Jump to content
Dogomania

Laura1108

Members
  • Posts

    1519
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Laura1108

  1. [B]Negrii_2008[/B] a czemu nie ? Jasne , że mogę nawet muszę bo Celina pomyśli , że jesteśmy ściemniarami :razz: [B]Glorien[/B] DZIĘKUJEMY :loveu:
  2. No byłoby pięknie ale raczej nie będzie kiedyś jak prosiłam Celinę o info kto adopotował sunię to powiedziałą , że fajna rodzina i tyle .
  3. Glorien dziękujemy jesteś niezawodna zarówno na forum labradorowym jak i tutaj :loveu:
  4. Ehh milczenie jest złotem powiadają tylko tak myślę co w tym przypadku lepsze a prawda jest taka , że tak czy siak trafiłby tutaj .
  5. Tak napluć mu w ryj ma ochote chyba każdy tylko martwi mnie fakt , że jak tak poczyta co tu się wypisuje to może ograniczyć wstęp do schornu i ucierpią kolejne psy :(
  6. Tak do Twojej Miski ;) Ta Twoja Misia to rozniosłaby kojec schrosniskowy :loveu: SZalona dziewczynka .
  7. Czy udało się Kluseczkę wyciągnąć ?? No bo u megii to już pół kroku do normalnego życia :) :loveu:
  8. A więc trzeba podlecieć do Celiny i zostawić tak ?
  9. Negrii co Ty mi tu padliną dzielisz ;):evil_lol:.... Dziękujemy i zbankrutujemy :eviltong: No i te 30 to raczej aż i już psizę .
  10. Do góry :multi: Prosimy o pomoc w ogłoszeniach .
  11. Teraz już wszystko wiem ale myślę Negrii , że sama będziesz musiała pilnować tych wpłat bo raczej ciężko pamiętać każdego podopiwecznego :razz:
  12. Ale super wieści mam ogromną nadzieję , że sunieczka będzie miała naparwdę dobrze u nich . Pilnujcie jej ona wystarczająco przeszła . A tak swoją drogą to szybko Wam ta akcja poszła gratuluję :multi:
  13. Lady niestety pojechała do Celstynowa tak myślę , że pora założyć Lady drugi wątek ...
  14. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/przerazone-malenstwo-nie-pojedzie-do-dt-brakuje-140-zl-pomocy-146710/[/url] ta sunia pojechała [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/pomocy-sunia-od-dr-k-cudem-wyrwana-brakuje-130-zl-na-trabsport-pomocy-146056/[/url] jedna z tych suniek pojechała a dokłądnie Lady pojechałą też sunia z tego tematu i jedna czarna stara chyba taka , której nie miałąm okazji poznać :( ale tak biednie wyglądała .
  15. Co do odzewu z ogłoszeń to .... zobaczymy zobaczymy ;)
  16. OK czyli na ten miesiąc mamy kasę , numer konta wyślę na PW.
  17. W tym pseuschronie mówią , że OK tylko jak jest w rzeczywistości to nie wiem spróbuję sprawdzić tylko może być kłopot z zabraniem jej na spacer ponieważ tutaj co chwilę co innego mówią odnosnie wolontariatu i wyprowadzania psów . Kiedy chciałam w ubiegłym tygodniu psa na spacer nie pozwolono mi wziąc bo uceiknie albo pogryzie .
  18. Co do plakatów to proszę powiedzcie czy to zgodne z prawem ?? Pewnie tak bo nie ma na nim informacji kto dokonał tego czynu ....
  19. [quote name='karolina_g_k']Ok. W takim razie czekmy na kolejne osoby, ktore beda mogly pomoc. Jakby co to od nas jest 300zl na pierwszy miesiac i 210 w kazdym kolejnym. Pogdam jeszcze z kims moze cos dorzuci. A miejsce dla malej nie przepadnie?[/quote] Ja nie wiem o 300 zł chyba 260 zł :razz:
  20. Mała jest w Celstynowie czeka na sterylkę któa jest jutro i można ją zabrać jednak nie wezmę jej nie mając pełnych deklaracji a jak ją zabiorę to nie uzbiera się deklracji bo każdy wyjdzie z założenia , że jak juz mała jest w DT to jakoś damy radę a ja naprawdę nie dam rady . Był czas , że mogłam wpłącić kasę a teraz jest czas , że mogę pomóc fizycznie pojechac tu czy tam , zawieźć psa ale niestety nie mam kasy kieszenie świecą pustkami .
  21. O jej Doddy przepraszam ja sie tak niejasno wyrażam , że nie wiem :oops: Megii1 - 12-13 zł z karmą ( w tej cenie karma ) Zalesie - 10 zł bez karmy
  22. [B][SIZE=4][COLOR=Red]Prosimy o wsparcxie fionansowe . Wczorajszy rachunek za weta 96 zł dzisiejsze antybiotyki .... Negri ile ? Jutro transport do Torunia około 130-150 zł Prosimy o wsparcie . Bardzo porosimy ....[/COLOR][/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...