-
Posts
6745 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kajusza
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']Hej :) Kilka linków aktywacyjnych poszło na maila podanego w tresci ogłoszena. Więc Donka jest ogłoszona na: 1.ale.gratka.pl 2.kupsprzedaj.pl 3.kupiepsa.pl 4.przygarnijzwierzaka.pl 5. pajeczyna.pl 6. oglaszamy24.pl 7.adopcjapsa.pl 8.morusek.pl 9.tablica.pl 10.gumtree.pl 11.e-zwierzak.pl 12. cret.pl 13petworld.pl 14.polskastrefa.eu 15.cwirek.pl 16. krakusik.pl 17.petsy.pl 18. wroclawiak.pl 19. pineska.pl 20. sprzedasz.pl 21.kokosy.pl 22.owi.pl 23.sloniu.pl 24.najpewniej.pl 25. eoferty.com.pl 26. neeon.pl 27. lento.pl 28.ojej.pl 29.rozglos.net 30.olx.pl Przykładowe: [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/41663.html[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?id=100808"]http://www.pineska.pl/id=100808[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/13/1/34/20757.html[/URL] [URL]http://sloniu.pl//9/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/21271-Pozwol_mi_kochac_i_byc_kochana_.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19147723_pozwol_mi_kochac_i_byc_kochana.html[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/90742_pozwol_mi_kochac_i_byc_kochana_.html[/URL] [URL]http://www.wroclawiak.pl/143832_figa_przypilnuje_twojego_domu_.html[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-310217.html[/URL][/QUOTE] ogłoszenia Donki z drugiego bazarku zakupionego przez aidę (już wcześniej dostałam tego pw, ale zapomniałam wkleić) :-) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Gosia - mam jeszcze jedną prośbe do Ciebie - Gadzina jest już miesiąc u Ciebie ..... mogłabyś napisać jakie postępy zrobiła, co jeszcze jest do wypracowania, jakieś podsumowanie jej charakteru itp. Jak jej chodzenie na smyczy? Czy cały czas jest na KalAidzie? Będę wdzięczna za te info :-) I czy masz już jej wyniki badań? -
Kuba, kolejny sznaucerek oddany w jesieni życia :(
Kajusza replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
Kasjas niewiem co podpowiadałaś nowym ludziom Kubusia, ale może np. zabawki typu kong czy kula-smakula by się sprawdziły i pies by się nimi zajął zamiast rozpaczać "po stracie" domowników? Bo to, żeby z nim się nie pieścić, nie witac i nietłumaczyć, że się zaraz wróci to pewnie wiedzą :-) -
[quote name='vege*'][url]http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23265377[/url] proszę bardzo ;-)[/QUOTE] [quote name='lawendowa'][url]http://allegro.pl/smycz-dla-duzego-psa-lina-150cm-super-wytrzynala-i1964553728.html[/url] ja kupiłam na tej aukcji. Już się skończyła. Ale facet ma jeszcze te smycze więc zapewne jak napiszesz do niego, to bez problemu wystawi ;-). Nie spodziewałam się, że tak szybko do mnie dotrze ten towar.[/QUOTE] dziekuję bardzo :-)
-
[quote name='lawendowa']A do mnie dziś przyszła ostatnia zamówiona rzecz czyli smycz z allegro o której było kilka potów wyżej. Miałam do niej wątpliwości, ale jestem zadowolona z zakupu. Linka nie jest pomechacona ani pozaciągana. Jest gruba, bardzo miękka w dotyku, niesamowicie lekka. Długość jak najbardziej wystarczająca. Linka pwnie z czasem się trochę zmechaci tym bardziej, że to najlepszy szarpak dla psa :roll:, ale za 10zł jestem mega zadowolona! nigdzie w zoologu bym takiej nawet za 20zł nie dostała...a i ma bardzo fajny mocny karabińczyk...cena takiego u mnie to około 8-9zł...:roll: [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2999070/smycz][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi247/a0fe6f65001b4d5e4edcfb9a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2999071/smycz1][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1178/a34764ad001f78d34edcfba1/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] to ja się przypomnę - podałabyś mi link to tego sprzedawcy, bo ja nie znalazłam (podałaś nazwę firmy chyba i nie udało mi się znaleść) ... a takiej brązowej smyczy poszukuje juz od dłuższego czasu :-)
-
ja patrząc wg cennika na stronie musiałabym zapłacić 69zł .... cena nie dla mnie.
-
Pieknie Misia wygląda w kwiatuszkach :-) Co do galgo to juz kiedyś "zachorowałam" na ich obroże, ale jak dla mnie wydać ponad 50zł na materiałową obroże, to troche za dużo :-(
-
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']:) :) :) super się czyta takie wieści :) Fajnie, że Karlosek weekend z rodziną spędza :) Na barfie mu się przytyło ;) Nowe życie, nowa figura ;) A co teraz jada? Suchą? A z tym kongiem to jak? Nie dostawał wcześniej u Jacka? Przecież mu kupiłyśmy Kong... dostał go do nowego domu? Heh, mojego Emila też nie było przez dłuższą chwilę, jak rozprawiał się z zawartością... pełne skupienie na kanapie i mozolne wydłubywanie i wylizywanie :) no ale nie zdarzyło się, żeby 'po' poległ :-o[/QUOTE] Cały czas jest na barfie, tylko teraz ma więcej ruchu, takiego wymuszonego, nie swobodne latanie po placu ..... tylko teraz maszeruje dziarskim krokiem przy Panu ;-) No i mniejsze porcje dostaje ... chyba. No jakoś tak wyszło, że u Jacka konga nie dostawał, ale w wyprawce go dostał i teraz nadrabia stracony czas :-D ...... Emil może miał doświadczenie kongowe, pewnie karlos niedługo też się wyrobi z kondycją :-D Musze poprosic o jakieś fotaski domowe, żeby wstawili na wątek dla wszystkich, którzy kibicowali karloskowi. -
Kuba, kolejny sznaucerek oddany w jesieni życia :(
Kajusza replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
Super, że Kuba święta spędzi juz u siebie :-) -
Gratulacja dla Młodszego :-) i ekstra komentarz! A jak zwyciężca się czuje? brzuch dalej boli?
-
Karlos - czarny amstaff - już w ciepłym domu się grzeje :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']Co tam u Karlosa? Dobrze się ma? I dobrze ludziom z nim?[/QUOTE] dobrze ... ludziom tak dobrze, że piątkowy wieczór spędzają w domu i nie dadza się wyciągnąć ;-) Dziś się uśmiałam, bo mi opowiadali jak Karlos w końcu zapoznał się z kongiem ..... Kong chłopaka zmordował, walczy twardo i do końca .... po jego zdobyciu poległ i psa nie było :-) Ci znajomi sceptycznie podeszli do mojego zachwalania tej zabawki .... ale teraz przekonali sie, że taki niepozorny kawałek plastiku m oże zdziałać cuda :-) Dziś go zaszczepili na wirusówki i odrobaczyli, także chłopakowi żadne paskudztwa nie groźne :-) aha ... no i zaczeli odchudznie, już śpi w cieple to tłuszczyk mu nie potrzebny ;-) -
i po co ja tam wchodziłam ;-) ..... takie cuda znalazłam: [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/3cf30efc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/7b4eb78d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/4a3d7cd3.jpg[/IMG]
-
[quote name='lawendowa']Tylko, że te taśmy są dość szerokie, pierwsza może nie aż tak ma 22mm, a brązowa w turkusowe kwiaty 38mm :)[/QUOTE] aha ..... jakby co Wegetka nosi też 4cm ;-) Także, którąś mogę wybrać ;-)
-
[quote name='lawendowa']Względem oglądania taśemek... [IMG]http://www.ribbonsgalore.com.au/shop/images/RR-suzani-ribbon-mustard.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ribbonsgalore.com.au/shop/images/RR-flowers-blue-brown-38mm.jpg[/IMG] [/QUOTE] cudo!!!!!!!!!! jeżeliby ktos zamawiał to poproszę o pw, to też się skuszę :-)
-
Czy ja moge poprosic o pomoc .... bezpłatne zagłosowanie: [quote name='Kajusza']Serdecznie prosze o [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00"][B][COLOR=red]zagłosowanie na fotkę nr 15 na fotobazarku[/COLOR][/B][/URL] potencjalna wygrana zostanie przeznaczona na zabieg dla [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218553-HERMES-...-boski-pies-....-cudo-nie-amstaff-)-POTRZEBUJE-WSPARCIA"][COLOR=seagreen][B]Hermesa[/B][/COLOR][/URL] - wykastrowanie go i usunięcię naddziąślaków .... każdy głos jest ważny i przyczyni sie do zwiększenia komfortu życia Hermesa :-) [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2174/dsc04675t.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
kurcze .... fotka tatankas depcze nam po piętach .... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217513-GŁOSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00"]proszę o spamowanie z prośba o głosowania na fotke nr 15! [/URL] -
ja mam tasmę 20m dla psa, i bardziej się sprawdza niż link, bo własnie jest nieparząca ;-) Kupiłam ją w pasmanterii, a karabińczyk w budowlanym. Zwwiązałam na supeł i podszylam ręcznie ... nie ma prawa się rozwiązać albo rozpruć ... a testowane na schroniskowych psach :-) Co do Nobby - to też je lubie, i kupuje dla naszych schroniskowych astów, są miękkie ale jednocześnie wytrzymałe, mają dobrą regulację ... co niestety jest ważne, w miarę jak pies chudnie :-(
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose']Pieszczochy dla hiperaktywnej Gadziny. Ciotka odwiedza, tylko się nie odzywa ostatnio... Też jestem ciekawa co z tymi badaniami tarczycy wyjdzie. Z tego co pamiętam z historii mojego psa, to nadczynność tarczycy, która powoduje nadpobudliwość i utratę wagi występuje u psów baaardzo rzadko. A najbardziej 'popularna' niedoczynność skutkuje apatią, odkładaniem tłuszczyku itd.[/QUOTE] aha .... to jakby coś, to gadzina kwalifikuje się na nadczynność ;-) tfu, tfu, żeby nic jej nie wyszło niedobrego w tych badaniach! -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']wysyłałaś na niebieskim nr konta dla Jara więc masz go w wiadomościach wysłanych w skrzynce :)[/QUOTE] aha, to ide na niebieski ;-) -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']Ania na niebieskim trzeba Gryzipiórce nr konta podać[/QUOTE] ok, to zaraz poproszę Ele żeby mi wysłała, to ja wyślę Gryzipiórce :-) -
[quote name='lawendowa']Na allegro ;-) Jest tylko jedna firma która je produkuje nazywa się pato for pets, na drugim zdjęciu sklepu juz nie wyglada tak fajnie...ale zaryzykowałam. Te linki tak plecione i w takim kolorze widziałam tylko w czeskiej hurtowni w ktorej minimalne zamówienie to 100$... więc cóż...ryzyk fizyk:P[/QUOTE] czyli smyczka jeszcze nie doszła? to czekam na recenzje jak się w realu sprawuje :-) ps. możesz wstawić link do tego sprzedawcy?
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
Kajusza replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Po zabiegu trzeba będzie Hermesa ogłaszać, żeby ktoś chłopaka wypatrzył.[/QUOTE] dokładnie :-) [quote name='fioneczka']hahaha Anka Ty zakręcie ;) wyślę Ci 100 tak jak gadałyśmy ... nadziąślaki zrobicie, jajce i czip :)[/QUOTE] ehhhhh, po tym urlopie to ja więcej mieszam niż przed urlopem ;-) -
[quote name='lawendowa']A my do naszych czekoladowych szelek w łapki zamówiliśmy smycz linową z takiej o to linki: [img]http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/64/55/37/1964553789[/img] Grubość 12mm, długość 150cm, nie przepinana :)[/QUOTE] ale fajna smycz :-) A w jakim sklepie ją kupiłaś?
-
Bastek w typie sznaucerka mini szuka fajnego domku!
Kajusza replied to kasjas's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']kasjas nie myśl tak!!!! winni są ludzie nieodpowiedzialni, którzy nie dopilnowali psa! najgorsze, że jesteśmy tak daleko i co zrobić? w takich chwilach rozumiem dziewczyny z Wawy, które wydają psy TYLKO na terenie Wawy i okolic... w razie takci hsytuacji mogą same szukac i dopilnować zeby było zrobione wszystko, a co my możemy teraz? postukać w klawiaturę a co ludzie zrobią i jak będą szukać - nie mamy na to wpływu, a ludzie najczęściej nie wysilają się :( boże jaka gorycz w sercu :([/QUOTE] a gdzie Baster zamieszkał - bo jakoś mi to umknęło.... może ktoś z dogo jest z tamtych okolic, i będzie mógł jakoś na miejscu ustalić co się stało i jak można pomóc....