-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
podajcie adres i nt telefonu. W zależności gdzie ludzie mieszkają podejdę dziś/jutro ewentualnie po niedzieli :-) co ma psina czekać w budzie! ps. ew. konkretne pytania, lub sugestie na co zwrócić uwagę :-)
-
Zaginęła Lucynka roczny york gm.Lubiszyn okolice Gorzowa Wlkp
Kajusza replied to LUCYSIA's topic in Już w nowym domu
i co psiak znalazł się?? ogłoszenia rozwieś w okolicznych wioskach, popros księdza czy możesz gdzies przy kościele powiesić, w szkole w Lubiszynie, bo dzieciaki to zawsze wszystko wiedzą :-) W lecznicach w Gorzowie i koniecznie w schronisku zostaw plakat, ze zdjęciem psa. Bo różnie to jest z identyfikacja psa :-) może na parkingach na trasie, ludzie nieraz się tam zatrzymują i może akurat ktoś przygarnał twoją suczkę, różnie to bywa, nie można tracić nadzieji! -
mam wrażenie, że w tym naszym gorzówku internetowe ogłoszenia maja jakis słaby odzew. Może ktos ma znajomości w dużych marketach, pogadamy i poprosimy czy mozna zrobic duże ogłoszenia, typu plakat z fotkami kilku psów, i powiesić w widocznych miejscach. MOżę to coś da??? bo ja już niewiem .....
-
a to spotkanie jest w Skwierzynie?
-
tak Łezka jest w Skwierzynie, w dt. A co to za Koło? jak będzesz wiedziała cos więcej to daj znać, może akurat jakis miłośnik ttb się tam znajdzie :-) co do "kłótni" itp. - szkoda słów poprostu .... pozdrawiam Ania
-
[quote name='Agata Dymer']przeczytałam watek od deski do deski kilka stron mnie bardzo zaskoczyło, ale nie poruszę tego tematu bo ręce opadają... mam pytanie macie jakiegoś dobrego szkoleniowca??? z kim współpracujecie??? bo mieszkam w okolicy od niedawna i staram się poznać "te klimaty". a pisaliście do Fundacji Ast? może i oni by pomogli?[/QUOTE] a co cie tak zaskoczyło? na początek chce sprostować, że niestety nie ma żadnego MY, mam wrażenie że w Gorzowie nie ma miłośników ttb, a przynajmniej nie ujawniają się, czy to na dogo, czy w schronisku. W chwili obecnej praktycznie nie bywam w schronisku, jednak kiedy byłam tam często nigdy nie widziała pozytywnego zainteresowania ttb, jeżeli byli chętni, to osoby totalnie niewłaściwe dla jakiegokolwiek zwierzęcia. Fundacja Ast - pomagał mi informacyjnie przy adopcji jednego psa (Zeusa, który tez ma wątek na dogo), innej pomocy nie uzyskałam. Możesz też poczytać wątek Łezki, zagłodzonej astki, odebranej w asyście Policji. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201385-Łezka-zagłodzona-amstafka-odebrana-z-meliny-Gorzów-Wlkp[/URL]. to jej wątek. Co do szkoleniowca - ja ze swoim psem jeżdze do Psiego Rancha do Gralewa, tam jest w chwili obecnej Karlos (czarny ast) w dt. Schronisko nie współpracuje z żadnym szkoleniowcem. Gdybyś chciała jeszcze czegoś się dowiedzieć, to mój nr tel. 600-741-035, chętnie porozmawiam, w mieście takim jak Gorzów, każda pomoc do tych psów jest na wage złota :-(
-
[quote name='maxiowa']no wiem... bo sama to widziałam. pogadam z mama pojedziemy zobaczymy .[/QUOTE] to trzymam kciuki za pomyslną wizytę!
-
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
Kajusza replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Koelka - tak naprawdę możliwe, że uratowałaś mu życie, a napewno jakość,bo po tym jak na początku sie zachowywał, w nieodpowiednich rękach napewno źle to by się dla niego skończyło, na jakimś łańcuchu, albo biciem, a ty go naprostowałaś i na tyle poznałaś, że wiesz kto będzie dla niego odpowiedni!! Co do innych psów - też sądze, że spokojnie może mieszkać z jakimś bezproblemowym psem, uległym i nie agresywnym. -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='czikusiowa']świetnie,że Carlos nie wykazuje agresji do innych psów, pomoże mu to na pewno znaleźć domek :) wyjdzie jeszcze chłopak na ludzi ;)[/QUOTE] niewiem, czy będzie mógł tak "beztrosko" bawić się z każdym psem, to jednak dorosły pewny siebie samiec, ..... jednak nie atakuje innych psów, na spacerze nie rwie się, z sukami i młodymi psami jest bezkonfliktowy. Moja Wega warknęła ostro na niego (będąc na smyczy, bo niestety ciągle ma problem :smyczowy") a on stoicki spokój, nie dał się sprowokować. -
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
u Karlosa coraz większe postępy, poznaje coraz więcej psów - dziś bawił się z grupą młodych psów (kilku miesięcznych) labkami i owczarką kaukazką :-) Potem, już na smyczy, zapoznał sie z kolejnymi - dwoma młodymi i jednym dorosłym goldenem! Nie wykazał żadnej agresji do tego dorosłego :-) Fajnie widać, jak zmienia się jego zachowanie, juz nie jest tym samym psem co w schronie :-) -
kurcze, miałam nadzieje, że jednak dt się przeciągnie! ale i tak duzo zrobiłaś dla Kamy, teraz wiadomo jaka jest w domu, i jaki właściciel będzie dla niej idealny :-)
-
fajnie, że robi postępy! pamiętam jak warczała przez kraty! pewnie życie nieźle jej dało popalić :-(
-
a czy Lezka ma jakies ogłoszenia? jeżeli nie, to niech ktoś kto ją zna napisze ogłoszenie, kilka zdań o jej charakterze, i podstawowe dane. I jakies aktualne fotki, najpiej takie z człowiekiem, domowe, to jej porobię ogłoszenia. Czy jej sytuacja prawna jest klarowna (zrzeczenie sie jej b. właściciela) - mozna jej szukac domu wogóle??
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ja z c-s miałam kontakt tylko przez dogo, tu na wątku i chyba jakiś pw. Telefonicznie się nie kontaktowałyśmy. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ja jestem tam zalogowana, kilka dni mnie nie było, to jeszcze dziś tam się zaloguje! z pakietu ogłoszeń zbiorczych dla ttb zasponsorowanych przez chitę - zero odezawu, żadnych telefonów, żadnych maili :-( niewiem co się dzieje .... zero zainteresowania! -
żadnych telefonów ani maili :-( ja niestety nie mam konta na allegro ...
-
i jak wyszedł? :-) pochwal się!
-
a możesz je tutaj wstawić? chętnie zobaczę jak dziewczyna się rozkręca :-) Co do odwiedzin - daj znać jak będziecie jechać, może akurat będę miała wolne wtedy :-)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
zgadzam się z Koelką, pewnie dziewczyny dopilnują, aby Dona dostawała swoją karmę. Mozna poprosić kierownika, żeby tego dopilnował. Co do hoteliku - bez różnicy gdzie Dona pojedzie, ważne żeby tam ktoś z nią popracował, miała lepiej niż w schronie ... a najlepiej za mniej niż 400zł :-( -
ale już wszystko ok z Łezką? biedna, tyle się wycierpiała.
-
[quote name='maxiowa']Więc jeszcze wczoraj było,że Kama wraca. Teraz przyszłam ze spaceru i... Kama może jeszcze zostać ;)[/QUOTE] ale fajnie, chyba rodzice polubili Kamę, hahah może zostanie u was na dłużej :-D
-
to napewno on, [URL]http://www.sioz.pl/Details.aspx?BID=17&IDG=1&pageIndex=1&pageSize=60&Page=10[/URL] to niejest pies bardzo w typie boksera, na zdjęciach mozna takie wrażenie odnieść. Ja byłam bardzo zdziwiona że on taki mały jest. Nie wielkości przeciętnego bokserka. Co do agresji pisałam - wobec mnie nie wykazywał, nie chciałpodejść, ale jak juz go upiełam to chętnie poszedł. To było jesienią, może jego stan uległ pogorszeniu od tego czasu :-( edit: on siedzial w tych nowych boksach, tak na przeciwko Atosa (tego dużego, żółtego kudłatego psa).
-
[quote name='czikusiowa']OFF: znalazłam wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/201303-Zmaskarowany-amstaf!-Prosimy-o-wsparcie-na-leczenie-i-dom-dla-biedaka[/url]! może ktoś pomoże biedakowi? [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3816/diesely.jpg[/IMG][/QUOTE] widziałam, straszne co temu psu zrobili :-(
-
Robi to taki mały pies, do kolan, z pyszczkiem a'la bokserek :-) kilka razy (2-3) z nim byłam na spacerze, bardzo bał się podejść, uciekał, w sumie musiałam go sposobem zapiąć na smycz, wtedy się uspokoił i normalnie poszliśmy na spacer. Z tego co pamiętam to nie akceptuje innych psów nawet na spacerze. Wobec mnie nie wykazywał agresji.
-
Pomóżcie proszę, by Bruno mial szanse... BRUNO JUŻ W DS!!!! :)
Kajusza replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
aha, szkoda :-( jak mi coś wpadnie w oko to podeśle wątek :-D