjcie do Dony ... [/COLOR][COLOR=black] [/COLOR]
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Gabi - a jak Bruno do kotów? sprawdzaliście go pod tym kątem?? -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
hooop,. Dona do góry :-) -
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
Kajusza replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
dzwoniła do mnie kobieta, która chciała dać dt Kukiemu, jednak zanim udało się go umówić na kastrację, to dt juz oferowała innemu potrzebującemu psiakowi. Szkoda, ale i zarazem fajnie, że inny bezdomniak miał szczęście. -
będe pamiętać o tej suni :-( faktycznie dziwna historia, nie da się ustalic nowych włascicieli??
-
[quote name='ageralion']Dziewczyny czy w ostatni weekend nie trafila do Waszego schronu blekitna sunia asta?[/QUOTE] [quote name='Kana']Weekend albo kilka dni wcześniej.[/QUOTE] z tego co wiem, to nie. Ja nie byłam na weekend w schronie, ale jakby jakis ast nowy sie pojawił dziewczyny (Koelka, Iwcia) napewno od razu dałyby znać, że jest nowy pies. Sprawdziłam na stronie (aktualizacja z 17 bm.) i też nie ma.
-
trochę poogłaszałam Białaska: [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=72369"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=72369[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://gorzowwlkp.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/526167-bialasek_8211_zywiolowy_mlodzieniec_w_typie_bull.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://gorzowwlkp.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/526167-bialasek_8211_zywiolowy_mlodzieniec_w_typie_bull.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/bialasek-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,,2:advknt:815287,c0:vwadv:815287"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/bialasek-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,,2:advknt:815287,c0:vwadv:815287[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Bialasek__zywiolowy_mlodzieniec_w_typie_bull_,282500"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://owi.pl/ogloszenie/Bialasek__zywiolowy_mlodzieniec_w_typie_bull_,282500[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://ale.gratka.pl[/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Times New Roman][SIZE=3] czeka na aktywację[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/26295"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/26295[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/6/1_Psy/33_Teriery/12259_Bia_asek_ywio_owy_m_odzieniec_w_typie_bull.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://petsy.pl/ogloszenia/6/1_Psy/33_Teriery/12259_Bia_asek_ywio_owy_m_odzieniec_w_typie_bull.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/18734.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/18734.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Bialasek-–-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,172293"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Bialasek-–-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,172293[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/42843/Bialasek-8211-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull-/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.morusek.pl/ogloszenie/42843/Bialasek-8211-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull-/[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/7566/bialasek__zywiolowy_mlodzieniec_ttb.php"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/7566/bialasek__zywiolowy_mlodzieniec_ttb.php[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Bialasek-–-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,172293"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Bialasek-–-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull.html,172293[/SIZE][/FONT][/URL] [COLOR=black][B][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=17186&n=Bialasek---zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000cc]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=17186&n=Bialasek---zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/B][/COLOR][COLOR=black][/COLOR] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,25545,Lw==.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,25545,Lw==.html[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bialasek,31017"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bialasek,31017[/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://gorzow.szerlok.pl/oferta/bialasek-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull-ID4C5V.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://gorzow.szerlok.pl/oferta/bialasek-zywiolowy-mlodzieniec-w-typie-bull-ID4C5V.html[/SIZE][/FONT][/URL]
-
[quote name='Luzia']Na ulotce pisze że obroża jest w trzech kolorach a smycz w dwóch. Jakie są jeszcze do wyboru?[/QUOTE] ja nie widziałam innych kolorów, były same te białe/srebrne