-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
poprostu cudo :-) Mam nadzieje, że szybko znajdzie nowy dom! Ma wątek na dogo?
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Kajusza replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[QUOTE=FredziaFredzia;18087169[B]Kajusza[/B] Zagłosowałam, a co do bazarku - zajrzałam, ale poczekam do końca.;) [/QUOTE] rozumiem :-) i na zachętę powiem, że 11 grudnia będę w Szczecinie, także można zaoszczędzić na przesyłce (będę na psim wybiegu).- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
tu wstawiłam link .... chyba działa?
-
Kuba, kolejny sznaucerek oddany w jesieni życia :(
Kajusza replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasjas']Masz rację [B]wz[/B] tak to powinno wyglądać. [B]Kajusza[/B] masz mój głos, choć zdjęcie nr 2 jest poruszające dogłębnie :-([/QUOTE] dziękuję za głos :-) ..... wiem, niektóre fotki też poruszyły mnie, jedna suczka bardzo mi przypomina moją sukę ..... ehhhh, tyle jest psich nieszczęść :-( -
dziękuję bardzo :-) ..... niewiem co ja namotałam, że linki nie działają .... teraz powinien działać http://www.dogomania.pl/threads/218148-DODAŁAM-PREPARAT-NA-STAWY-Wszystko-dla-psa..na-gorzowskie-TTB-do-30.11.2011 a tak poza tym, to dogo mnie dziś wykończy, wątki mi sie otwierają wieczność :-(
-
ja tez myslałam, że mi komp umiera, nawet mama rozkręciła i coś tak porobiła, szybciej nie chodzi ale chociaż zdecydowanie ciszej :-D A do dyplomów ..... to chociaż Adrian badziewia nie dostał ;-)
-
http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00/page13 a teraz działa?
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Kajusza replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Czy mogę was poprosić o pomoc Hermesowi, wstawiałam u Ciebie jego fotkę, bo mi się skojarzył ze staffikiem ;-) trzeba go wykastrować i usunąć naddziąślaki, a w schronie nie ma na to szans .... a z koleji nie ciachnięty to łakomy kąsek dla pseudo :-( pomóc mu można głosując na zdjęcie nr 15 (fotka mojej Wegetki) głosuje się na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/URL] Jeżeli wygram to kasa pójdzie na pomoc Hermesowi (gorzowskie amstaffy). Dziekuję serdecznie za pomoc :-) -
Czy mogę was poprosić o pomoc Hermesowi, co prawda to nie charcik, tylko potężny amstaff ale też potrzebuje pomocy, trzeba go wykastrować i usunąć naddziąślaki, a w schronie nie ma na to szans .... pomóc mu można głosując na zdjęcie nr 15 (fotka mojej Wegetki) głosuje się na tym wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/URL] Jeżeli wygram to kasa pójdzie na pomoc Hermesowi (gorzowskie amstaffy). Dziekuję serdecznie za pomoc :-)
-
dzięki za odpowiedz, tak będę podawała jej teraz :-)
-
to Agnes będzie miała dylemat komu teraz pomóc :-) ..... nie zazdroszę ;-)
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
Kajusza replied to LadyS's topic in Foto Blogi
rozumiem, ja też mam solidne postanowienie nie buszowania po bazarkach .... choć już kilka prezentów okazyjnie udało mi się kupić :-) Także połączyłam dwa w jednym .. i mam prezent i pomogłam jakimś psiakom :-) -
Ja mam ell perro i wg są są solidne :-)
-
[quote name='Alicja']Asiu , Adrian ma już Nagrodę Publiczności , nr 1:multi: [URL]http://web.europastadt.org/rge/fwb/11/votes/?ngg-pid=66&r=100&pid=169&page_id=38[/URL][/QUOTE] no to gratki wielkie za nagrodę :-)
-
[quote name='Bonsai']Raz dziennie to za dużo! Można doprowadzić do hiperwitaminozy, przez nadmiar zwłaszcza wit. A (a weźmy pod uwagę, że wit. A podajemy psu przecież też nie zdając sobie często z tego sprawy (choćby w podrobach, mięsie). A nadmiar wit. A w organizmie niesie za sobą ogromne szkody, zaczynając od rozdrażnienia psa, przez wymioty, może doprowadzić nawet do wyłysień! Wszystko z głową, bez przesady w żadna stronę, witaminy to nie cukierki, a ich nadmiar może być równie groźny co niedomiar.[/QUOTE] to jak często można podawać tran? Ja 20kg suce daje praktycznie co dziennie zamiennie - kapsułkę tranu albo dwie kapsułki omeganu chyba (w składzie ma olej z wiesiołka, ogórecznika i czegoś jeszcze, to jest dawka wg zaleceń z opakowania).
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
Kajusza replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Dziękuję bardzo za oddany głos :-) ..... a co do bazarku, jeżeli coś ci wpadło w oko, to możemy umówić się, że zapłacisz w późniejszym terminie :-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dziękuję Bożenko :-) Jak pewnie doczytałaś, zmieniłam przeznaczenie potencjalnej wygranej, dzięki Tobie dziewczyny są na jakiś czas zabezpieczone (pachnący bazarek uroatował im znów tyłki ;-) ) a jest taki przystojniak w naszym schronie .... chciałabym mu pomóc (więcej o nim w mojej sygnaturze gorzowskie amstaffy). -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
Kajusza replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
Kiłi co tam u Twoich psów.... jak Uma? A przy okazji odwiedzin pozwolę sobie poprosić Ciebie i Twoich gości o zagłosowanie na fotkę nr [B]15 (czyli wegetkę),[/B] jak coś wygramy to kasa pójdzie na gorzowskiej bulowate - konkretnie dla Hermesa, na wykastrowanie go i usunięcie naddziąślaków...... tu głosujemy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2175...-03.12-g-23.00[/COLOR][/URL] A na bazarku z psimi gadżetami dodałam nowe fanty, serdecznie zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2181...-do-30.11.2011"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2181...-do-30.11.2011[/COLOR][/URL] dziękuję serdecznie za pomoc :-) -
Marchewkowy moge poprosić Ciebie i Twoich gości o zagłosowanie na fotkę nr [B]15 (czyli Wegetkę),[/B] jak coś wygram to kasa pójdzie na gorzowskiej bulowate - konkretnie dla Hermesa, na wykastrowanie go i usunięcie naddziąślaków...... tu głosujemy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2175...-03.12-g-23.00[/COLOR][/URL] A na bazarku z psimi gadżetami dodałam nowe fanty, serdecznie zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2181...-do-30.11.2011"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2181...-do-30.11.2011[/COLOR][/URL] dla Princa moge zaproponować praparat na stawy, bo skórzana obróżka chyba będzie za mała, a dla Abi polecam kong, gryzak - ring a dla obu szarpaki :-) dziękuję serdecznie za pomoc :-)
-
Dziewczyny moge poprosić was o zagłosowanie na fotkę nr [B]15 (czyli wegetkę),[/B] jak coś wygram to kasa pójdzie na gorzowskiej bulowate - konkretnie dla Hermesa, na wykastrowanie go i usunięcie naddziąślaków...... tu głosujemy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2175...-03.12-g-23.00[/COLOR][/URL] A na bazarku z psimi gadżetami dodałam nowe fanty, serdecznie zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/2181...-do-30.11.2011"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2181...-do-30.11.2011[/COLOR][/URL] dziękuję serdecznie za pomoc :-)