-
Posts
1519 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Laura1108
-
megii1 rozumiem , ze Tobie chodzi o lecznicę w Wołominie ponieważ jakos w poprzednim poście rzuciło mi się w oczy , że pisałaś o tym iż zabrałaś psa w takim stanie z Celestynowa ...
-
Przydałaby się inform,acja , że klamka z wolomina bo nie każdy moze go po nazwisku skojarzyć ale po mieście i ktoś wejdzie i zobaczy , ze to ten co mu psa zrujnowal
-
[SIZE=3][U][B][SIZE=6][COLOR=Red]ZOBACZ CO ROBI SCHRONISKO W WOŁOMINIE Z PSAMI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-umiera-pomocy-drastyczne-146603/"]bernardyn umiera!!!! POMOCY!! drastyczne![/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/U] [COLOR=Blue][I][SIZE=4][SIZE=3]Każdy chyba zna ten schron , nie cieszy sie on najlepszą popularnością . Psy znikają tam w niewyjaśnionych okolicznościach . Mieli kiedys wszczęte postępowania na drodze sądowej , zastanawiający był rekordowy obrót psami . Były tez inne afery związane z "chińczykami" i E. Biedrzycką .[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.biuro.psianiol.org.pl/mz/wolomin/index.htm"]Schronisko w Wołominie[/URL] [I]"Na czym faktycznie polega "adopcja" nikt jednak nie sprawdza. Najmniej interesuje to gminy, które za "opiekę" płacą z góry jednorazową sumę, po to właśnie, by już się tym nie interesować. Gdy dociekliwe osoby usiłowały poznać los konkretnych wyłapanych zwierząt, zwykle ich w schronisku nie było. Pani Izabeli Banaszkiewicz z Wołomina udało się przed dwoma laty uzyskać kilka adresów "adopcji" w okolicznych wsiach, ale na miejscu zawsze okazywało się, że pies "właśnie uciekł".[/I]" [I][B]"27.07.2009:[/B] I znów się udało - EMIR i ARKA wywęszyły kolejne - piąte już (po Starej Wsi, Krężelu, Maciejowicach i Kociołkach)- miejsce, gdzie nasza niezawodna Ewa (choć to nie jest prawdziwe imię) zapewnia bezdomnym psom "opiekę" i "szczęśliwy los". Tym razem to Małe Boże, gmina Stromiec, powiat białobrzeski. Ponieważ to ta gmina łamała prawo odpisując z nią umowy w latach 2007-2008, dobroczyńca zwierząt Ewa B. stwierdziła widocznie, że klimat będzie dobry. Zwróciła się nawet o wydanie pozwolenia na prowadzenie legalnego schroniska. Oczywiście nie dopuścimy do tego i sądzimy, że powiatowy wet i gmina zgodzą się z nami. Usilnie nad tym pracujemy. Nad tupetem tej pani przeszliśmy już do porządku dziennego. Serce rośnie, że nasze starania coś dają - zaledwie po dwóch tygodniach radosnej twórczości naszej ulubienicy, mieszkańcy wsi pod przewodnictwem kapitalnego sołtysa, odnaleźli informacje w internecie, zmówili się, protestują w gminie i obiecali nam, że pozbędą się takiego sąsiedztwa. Trzymajcie kciuki, kto powiedział, że do trzech razy sztuka - może do pięciu? Oficjalnie przyznaje się do 90 psów, ale wiemy, że pani z gminy niefrasobliwie poinformowała ja o naszej wizycie, a ona gorączkowo porządkowała obejście od rana. Psy, które są na widoku w większości są przypięte łańcuchami (krótkimi) do bud. Reszta pozamykana w stodołach. Stan zwierząt ogólnie nie najgorszy, ale jak uczy doświadczenie, te w gorszych stanach są gdzies schowane, a raczej nieżywe. Generalnie odbiera ciągle psy z Wołomina, od swojego serdecznego przyjaciela doktora K. - choć jego działalność wskazuje, że powinien się raczej nazywać doktor M..... Poniżej kilka fotek, niepokojąco kojarzących się z Krężelem. " [/I]
-
Hop do góry !!!
-
Madallena no to ekstra wiedziałąm , że tam nie ma co pytać o nic bo i tak prawdy nikt nie powie . Ja już jestem zwarta i gotowa iść zeznawać co widziałam . Mam nadzieję , że to szybko nastąpi a teraz mam chęć iść fraje... powiedzieć co zrpobił napluć mu w ryj . Wybaczcie ale nie po raz pierwszy ten potwór "dotyka" mnie osobiście nie po raz pierwszy przeżywam drmata kolejnego umęczonego psa prze tego ......:angryy:
-
Wiecie ja to tak myślę , że gdyby Trevor leżał gdzieś na widoku w kojcu to niejedna osoba , która tam zagląda w poszukiwamniu psów wywalił by mu w ryj toż to inaczej by sie nie dało .
-
Tylko dlaczego uzyskałm info w weekend , że pies zabrany ... Dlaczego nikt kto tam zagląda go nie widział coś mi się wydaje , że pies gdzieś czekał na powlną śmierć ... Pies dopiero wczoraj pojechał do domu a jezzcze w piątek kiedy gadałm z Negrii mówiłam , że pies ma być zabrany i całe szczęście bo tam to leży na sianie z kagańcem na posyku a wkoło muchy :shake::-(
-
Tak mosii potwierdza to ten sam pies :-( ten czy inny fakt jest jeden trzeba tego rzeźnika wziąć za jaja i przed sąd niech nie myśloi , że jest bezkarny :mad:
-
cZY są jakieś wieści czy ten benuś to Trevor ? Tak czy siak Klamczyński dokonał zabiegu kastracji przed chwilą był mój TZ w tej lecznicy niestety albo stety tego fr.... nie było już był jego mega niemiły pracwonik zapewne równie fachowy w tym co robi jak jego szef :angryy:
-
DT by były ale płatne dwaq miejsca po 10 zł doba plus nasza karma , jedno miejsce darmo i jednego trzeba by szukać .
-
Tylko zwróć uwagę na fakt , że sznurek piesio na zdjęciu powyżej ma na prawej stronie a pie sleżał tyłem właśnie na prawym boku . Czy każdy pies po kastracji leży w kagańcu ?? Raczej nie Trevor miał w schornie opinię psa agresywnego więć stąd kaganiec .
-
:angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad: i jak ja mam pójść do tego kuta.... jak ja nie dość , że nie mogę zapomnieć co zrocił by mój pies odszedł teraz to !!!!! Wysłałam TZta bo ja całą się telepie i mogę być nieokrzesana i w słowach i w rękoczynach po prostu muszę się wyprowadzić bo mieszkam od niego 200 metrów . To jest straszne straszne potworne okrutne nie potrafię zebrać myśli jak tylko zbiorę to może coś bardziej sensownego napiszę jedno jest pewne byłam tam i widziałam niestety leżącego psa beranrdyna Trevora . Suka jest w stanie bardzo dobrym ale jutro przed 8 rano wsyztskie sukie jadą do Celstynowa :-(:-(
-
Mix Doga Tod vel Enzo już w NOWYM DOMKU U WSPANIAŁEJ RODZINY
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=744121521]Tod trochę dog a trochę labrador a SZUKA DOMU (744121521) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Szorściak Malboro z Łodzi. Buda i strach ? Już nie. Ma własny DOM :).
Laura1108 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Rozklejajcie ogłoszenia :mad: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=744118552]Malboro pies familijny szuka miejsca w Twoim sercu (744118552) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
[B][FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=5][COLOR=Red]27.09 Adiunia już u p. Kariny w Jaworznie :) NA DT Wszystko jest OK , brak szczególnej reakcji na kotkę no może taka , że Adiunia troszkę boi się kociczki bo ta dziabnęła ją w nosek i teraz Aidunia omija kotkę :) Pchała się w nocu do łóżeczka swojej tymczasowej Pańci a Ta przystawiła jej fotel koło łóżka i Aidunia śpi blisko ludzia :) [SIZE=6][U]AIDUNIA ZOSTAJE W DT NA ZAWSZE [/U][/SIZE] PROSIMY A NAWET BŁAGAMY O WSPARCIE NA LECZENIE : STERYLKA , SZCZEPIENIA , ODROBACZENIE , ODPCHLENIE.[/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/B][SIZE=5][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy][U][SIZE=6][B] [SIZE=3]Aida[/SIZE][/B][/SIZE][/U] [SIZE=3] To około 1,5 roczna sunia wyrwana z pseudoschronu w Wołominie . [U][B]Charakter:[/B][/U] Bardzo grzeczna i śliczna sunia . Taka pomieszana coś z amstaffa coś z pitbulla ... Mix ale naprawdę urocza . Nawet Pani weterynarz , do której pojechaliśmy powiedziała , że bardzo ładna sunia i bardzo grzeczna co naprawdę się sporadycznie zdarza by psiak był tak mega psokojny u weterynarza a ona leżała grzecznie , dała sobie wyczyścić obolałe uszka nawet nie drgnęłą tylko pisnęła cihutko jak ją zabolało to tyle . W oczekiwaniu na kolejne zabiegi leżała grzecznie i zerkała na Pania doktor - taka jest wspaniała . Kocha człowieka , uwielbia mizianko , głaskanko , całowanko i takie tam wszelakie przyjemności . Jednak jest pewien minus Aida nie lubi psiaków , powarkuje , kłapie zębami jednak u Doddy przebywa jedną noc z kilkoma innymi psiakami i jest obojętnie . Myślę , że Aida będzie szczęśliwsza jako jedynaczka bez psów i kotów niech sobie ma ludzia na wyłączność .Aidusia jest bardzo karną sunią gdy cos robi nie tak jak nam się podoba wystarczy powiedzieć "fe" , "nie wolno" czy "zostaw" zdecydowanym tonem i mała się uspokoja natychmiast . Na smakołykach świetnie skupia uwagę , siada naprzeciw człowieka i czeka aż dostanie , kiedy odbiera jedzenie z ręki robi to na wyraz delikatnie . Szkolenie na smaczki w jej wypadku odniesie porządany efekt . Samochodem potrafi jeździć , jest grzeczna podczas jazdy . [/SIZE] [/COLOR][/FONT][/I][/SIZE] [SIZE=5][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy] [SIZE=3] [U][B]Zdrowie:[/B][/U] Bardzo zapchlona w chwili odebrania z pseudoschronu . Stawy biodrowe niebolesne . Zapalenie kanałów słuchowych , dużo ciemnej wydzieliny , skóra kanałów słuchowych zaczerwieniona , błony bębenkowe nieuszkodzone . Węzły niepowiększone . Temperatura 38,6 . Obecnie sunia jest u Doddy a jutro 20.09 rano jedzie do hoteliku w Zalesiu . [/SIZE] [SIZE=4]U Doddy :) na jedną noc [/SIZE] [IMG]http://images6.fotosik.pl/535/3f9c0e9308a9f62e.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/535/0eadf32ca0d130f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/94/c230b0d86a3c3d23.jpg[/IMG] [/COLOR][/FONT][/I][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy] [SIZE=4][B][COLOR=DarkOrange]Aida została w Wołominie podobno Celestynów nie bierze astków , mam straszne przeczucia i obawy , że stracę ją z oczu . Przecież dr K nie będzie trzymał suni miesiąc bo to kasa zablokowana a kasę trzeba upłynniać więc sunia będzie musiała gdzie sobie pójść tylko gdzie ... do Biedrzyckiej ... czy może ma innego odbiorcę ?[/COLOR][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE][B][FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=5][COLOR=Red] W pseudoschronie [IMG]http://lh4.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SrtJI7DhlfI/AAAAAAAAArA/mqk1QV9WQU8/asta2.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_vevZa-R8kKc/SrtJJB5Vj7I/AAAAAAAAArI/NgPa0Uo7Gjc/asta4.JPG[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=DarkSlateGray]Deklaracje : Kostek - 50 zł jednorazowa ala123 - 50 zł (stała) margol - 50 zł (stała) Andzia69 - 100 zł (jednorazowa) później 50 zł stała Negrii_2008 - 30 zł (stała) ala133 - 50 zł jednorazowa[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][B][FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4] [COLOR=Blue]Donitov - 100 zł Czy to deklaracja stała czy jednorazwoa ?[/COLOR] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=DarkSlateGray] Fundacja AST : karma pomoc w ogłoszeniach pomoc w transporcie[/COLOR][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=DarkSlateGray] [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][B][FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=5][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/B][COLOR=DarkGreen][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][U]Rozliczenia wrzesień :[/U] [/SIZE][/FONT][/I][/COLOR]Wpłaty na rzecz Aidy: Ala123 - 50 zł Margol - 50 zł Kostek - 50 zł Donvitow - 100 zł Andzia - 100 zł Obraczus - 20 zł Negri_2008 - 30 zł Artur z Zamościa - 50 zł rozliczenie wątku Elzy z Klembowa - 130 zł ____________________________________________ [B][COLOR=blue]RAZEM: 580 zł[/COLOR][/B] Wydatki" konsultacja lekarska - 78 zł pobyt w hotelu - 80 zł transport - 300 zł ___________________________ [B][COLOR=red]RAZEM: 458 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=seagreen]Na dzień 2 października Aida ma w skarpecie: 122 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#2e8b57]Wielkie dzięki dla wszystkich :lol:[/COLOR][/B] [SIZE=5][I][SIZE=4][U][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy][B]Wydatki : 19.09. [/B][/COLOR][/FONT][/U][/SIZE][/I][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy][SIZE=4] konsultacja lekarska [U][B]78 zł [/B][/U]na co się składa : - badanie kliniczne 30 zł - odpchlenie na miejscu 12 zł - surolan do uszu 36 zł[/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE] [B][FONT=Comic Sans MS][I][SIZE=4][COLOR=Navy] 300 zł transport Warszawa - Jaworzno [/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/B] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I][COLOR=Red][U]Ogłoszenia : [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=747916784"]Aida mix amstaff mix pitbull ... SZUKA DOMU (747916784) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [/U][/COLOR][/I][/SIZE][/FONT][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl/"]www.ale.gratka.pl[/URL] warszawa.gumtree.pl [URL="http://www.hodowcy.com.pl/"]www.hodowcy.com.pl[/URL] [URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl[/URL] [URL="http://www.zwierzeta.pilne.net/"]www.zwierzeta.pilne.net[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL]
-
Przerażony wyżeł POMOC W OGŁOSZENIACH PROSIMY Ma dom
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Więc wyżeł może iść na DT wczoraj wyprosiłam Celinę aby go nam dała i na całe szczęście udało się :lol: . Teraz tylko obiecałam , że podrzucę karmę lub kasę jak myślicie co lepiej a jeżeli karmę to jaką ? Brit ? O kastracji pomyślimy jak pojedzie do DT tylko powiedz Tatianko ile u Ciebie kosztuje kastrowanie a ja zapytam Celiny ile oni płacą tylko czy mi powie prawdę ? No i z tego co wiem to za sterylkę dużej suki płacą 350 zł więc to sporo myślę , że pies około 250 zł . Po za tym w kwestii umowy to chyba wezmę na siebie a informacje gdzie przebywa na DT doniosę i później jak znajdzie domek to też podam z Azylu adres co ? -
[IMG]http://images46.fotosik.pl/199/dc94e4de808416ed.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images39.fotosik.pl/196/2058f3de7e6b8bd4.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/199/fc08f4c2d1935a18.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/195/d8cb08c3e34f0f93.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/199/cb92615cc7cfc318.jpg[/IMG]
-
Mix Doga Tod vel Enzo już w NOWYM DOMKU U WSPANIAŁEJ RODZINY
Laura1108 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Dobra nie proście dziewczyny ja dziś w nocy zrobię allegro i powklejam więcej ogłoszeń wstyd jak cholera :oops: , że się tak zbieram ale Nadziejka zajęła mi głowę i nadal w sumie mam ciągle o niej myśli :-( ciężka sprawa ale dobra dziś poklecę Todkowi a raczej Enzuniowi :) -
Gadałam dziś z wetem ale przez telefon jakoś nie mam odwagi tam iść ja z Klamczyńskim nie mam dorbych stosunków tak czy inaczej wybrać się muszę i polezę jutro gorzej jak mnie skojarzy a mam z nim na pieńku bo przyczynił się do śmierci mojego psa i staral się naciągnąć mnie na ksozta leczenia kota którego zaniosłam z maksymalnie przetrącanym kręgosłupem i miednića a on mi bajki zaczął opowiadać więc miałam z nim kilka awantur dlatego może mnie pamiętać aczkolwiek nie musi w każdym razie im więcej zrobię dopóki nie dowie się kto tam się kręci tym lepiej . Jednak jutro juz nie mam wyjścia muszę iść ale ... jest źle suki trzeba zabierać szybko bo w czwartek jadą do ćelstynowa .