-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='aida']A jaka jest opcja bo się pogubiłam. Czy Hermesik też szuka hoteliku[/QUOTE] [quote name='fioneczka']Bożenko Hermesik na dzień dzisiejszy to potrzebuje operacji dziąseł i kastracji ... hotelik też by się przydał tylko skąd ich nabrać :([/QUOTE] dokładnie ..... Hermes jest u nas w schronie, kierownik stara sie aby te psy były ciachane w pierwszej kolejności ..... ale kasa się skończyła :-( Poza tym Hermes ma naddziąślaki (jak go myłam to obejrzałam go sobie całego ;-) ) i w sumie nie wiem, czy schron by to zasponsorował .... wet ocenił koszt wykastrowania go i usunięcia tych narośli na 300zł, z bazarku z psimi gadżetami będzie ok. 100zł, jak uda się załapać na III miejsce w fotobazarku to by była kolejna 100zł .... resztę mam nadzieje dołożyć z aniołkowego bazarku. Ja nie, to jakoś po woli spłace Hermesiowe wydmuszki na raty :-) Chciałabym aby poszedł do jakiegoś hoteliku, ale w sumie nie stac mnie na to .... Hermes to bezproblemowy pies, zero agresji do ludzi, dał się cały wyszorowac ręcznikiem, obejrzeć wszędzie, nie skacze na ludzi, do psów też nie wykazuje agresji, przez kraty liże się z kolegą z boksu obok :-) Cudo nie pies ..... nie ogłaszam go, póki nie wykastrują go, bo jeżeli ktoś by przyszedł do schronu to go wydadzą od ręki, bez sprawdzania domu :-( -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
no to faktycznie Grzesiu ma talent! Samemu takie coś zbudować to nie byle co ..... jestem pod wrażeniem! [B]Ardnas[/B] - wyślij mi rachunki za zapłacenie pobytu Donku u Was za okresy: 28.10-27.11 i 28.11-27.12 br. ... dziękuję z góry :-) i do znudzenia będę prosiła .....kto nie głosował, to niech zagłosuje prosze na zdjęcie nr 15, Hermesowi bardzo przyda się wygrana, w chwili obecnej jesteśmy na 3 miejcu, czyli trzeba tylko utrzymać tą pozycje a 100zł wpadnie do skarbonki białasa ..... rozsyłajce prośbę po zaprzyjaźnionych wątkach, proszę w imieniu Hermesa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/URL] przecież to cudo, nie pies :-) ..... szkoda, żeby zimę spędził w schronie albo trafił do jakiego pseudo :-( [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/725/dsc04689rr.jpg[/IMG] -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
do znudzenia będę prosiła .....kto nie głosował, to niech zagłosuje prosze na zdjęcie nr 15, Hermesowi bardzo przyda się wygrana, w chwili obecnej jesteśmy na 3 miejcu, czyli trzeba tylko utrzymać tą pozycje a 100zł wpadnie do skarbonki białasa ..... rozsyłajce prośbę po zaprzyjaźnionych wątkach, proszę w imieniu Hermesa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/URL] przecież to cudo, nie pies :-) ..... szkoda, żeby zimę spędził w schronie albo trafił do jakiego pseudo :-( [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/725/dsc04689rr.jpg[/IMG] [B]Furciaczek[/B] - na pw wyślę ci mój adres, to wyslij mi rachunek za pobyt Gandzi u ciebie od 23.11 do 23.12 br. Dzięki z góry :-) I jak znajdziesz chwile to wklej skan książeczki ze szczepieniami i rachunkiem za weta, to uzupełnie rozliczeniowy post. -
[quote name='Tekla64']jaka cudna uczta zdjeciowa jaki wspanialy spacer mielscie a jakie psy zadowolone to zdjecie w powietrzu naprwde super a Wegeta sprawna jak .... no nie wiem co pieknie sie to oglada[/QUOTE] dziękuję :-) faktycznie spacer się udał .... a co najlepsze to jest jeszcze na terenie miasta :-) Nie trzeba nigdzie jechać i specjalnie się organizować. Ta latająca fota też mi się podoba .... skoczek mój jeden ;-) i do znudzenia będę prosiła .....kto nie głosował, to niech zagłosuje prosze na zdjęcie nr 15, Hermesowi bardzo przyda się wygrana, w chwili obecnej jesteśmy na 3 miejcu, czyli trzeba tylko utrzymać tą pozycje a 100zł wpadnie do skarbonki białasa ..... rozsyłajce prośbę po zaprzyjaźnionych wątkach, proszę w imieniu Hermesa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/URL] przecież to cudo, nie pies :-) ..... szkoda, żeby zimę spędził w schronie albo trafił do jakiego pseudo :-( [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/725/dsc04689rr.jpg[/IMG]
-
ja jestem ciekawa jak moja Wega by się zachowała jakby zobaczyła takie małe kociaki .... dorosłe to nie koniecznie lubi ;-) ale może takie maluchy by zaakceptowała. U nas też starsznie wiało w nocy a teraz .... jak wiosna, wyszłam opatulona na spacer to musiałam sie rozebrać trochę ;-) Tekla - u was też tak sucho? U nas nad Wartą rowy melioracyjne suchutkie, a jeszcze kilka tyg. temu goldeny w nich pływały....
-
już Cie nie lubie Marta ze ten komplet dla Aresa ;-) ..... takie rzeczy pokazywać jak ja spłukana jestem! nieładnie ;-) Komplet piękny, a czy takie smycze macie w brązach?
-
ehhh Asia, nie zazdroszę tych wizyt w szkole .... ja z racji wykonywanego zawodu mam kontakt z "ciałem pedagogicznym" .... w jednej mojej ulubionej szkole to sama takiego agresora łapie, że nie dziwie się dzieciakom, że im odwala w niej .... nauczyciele w niej w większości to jacyś frustracji, którzy wręcz powinni mieć zakaz pracy z młodzieżą ...... ja tego nie rozumiem :-( Sama nie mam dzieci, ale wybrałam taki zawód a nie inny, robie to co lubie .... jak ktoś nie lubi pracy w młodzieżą to po cholere pcha się do szkoły?????
-
kto jeszcze nie głosował ..... głosujcie prosze na zdjęcie nr 15, Hermesowi bardzo przyda się wygrana ..... rozsyłajce prośbę po zaprzyjaźnionych wątkach, proszę w imieniu Hermesa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/URL] przecież to cudo, nie pies :-) [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/725/dsc04689rr.jpg[/IMG]
-
[quote name='pędzelopka']Piękne foty - jak zwykle :loveu: Wegeta wygląda jak król lew :eviltong:[/QUOTE] dzięki :-) Moja lwica :-) ja się smiałam, że wygląda jakby ryczała "Ja tu rządzęęęęęęę" [quote name='urwiniu']genialne fotki:) wszystkie aniu :)[/QUOTE] eheee, wogóle nie widzac różnicy ;-) [quote name='Milka__'][FONT=Arial]Zbieraj Aniu, zbieraj! Bo masz dryg do robienia zdjęć ;) Ja zaczynałam identycznie, na początku miałam cyfrówkę, 3Mpx :evil_lol: Już się nie mogę doczekać zimy, śniegu... wtedy to dopiero będą spacery! chyba zacznę zbierać ...... na śniegu to dopiero będą szaleństwa!! [/FONT][/QUOTE] [quote name='bira']Fantastyczne zdjęcia. Wspaniale się ogląda Wasze psiaki :-)[/QUOTE] dzięki :-) Cieszę się, że choć o tyle jest z tych wariatów pożytek, że można je pooglądać z przyjemnością :-D [quote name='Marta_Ares'][url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/635ec05a.jpg[/url] zawsze będe podziwiać jej figurę :loveu: :loveu: :[/QUOTE] figury to jej zazdroszę :-) [quote name='Marta_Ares'][[url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d21f99fc.jpg[/url] pięknie jej w tej nowej obrozy:diabloti: :loveu: :loveu: swoją drogą gdzie takie fajne gratisy dają?:evil_lol::[/QUOTE] świat Karm zaszalał, ostatnio strasznie mi podpadali ... ale tą obróżką trochę sie zrehabilitowali ;-) [quote name='Marta_Ares'][[url]http://img408.imageshack.us/img408/3782/dsc05359p.jpg[/url] kapitalne ujęcie :crazyeye: :loveu: :loveu::[/QUOTE] Natalia uchwyciła moment jak ta wariatka wbiegając sie po pionowej prawie skarpie jeszcze sie wybiła i tak, ot, wskoczyła na góre, żeby pozowac do fotek :-)
-
Kuba, kolejny sznaucerek oddany w jesieni życia :(
Kajusza replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Bzdura :p :p[/QUOTE] dlaczego bzdura? wydaje mi się, że to rozsądne ..... pies nie będzie potem warował przy drzwich w oczekiwaniu aż znana mu osoba, która go zostawiła (w jego mniemaniu) wróci. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Kajusza replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Gratuluje kolejnych dzieciaczków :-) I czekam na fotki ..... białaska szczególnie :-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ale fajnie zrobiony macie hotelik :-) Warunki pierwsza klasa :-) Psy napewno nie narzekaja na warunki. A co do karmy, to może wie, że acana lepsza i dlatego tak wybrzydza? Ja zaskoczy, że sie nie wybiera jedzenie to może sie przekona, że ta też nie jest zła :-) -
Ale super fotki :-) to zbiorowe fajnie wyszło :-) ........ ja ze swoimi to wyglądam, jak uboga krewna z prowincji :-D ..... chyba czas założyć nową kopertę z napisem "na nowy aparat" ;-)
-
Taki trochę melancholijny Bazylek :-)
-
[quote name='makik']nasz głos poszedł:)[/QUOTE] super :-) Dziekuję :-)
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2b03256a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/de19e39d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1f448a13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/befa041f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9d4e45f3.jpg[/IMG] dziękuję za uwagę i dobrej nocy życzę :-)
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/635ec05a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7cf79ac3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d21f99fc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/97d01756.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/8a0921f2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5bf42323.jpg[/IMG] "Wega .... no pokaż mi jak tu się wchodzi ... ja napewno dam rade" [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/dd307bdc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/6b57f085.jpg[/IMG] ...... i Wegulec solo ..... [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cf8eb31b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9a047168.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cc284d89.jpg[/IMG] Parówkożercy część II [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/9aa3aa83.jpg[/IMG] "nie dali parówki, to se sam znalazłem przysmaka ...." [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/1b0b1c6c.jpg[/IMG] "troche mnie po nim wyieło ... ale co tam ... zawsze coś tam pomemłałem" [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/83fe329e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/5a909bae.jpg[/IMG]
-
"Pani .... on nie kuma, że ma nie podchodzić..." [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c8acf65e.jpg[/IMG] Bajka w swojej bajce ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/623d31d6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/d6da09e5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/32c68683.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/13787633.jpg[/IMG]
-
jawni parówkożercy :-D [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/35e6d3cd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ffe1f95b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/599b524f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/e96331de.jpg[/IMG] "Mówie Ci, piłka jest mojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/f5513b07.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/2fe0251f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7ec3cfe1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/825c467a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/df7faa3f.jpg[/IMG]
-
Troche wieści z ostatniego czasu .... Wegetka robi cały czas postępy, ale i tak te jej wyskoki do mężczyzn sa nie do przyjęcia, i zdecydowałam się zmienic jej leki, i od dziś bierze cos mocniejszego ... a w sumie tak naprawdę to faktycznie zaczęła brac leki a nie ziołowy syropek (który i tak jej wiele pomógł). Mam nadzieje, że teraz juz całkiem wyzbędzie się swoich strachów i będzie można ją nauczyć, że nic złego juz jej się nie stanie :-) Do psów tez coraz lepiej, bez smyczy praktycznie wogóle nie chce atakowac innych :-) Ostatnio byłysmy na spacerze z koleżanką i jej adoptowanym bokserkiem, Wega tak sie z nim ganiała jak nie pamiętam kiedy z jakim psem :-) A poprzedni atakowala go cały spacer ... a teraz nawet mogłam jej kaganiec ściągnąć :-) ..... sukces dzisiejszego dnia - Wega podeszła do Mariusza (chłopaka Milki) i się przymilała do niego i nawet polizała!!!!! Porażka - ujadała w aucie na wszystkich wokół i obszczekała dwóch sąsiadów :-( A teraz trochę fotek z dzisiejszego spaceru :-) prawie jak w Egipcie ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/bfc6b255.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cad2520b.jpg[/IMG] Gusto z największa atrakcja spaceru .... drewienkiem udającym piłkę :-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/ee031c6a.jpg[/IMG] i pogoń za drewienkiem [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/57a417c3.jpg[/IMG]
-
A to Wegetka w nowym nabytku ..... nie żebym wyłamała sie z postanowienie o nie kupowaniu nowych obróżek :-D .... obróżka to gratis do zamówienia ;-) [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7cf79ac3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/cf8eb31b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/635ec05a.jpg[/IMG]