-
Posts
12783 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agucha
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Mi Dogo na szczęście chodzi jak należy.Justyś, dodaj w pierwszym poście, że post rozliczeniowy jest na str 10, i już :) Na razie musi tak zostać ;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Nowe wieści - żabulka NA PEWNO nie ma: - cukrzycy, - hormony nadnerczy w normie - wątroba jak należy - ogólna morfologia - OK :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Martwią mnie jej oczy...jedna rogówka jest delikatnie zmętniała, druga rogówka jest taka jakby wklęsła... pierwszy raz spotykam się z czymś takim... -
Oddam albo WYRZUCĘ. Może jednak chce ktoś takiego psa? Ma dom.
Agucha replied to tripti's topic in Już w nowym domu
wrzuć na tinypic albo youtube :) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Agucha replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Guciowi przydałoby się zrobić zdjęcie z człowiekiem, żeby ludzie mieli wyobrażenie ;) Dla mnie na zdjęciach wygląda jak docelowo psiak średnio-mały... -
Oddam albo WYRZUCĘ. Może jednak chce ktoś takiego psa? Ma dom.
Agucha replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Gdzie ten obiecany filmik? :) -
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Agucha replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[B]Pinuś już bez-jajeczny, odpoczywa teraz. Wszystko odbyło się szybko i "bezboleśnie" [/B]:) Cała przyjemność wyniosła nas [B]100zł,[/B] oczywiście mam fakturkę na przelew, tak jak obiecałam. Powiedzcie mi teraz co mam dalej robić? Przesłać ją czy jak? Zielona jestem w tych sprawach... Pinek waży CAŁE 8,900 tak więc kawał chłopa z niego :) Tak w ogóle, to [B]wstyd mi strasznie[/B], bo... NIE ROZLICZYŁAM pieniążków, które wpłynęły na Pinusia...:oops::oops::oops::roll: [U]Więc rozliczam:[/U] [SIZE=3][B]- 16.III - [COLOR=Red]60zł[/COLOR] na karmę - kochana cioteczka [COLOR=RoyalBlue]tomcug[/COLOR][/B][/SIZE] :loveu::loveu::loveu::multi: Karma dziś przyszła dopiero, i nie tak jak pisałam Monice - Acana Small Breed, tylko [B]Acana pacifica[/B], bo nie mieli na magazynie takich małych opakowań.Wcale nie narzekam, bo pacifica jest o wiele lepsza i dobrze mu zrobi na włos i skórę ;) Zgrzebełkiem wyczesaliśmy spoooro podszerstka i zrobił się z niego jeszcze większy puszek :loveu: -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciliśmy... Nie moglam się w żaden sposób dodzwonić do Justyny a chciałam zapytać czy niunia miała robioną morfologię czy też i chemię... Trudno, krew poszła ponownie do badania. Będzie badana pod kątem hormonów, cukrzycy i ogólnie. Postaramy się też złapać troszkę moczu do analizy i zobaczymy co wyjdzie, bo Mini dalej ma mocz podbarwiony krwią... :( [B]Dziś zostawiłam u weta [COLOR=Blue]70zł za badanie krwi.[/COLOR] [/B] Co do odrobaczania... robale wyłażą z niej stadnie... wszystko żywe, ruszające się - ohyda! Także na pewno trzeba ją powtórnie odrobaczyć i...resztę mojego towarzystwa... Brzuszek ma już normalny, cycuszki zwisają, temperatura w normie. Nie drapie się, nic się nie jączy, nie śmierdzi. Czekam na wyniki badań, zaraz powinnam je mieć. Oczywiście mam rachunki na wszystko, jak uda mi się zeskanować to wrzucę ;) [quote name='zerduszko']Agucha, a gdzie chodzicie do weta??[/QUOTE] Na Młyńską :) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]Uzupełniłam post rozliczeniowy, który znajduje się na razie na [COLOR=Red]10str.[/COLOR][/B][/SIZE] Mamy[U] 140zł[/U] wpływów, z tego [U]60zł[/U] poszło wczoraj na leki. [B] Malawaszko[/B], dziękuję za wsparcie!:loveu: Przyda się ;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Cała noc przespała ze mną w łóżku. tak się biedna trzęsła jak galaretka, że nie miałam serca jej wyrzucić... Teraz znów śpi na swojej kołderce :) W nocy ściągnęła sobie pampersa i zasikała swoją piżamkę, wiertoliła się i przytulała do mnie. Oczy mam na zapałki, ale co tam! ;) Za 2h zabieg Pinusia... denerwuję się... Wezmę MINutkę (TAK, TAK - MINUTKA - BO SIKA CO MINUTKĘ...) niech jej wet zmierzy temperaturę i obejrzy dziś tą skórkę, jak jest wykąpana... Dostała już poranną dawkę leku i dalej śpi. Nie zabieram jej na razie na spacery, boję się :roll: Trzymajcie kciuki i za mnie - bo nie wiem jak dam sobie radę sama z dwoma psami w aucie , i za nasze cudaczki kochane! :) -
Nie ma osoby, która ma z nią kontakt telefoniczny?
-
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]No to już ostatnie z dziś. Dam laleczce pospać (chociaż ona i tak nie zwraca na mnie uwagi i nawet nie mrugnie :D )[/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/o570qc.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/a48kl5.jpg[/IMG] [B]Shih, i jeszcze nie shih[/B] ;)[B] I Miniuś będzie tak wyglądała - zobaczycie![/B] [IMG]http://i42.tinypic.com/vrdmbs.jpg[/IMG] [B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]wyobraźcie sobie, że poszłam na żywioł, wsadziłam pod prysznic, wymyłam porządnie...a ona nawet nie warknęła[/FONT][/COLOR][/B] :roll::loveu: -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B].... a tak siusiam...[/B] :( [IMG]http://i44.tinypic.com/73hqns.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/ny9378.jpg[/IMG] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Black][COLOR=Blue]Joma, stokrotne dzięki za wpłatę!!![/COLOR] Mam do was Kochani przeogromną prośbę - [COLOR=Red]wpisujcie w tytule przelewu swój nick. [/COLOR]bardzo ulatwi mi to rozliczenie, gdyż pierwszy raz mam z tym do czynienia a nie chcę niczego pomieszać. Z góry dziękuję! [/COLOR]:) :) :) Kolejne z sesyjki golaska[/B] :) [IMG]http://i41.tinypic.com/2lcve6x.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/18zywn.jpg[/IMG] [B]Sexi Kubusiowe galotki[/B] ;) [IMG]http://i40.tinypic.com/34pxiq1.jpg[/IMG] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']moze wlasnie Mini?[/QUOTE] Ona własnie została panną Mini ;) -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Tak też można[/B] ;) [IMG]http://i43.tinypic.com/2cfxr2o.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/1zw14kw.jpg[/IMG] [B] Tutaj już po kąpieli [/B]:) [IMG]http://i43.tinypic.com/29pus01.jpg[/IMG] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Oto mini Mini ;) Chociaż czy ja wiem czy taka mini - jest cięższa o 400g od mojej Toffi. Waży CAŁE 5,900[/B] :) [IMG]http://i40.tinypic.com/261ixyh.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/34hfhc4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/wteyk8.jpg[/IMG] [B]Niunia jest już wykąpana i nakremowana. Teraz śpi [/B]. -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=5]ROZLICZENIE:[/SIZE][/B] [/CENTER] [B] [SIZE=4][COLOR=SeaGreen]WPŁATY:[/COLOR][/SIZE] -------------------------------------------------------------------- - 18.III - [U]kostki mięsne (7x 250g)[/U] - justyna85 :loveu: -------------------------------------------------------------------- - 18.III - [COLOR=Red]100zł [/COLOR]- JOMA :loveu: - 19.III - [COLOR=Red]40zł [/COLOR][/B][B]- divia_gg :loveu: - 21.III - [COLOR=Red]5zł [/COLOR]- megi82 (forum shih-tzu) :loveu: - 22.III - [COLOR=Red]6zł [/COLOR]- asl :loveu: - 22.III - [COLOR=Red]30zł [/COLOR]- Edyta1064 (forum shih-tzu) :loveu: - 22.III - [COLOR=Red]52zł[/COLOR] - Monika z Katowic :loveu: - 22.III - [COLOR=Red]10zł [/COLOR]- caha :loveu: - 22.III - [COLOR=Red]20zł [/COLOR]- Dorotka87 (forum shih-tzu) :loveu: - 22.III - [COLOR=Blue]10zł [/COLOR]- Agucha --------------------------------------------------------- [/B][LEFT][SIZE=5][COLOR=RoyalBlue][B]273zł[/B][/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [B] [COLOR=SeaGreen] [SIZE=4]WYDATKI:[/SIZE][/COLOR] - 18.III - [U]60zł[/U] - antybiotyk w zastrzyku i Synergal 250mg w tabletkach (x5) - 19.III - [U]70zł[/U] - szczegółowe badanie krwi - 22.III - [U]10zł [/U]- antybiotyk do oczu - Gentamicin WZF 0,3% ([COLOR=Blue]biorę na siebie[/COLOR]) ----------------------------------------------------------------- [SIZE=5][COLOR=RoyalBlue]- 140zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][B][COLOR=RoyalBlue][U] [COLOR=SeaGreen]SUMA:[/COLOR][/U][/COLOR][/B][B][SIZE=3] 273zł[/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3] [B]- 140zł = [SIZE=5][COLOR=Red]133zł [SIZE=4][COLOR=Blue]Skany: [SIZE=3][COLOR=Black]= antybiotyk - zastrzyk i tabletki= [IMG]http://i41.tinypic.com/111m3iv.jpg[/IMG] =badanie krwi= [IMG]http://i40.tinypic.com/apit6e.jpg[/IMG] =wyniki badania krwi= [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ona nie ma wielkiego brzuszka ;) Ona ma tylko łysy brzuszek ;) Może to przez to zarobaczenie i obolały pęcherz taki byl? -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]JOMA[/B], nie mogę wysłac do Ciebie priv. -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy już... [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Mini, dostała [B]antybiotyk w zastrzyku[/B] na przeziębienie i ten pęcherz oraz tablety [B]Synergal 250mg[/B],[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] mam jej podawać 2x dziennie po pół tabletki[/FONT][/COLOR]. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] To co udało się zaobserwować i przekazać wetowi to ponoć typowe objawy przy przeziębieniu pęcherza, ale wet zalecił zrobienie badań pod kątem hormonów nadnerczy, bo te wyłysienia, siuranie to tez objawy... [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Po dzisiejszej wizycie jestem o 60zł lżejsza...oby pomogły te leki! Wet określił ją na jakieś 3 lata. C[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]udnie chodzi na smyczy, jeździ autem, zna kanapy i ...chodzi w tym pampersie, w ogóle jej nie przeszkadza :) Nawet się w niego skupała i musiałam ją przewijać :D Z psami dogaduje się, z dziećmi chyba(!) też - na razie moje mają zabronione zaczepianie jej, ale na głaski reagowała dobrze :) Zaraz wyślę dane do przelewu na priv, osobom zainteresowanym. [B]Z góry dziękuję bardzo, bardzo za pomoc![/B] -------------------------------------------------------------------- Co z rozliczeniami?? Justyna, będziesz uaktualniac pierwszy post? [/FONT][/COLOR] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[B]Justynko, ponawiam pytanie -[/B] [quote name='Agucha']Teraz pytanie - kto ma te pieniążki zbierać? DT, tj. JA czy prowadząca wątek - Justynka? Poczekajmy jak wróci od weta to się wypowie :)[/QUOTE] -
Wyniszczona sunia Zuzia - ZOSTAJE NA STAŁE W DT! :-)))
Agucha replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Jest podziębiona i byc może to zapalenie pęcherza. Potrzebny Furagin...i ciepełko. Zobaczymy jak się będzie zachowywać u mnie. Ma być dobrze i już! ;) Sunia już do mnie jedzie. -
[B]Cytuję wiadomość z domku Toresa[/B] :) "Toresik ma się dobrze. Urósł - obecnie ma 58 cm i waży 15 kg. Ale niewidać tego po min - wygląda jak psi młodzieniec - jest szczupły i ma[FONT=monospace] [/FONT]długie nogi. [FONT=monospace] [/FONT] Jest z niego straszny urwis - ciągle coś podgryza i chce się bawić.[FONT=monospace] [/FONT]Dosyć długo musieliśmy go oduczać podgryzania, bo np. jak jest bardzo rozbawiony zaczyna podgryzać - póki bawił się z mężem zdarzało mu się że gdy zaczynał w zabawie przegrywać, podbiegał do mnie lub syna i pogdyzał niespodziewanie. Teraz mnie nie gryzie, ale czasem próbuje jeszcze podgryzać[FONT=monospace] [/FONT]Wojtusia. Rano gdy zorientuję się, że już nie śpię podchodzi do[FONT=monospace] [/FONT]łóżka - wsadza pysk i stara się albo podlizać albo chociaż zaczepić.[FONT=monospace] [/FONT]Ciągle coś musi gryźć - dajemy mu drewienko (kości dla psów - takie ze[FONT=monospace] [/FONT]sklepu ze skór rozgryza w 5 minut,więc nie jest to dla niego duże[FONT=monospace] [/FONT]wyzwanie) lub jakieś patyki. Ma jeszcze swoją piłkę, którą też prawie już[FONT=monospace] [/FONT]rozgryzł. Niestety gdy skończyły mu się gryzaki to zainteresował się[FONT=monospace] [/FONT]butami w przedpokoju - rozgryzł w moich butach obcas i następnego dnia dorwał[FONT=monospace] s[/FONT]ię do butów syna a parę dni później do sznurówek męża. Niestety[FONT=monospace] [/FONT]również znalazłam pogryzione skarpetki syna i dorwał się też do jego pościeli[FONT=monospace] [/FONT](rozgryzł i zniszczył zamek) lub jak nas z synem nie był zjadł dziecku[FONT=monospace] [/FONT]kapcie (takie "góralskie", a nie raz mu z pyska wyciągałam zwykłe[FONT=monospace] [/FONT]szmaciane). Podobno to mija koło roczku, ale kiedy się znajduje zniszczenia to, to[FONT=monospace] [/FONT]pocieszenie nie wystarcza. Musimy więc bardzo wszystkiego pilnować i chować.[FONT=monospace] [/FONT]Na spacerze szybko załatwia swoje potrzeby - potem się tylko bawi (łapie[FONT=monospace] [/FONT]w pysk smycz i za nią pociąga warcząc). Czasami mu się zdarza, że siknie[FONT=monospace] [/FONT]jeszcze później. Jak się go spuści ze smyczy biega jak szalony, ale[FONT=monospace] [/FONT]obecnie rzadko go spuszczam, bo nie chce wracać i porządnie trzeba się za nim[FONT=monospace] [/FONT]nabiegać a i tak rzadko kiedy da się go złapać - trzeba się ubiegać do[FONT=monospace] [/FONT]podstępu, aby przyszedł. Pamiętam, też po moich poprzednich psach, że[FONT=monospace] [/FONT]to też taki głupi okres - potem mija. [FONT=monospace] [/FONT]Zrobił się z niego pieszczoch - często przychodzi do nas i podsuwa pysk[FONT=monospace] [/FONT]aby go podrapać, pogłaskać. Jak się z jakiegoś powodu nie reaguje to[FONT=monospace] [/FONT]zaczepia nadal. Czasami idzie do kogoś innego. Ale głaskany, gdy leży, od razu[FONT=monospace] [/FONT]się wykłada na plecy. Gdyby mógł najchętniej leżałby na łóżku -[FONT=monospace] [/FONT]ale mu nie pozwalamy - przede wszystkim dlatego aby czegoś nie zniszczył. [FONT=monospace] [/FONT]Nadal lubi przebywać w kuchni - bez wzlgędu ile zje zawsze może zjeść więcej, jak dają to je. Chyba nie je tylko cebuli i surowej kapusty (ale w[FONT=monospace] [/FONT]jedzeniu kapusty nawet nie zauważył). Paru rzeczy udało się go nauczyć. [FONT=monospace] [/FONT]Ogólnie jest bardzo żywy, ruchliwy ale też i leniwy. Śnieg mu już nie[FONT=monospace] [/FONT]przeszkadza i nie męczą go długie spacery. " [B]Aktualne zdjęcia Toreska[/B]: [IMG]http://i39.tinypic.com/j0z6kg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2j664xt.jpg[/IMG]